Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy opłaca się kupować tanie elektryki?


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja polecam np. MP5 Wella albo Cymy. Ale nie te za 100zł bo to już faktycznie bardziej opłaca się kupić fajna sprężynkę. Ale te ok 400zł. http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat...products_id/333

http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat...products_id/342 lub na

www.taiwangun.pl lub www.zbrojownia.com.pl Czasami lepiej się uzbroić w cierpliwość i pozbierać trochę kasy, niż później płakać z powodu wydania 100zł na shit.

 

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Adzio napisał:

Do wszystkich (co tak narzekają): Już tak nie narzekajcie na tanie elektryki, może mi powiecie, że usłyszeliście o ASG i już replika za 700 /1000zł ciach bach? CIEKAWE :?

A co w tym ciekawego skoro kogoś stać na to.

Tu chodzi o zabawę a nie żeby na pierwszą w życiu strzelanke iść ze sprzętem za kilkaset zł!!

Ke...?? Co ma jedno do drugiego - nie widzę związku?

Każde hobby się zaczyna po najtańszej lini oporu i ulepsza się sprzęt, potem zbiera kasę bo mi się spodobało i kupuje coś konkretnego.

No może niekoniecznie...

Wiadomo ze jak coś się kupuje taniego, to nie oczekuje ze karabin będzie walić jak markowy sprzęt ale jest frajda

Frajda najczęściej jest taka, że więcej się w nim grzebiesz niż strzelasz.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak. Dzisiaj tani "AEG" pełni podobną funkcję do sprężynek kiedyś. Nie wydasz tyle co na TM a przynajmniej zobaczysz jak to jest biegać z "automatem". A jak kupisz krutką sprężynkę (jak doradzają niektórzy) to na strzelance będziesz mięsem armatnim i ruchomą tarczą jak dobra sprężyna by nie była. Albo będziesz udawał snajpera z klamką :wink: . No ale jeśli myślisz że z taniego AEG zrobisz coś co konkuruje z markowym sprzętem :-F .... to lepiej zacznij zbierać na markowy bo taniej wyjdzie.

 

PS. Czesto się wyłamuje 8-) .

Link to post
Share on other sites

TANIE czyli te do 200zł? Te gdzie chyba nawet marki (o boziu co ja pisze MARKA...xD) nazwy złomu skad to wyszarpali i wrzucili do styropianu sprzedaja?

Czy te za 370zł G3 SAS, czy cos z cymy za 400zł, albo P&J s-system za 500...

 

To tez zaliczacie do TANICH?

 

Bo ja zaczynalem 7 lat temu od pistoletu za 9zł z kiosku "Grymas".

Nawet kamieniami pluł.:wink:

 

A skonczylo sie na małej kosiarce.

 

A po drodze G3 SAS i takie inne.

Chwale sobie te produkty well'a.

Link to post
Share on other sites

Oj i tu się mylisz!

Najlepiej zacząć od dobrej spręrzynki, np. mp5 a3 tokyo marui <jakieś 250pln>

Jest to bardzo dobra spręrzynka a po za tym "na sprężynce" nauczysz się jak zakraść się po cichu nabić jak najwięcej fragów itp. po prostu taki spring zrobił by z ciebie "komandosa ;-) " wiedząc że jeśli nie trafisz możesz "zginąć". Też zaczynałem od spręrzynki i uważam że radzę sobie dość dobrze oczywiście nie przeczę że nie miałem takiego taniego shitu <dla tego teraz ostrzegam żeby tego nie kupować>

Taka spręrzynka ma przynajmniej zasięk ok. 30m może więcej może mniej

a nie tak jak te tanie shity które wręcz plują kulkam na ledwo 9/10mi i sprzedawcy typu Airsoftgun.pl piszą o zasięgu 25-30m i laserkach o zasięgu 1km.

 

p.

Link to post
Share on other sites

Fader91 napisał:

Jest to bardzo dobra spręrzynka a po za tym "na sprężynce" nauczysz się jak zakraść się po cichu nabić jak najwięcej fragów itp. po prostu taki spring zrobił by z ciebie "komandosa " wiedząc że jeśli nie trafisz możesz "zginąć".

Oczywiście, bo bez sprężynki się tego nie nauczysz i niestety nie zostaniesz komandosem

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

fram w asg od 2 lat....zaczynalem z wellowskim m4a1 i g36k bez hop up laserkow i niczego.....latalismy z kumplami po piwnicach w przyciemnianych goglach do "ASG" potem dorobilem hop up do m4 i gralem nim jeszcze jedna akcje...hop up dzialal ok....ale stwierdzilemze czas na zmiane...kupilem uzywanego XM177E2 CG i to byl taki szok...ze mnie zmoglo....byl niebo lepszy ale w xmie pekla raczka od naciagania a klejenie jej co tydzien zaczelo mnie wpieniac bo az gwinty od srubek poprzekrecalem....Czas na elektryka!!!!!myslalem o ak cymy 022 poczytalem troszke miedzy innymi ten atykul i chyba to racja ze te elektryki tanie to szajs...mam COLTA 1991 CG sprezynowego i jest bongo na pewno lepszy od jakiegos badziewia elektrycznego z tanichmilitarii....tylko ciezko uzbierac te 400 600 zl.....zreszta jak bym z tym do domu wszedl i powiedzialbym ile mnie wyniosl zakup muglbym isc z nim pod most odrazu....heh co robic?Wyobrazam sobie co to by bylo gdybym z tym xmem poszedl sie tluc z elektrykami...Zal...pl wogule od tematu odbieglem ale tak mnie tknelo sory jak by co...pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

hm... zacząlem od tzw. taniego elektryka i ... jak pewnego dnia dostalem po dupie z prawdziwego(chodzi mi o ta wersje za 1000zł) M15a4 to od razu polecialem i sprzedalem koledze mojego shit-a i kupilem sobie MP5 sprezyne od TM

Ogólnie nie polecam tanich shitów juz lepiej kupic dobrom klamke

Link to post
Share on other sites

kupiłem na allegro m4a1 BOYI jakieś 5 miechów temu (tylko 40 zł w tył). I co? Odstawiłem w kąt bo boję się że się rozsypie od samego. Ciułałem kaske i za 2 miesiące stanę się szczęśliwym posiadaczem M15 A4 CA.

 

Tanie elektryki nie są dobre nawet na sam początek. Ciułajcie kase jeśli chcecie się postrzelać nie będąc mięsem armatnim

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...