Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PROBLEM - szyna 20mm i luneta z montażem 20mm


Recommended Posts

witam!

Mam maly problem :( ' date='otusz kupilem sobie lunete zgodna z szyna czyli 20mm, i cholera niechce mi ona wejsc na szyne :x !!!! CO ROBIC??

Poradzicie cos????

 

 

POZDRAWIAM[/quote']

 

 

nie otusz , tylko otóż to po pierwsze.

 

po drugie może jakieś zdjęcie bo opisałeś problem mało obrazowo.

Link to post
Share on other sites

Co do tematu, to poprostu załuż ten montaż na lunetę i skręc, wszystko się dopasuje na 100%, miałem tak podobnie - montaż wchodził ciasno na lunetę, ale delikatnie założyłem, zachwyciłem śróbkami i skręciłem i wszystko pasuje jak nalezy.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć że montaż 20mm nie pasuje do szyny 20mm ... Albo tylko Ci się wydaje że masz montaż 20mm albo to będzie pierwszy taki przypadek na świecie.

 

 

Co do tematu, to poprostu załuż ten montaż na lunetę i skręc, wszystko się dopasuje na 100%, miałem tak podobnie - montaż wchodził ciasno na lunetę, ale delikatnie założyłem, zachwyciłem śróbkami i skręciłem i wszystko pasuje jak nalezy.

 

Z tego co Głuchy pisze to nie ma problemu z dopasowaniem lunety do montażu tylko z założeniem montażu na szynę (chociaż sam nie wiem trudno zrozumieć tak naprawde o co chodzi)

Link to post
Share on other sites

Z tego co Głuchy pisze to nie ma problemu z dopasowaniem lunety do montażu tylko z założeniem montażu na szynę (chociaż sam nie wiem trudno zrozumieć tak naprawde o co chodzi)

 

No jest to tak napisane że faktycznie mozna się nie domysle o co chodzi.

Ja zrozumiałem to tak, że nie moze wcisną lunety w pierścienie montażowe...

Moim zdaniem temat jest tak banalny, że nie ma tu o czym dyskutowac :roll:

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...