Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy opłaca się kupować tanie elektryki?


Recommended Posts

Wam się fajnie pisze macie kase, stała prace to mozecie kupowac repliki za 1500zl. Ja mam 16lat i nie jestem w stanie uzbierać tyle kasy, narazie jedynym wyjściem jest kupno taniego AEGA. Mam kolegów którzy posiadają tanie repliki i nie narzekają

 

 

Padla tu kwota 150 zl, czyli tyle ile trzeba dac za "taniego elektryka".

A allegro to nie łaska? Za 150-200 zlotych mozna kupic uzywana CYME albo cuś tego rodzaju, co będzie miało spokojnie 300-350 fps.

Jak zaczynałem bawić się w ASG to zaczynałem od używanych bo nie miałem/ szkoda mi było pieniędzy.

 

Poniżej dwustu złotych można spokojnie kupić przyzwoitą używaną replike w niezłym stanie.

Nie mówie już o tym ,że kupiłem za 299 złotych nowego "full steel/drewno" (350 fps) AKSU , ale to inna para kaloszy.

Jak sobie przypomne , że elektryk kiedyś kosztował MINIMUM 1300-1500 złotych (najtańszy) i człowiek był zadowolony jak kupił pistolet sprężynowy TM, to młodzieży teraz chyba się w głowach przewraca :-F

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

150 zł?

Akurat na pistolet CM.030. Elektryk, tryb auto, zasięg większy od "tanich elektryków". Do lasu może się nie nada, ale do budynków idealny, bo poręczny i odpowiednio słaby (a jak ktoś jest świerzy, to ma tendencję do strzelania na oślep zza winkla/przez okno - po oberwaniu w ten sposób, przestaje).

Najważniejsze, że po uzbieraniu na konkretniejszą broń długą pistolecika NIE TRZEBA WYRZUCAĆ.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...