Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czolem, mam pytanie odnosnie S&W M6904, a mianowicie jestem zainteresowany kupnem metalowej wersji tego modelu i ciekawi mnie czy zamek jest ruchomy czy tez nie. Spotkalem sie roznymi opisami (jak zwykle, hehe) i sam juz nie wiem. Wiem tylko ze jest metalowy, nie ma blow backu i poznalem rozne opinie na temat jego dzialania, ale co do zamka nie mam pewnosci. Jezeli ktos bylby tak mily i rozwial moje watpliwosci (pisalem do STTI ale nie chca przyslac manuala) to bylbym badzo wdzieczny.

Pozdrowienia

Kozlowski

Link to post
Share on other sites
Znaczy no hyba jest ruchomy,tylko sam się nie rusza  Trzeba mu pomóc.

Znaczy to, że choćbyś zrobił kupe pod siebie zamka nie ruszysz :D. Nie widziałem jeszcze klamek z ruchomym zamkiem bez blow backu (oprócz sprężyn, ale mówimy tu o gaziakach). No chyba, że opracowałeś nowy model.

 

Pozdrawiam Lukzari.

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzieki za pomoc :)

Jezeli ktos posiada ten pistolet w wersji metalowej i ma cos do dodania to chetnie bym poczytal, bo szczerze mowiac nie padlo tu kategoryczne "NIE" jako odpowiedz na moje pytanie (ani "TAK")

pozdrowienia

Kozlowski

Link to post
Share on other sites
Za bardzo gazo zerny to nie jest, bo jeedno ladowanie gazem wystarcza na ok 3-4 magazynki kulek.

 

Jak na 3-4 magazynki Ci starcza to jest bardzo gazo żerny. W pistoletach z blow backiem jak się dobrze nabije to starcza na 2-3 magazynki.

 

Pozdrawiam Lukzari.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...