Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

Troszkę Fotek Mego dzieła :D

 

1.remington870oe5.th.jpg 2.r870bok1bi2.th.jpg

3.r870bok2nc9.th.jpg 4.r870frontnb1.th.jpg

5.1903071748gn4.th.jpg 6.lufka2rx3.th.jpg

7.lufka1uy6.th.jpg 8.arsenaspatunm2.th.jpg

 

 

 

Ad. 1 - Remington 870 w całej okazałości.

Ad. 2 - Tu były dziury po śrubach.

Ad. 3 - Tu też.

Ad. 4 - Lufa kończyła się na przy końcu czułenka. Jaka jest teraz każdy widzi.

Ad. 5 - Jak wyżej.

Ad. 6 - To właśnie nowa lufa.

Ad. 7 - Miejsca na śrubki stabilizujace oraz cięcie nowewj lufy.

Ad. 8 - Porównanie długości : od lewej MP5 Well , Remington 870, M15 R.I.S., DE M47 Short

Edited by MaxXxi47
Link to post
Share on other sites
  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tarzan ja swojego dzis rozkręciłem i zobaczyłem ze jest solidny a po nasmarowniu działa lepiej ale 4000kulek chyba nie wyrobi :uśmiech:

 

Stosuj interpunkcję, zaczynaj zdanie wielką literą. Pamiętaj o polskich znakach diakrytycznych.

Edited by Paramedic
Link to post
Share on other sites

Wiem że trochę nie pomyślałem zakładając kolejny temat o strzelbach ale cóż zdarza się :(.

teraz takie pytanie którą replikę wybrać jako broń zapasową:

- shotguna o którym jest temat (long)

-Harballer II

 

nie będe ukrywał że Harballer podoba mi się bardziej, w MP szpecą szyny i mag.

Mam jeszcze takie pytanie czy w Harballer'że widoczne na zdjęciach srebrne elementy są metalowe?

 

Proszę moderatorów i Was o wyrozumiałość i litość.

Link to post
Share on other sites

Hehh jak ktoś pisał ... jeżeli nie strzela sie nim full auto (czyli przycisnąć spóst i jazda dopóki są kulki w magu) nie ma sie w nim co rozwalić. Oczywiście same przeładowanie nie powinno się odbywać z urzyciem maximum siły.. tylko tyle ile potrzeba do pokonania oporu sprężyny.

 

Mam takie coś specjalnie dla zakręcania nowych maniaQw... przeżyl już ich spokojnie 10-ciu i nic sie nie rozwaliło.. dla porównania mój brachol który bawi sie w ASG juz od ponad roku załatwił takiego shota na pierwszej strzelance :wink: ... czyli tak napier... nim że ułamał sie element metalowy przynitowany do tłoka.

 

Sam grałem nim raz z musu i na jednym ASG w CQB wystrzeliłem nim ok 700kuleczek x-D (mając 3 magi) i zurzycia nie widze :język: strzela identyko.

 

I tak btw. nigdy go jeszcze nie czyściłem :wink: :roll: przydałoby sie chociaż lufe w sumie.

 

_______

Peace!

BaUEr

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

mam nadzieję, że mówisz o trzymaniu strzelby do góry nogami, a nie wpychaniu tak magazynka... :P

w gnieździe magazynka miałem kawałek nadlanego plastiku, po wyrzeźbieniu go problem powrócił. wydaje mi się, że już mocniej magazynka nie upchnę, niemniej spróbuję.

Link to post
Share on other sites
Guest DJ_Alien

Z tego co zauwazylem u 90% sprezyniaków ostatnie 2-4 kulki sa niepobierane przez pistolet wiec raczej nic nadzwyczajnego sie z twoim gunem nie dzieje. Jedyny chyba mankament w tej broni to brak jakichkolwiek przyzadow celowniczych o czym juz chyba pisalem. Kolimator powinien zalatwic sprawe :) Osobiscie uwazam ze za ta cene jest bardzo dobrze wykonany i ma niezle osiagi, zauwazylem ze problem moze sprawic dobre ustawienie hop-up`u ale tak to jest ok.

 

na te 2 ostatnie kulki jest sposób :) Należy przechylić shotgun pionowo, potem załadować no i strzelić :twisted:

Link to post
Share on other sites

załatwiłem problem wypadającego magazynka: rozkręciłem go i rozciągnąłem sprężynę rozpierającą te przyciski po bokach. działa świetnie ale została mi jedna cześć, którą nie wiem gdzie wcisnąć: kawałek plastiku w kształcie "T" (nie ten grzybek na końcu sprężyny popychającej kulki).

Link to post
Share on other sites

załatwiłem problem wypadającego magazynka: rozkręciłem go i rozciągnąłem sprężynę rozpierającą te przyciski po bokach. działa świetnie ale została mi jedna cześć, którą nie wiem gdzie wcisnąć: kawałek plastiku w kształcie "T" (nie ten grzybek na końcu sprężyny popychającej kulki).

 

Za bardzo to nie przypomina "T" a nawet wogóle , ale to służy na podtrzymanie tych dwoch przyciskow wczepiających się po boku maga on ma taki zaookraglenia własnie na to urządzenie blokujące .

Link to post
Share on other sites

Podsumowując taki grzybek "T" służy do wczepienia przy sprężynie na kulki z jednej strony a "H" ma takie cztery zaookrąglenia które opierają się na takich "wałkach" z tego urządzenia z przyciskami wtyczkowymi magazynka / :lol:

Edited by C-bOoL
Link to post
Share on other sites

heh, złożyłem wszystko bez klejenia! przytrzymałem przyciski i "H" między nimi śrubokrętem. przy okazji zrobiłem "wieśniacki tuning": odkręciłem szyny po bokach, wyjąłem zaczep pasa z przodu, ale nie mogłem się pozbyć tego na kolbie. ta guma jest na klej??? :strach: to po jakiego grzyba są te dwie śrubki?

Link to post
Share on other sites

... ale nie mogłem się pozbyć tego na kolbie. ta guma jest na klej??? :strach: to po jakiego grzyba są te dwie śrubki?

 

100 tematów na temat tej repliki , możliwe że nie znalazłeś , albo wogóle nie szukałeś ale prosze : http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=34261

 

i jeszcze to w skrócie , żebyś się nie przemeczał :

QUOTE(Mihauek @ 2/4/2007, 17:58)

 

maciek92, hłe hłe hłe faktycznie

C-b0ol, Trochę kojarzę. Tylko, że jak całkowicie rozkręcę kolbę, to dalej stopka się jej trzyma (tak, śrubki ze stopki również wykręcone), tak jakby przyklejona była

 

 

 

Wiem taki sam miałem problem jak ty i ta nazwana przez Ciebie "stopka" to nic innego jak gówniana guma nałozona na body które jest złożone z dwóch połówek i skręcone dwoma malutkimi śrubeczkami ukrytymi pod "stopka" ( dopiero gdy zdejmiesz "stopke" będziesz mógł je odkręcić ) Wracając do stopki to jest ona zajebiście mocno sklejona do body . Sposób na odczepienie jej jest raczej tylko jeden - jedziesz z nią na chama znaczy się bierzesz coś do podważania i powoli odklejasz ją od kolby ( wciskasz pod stopke i coraz głębiej ) Oczywiście tak jak już wspomniałeś stopka też ma dwie śrubki przykręcone do body ( od strony jak patrzysz od tyłu kolby ) je należy też odkręcić . Posumowując przy odczepianiu tej stopki, która w moim przypadku już bardziej nie mogła być do kolby przyklejona wkur****** się bardzo i zeszło mi z tym troche czasu .

Mam nadzieje że Ci jakoś to pomoże , pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hmmm....wasze opinie na temat obrzyna(czyli m47 wood) są podzielone...jedni twierdzą że jest on faktycznie wzmocniony inni że rózni się tylko wyglądem...chciałbym właśnie kupić tą broń lecz nigdzie nie jest dostępna(nie wiecie przypadkiem gdzie będzie w najbliższym czasie??oprócz allegro),a potrzebny jest mi pilnie shotgun...stąd moje pytanie jeśli wezmę zwykłego M47 http://taiwangun.com/?str=product&prId=212 będzie on wmiare podobny osiągami do Obrzyna??Chodzi mi przedewszystkim o opinie osób które strzelały z obu replik...i jak myślicie czekac na dostawe do taiwangun czy brać zwykłego M47 który jest aktualnie dostępny na taiwangunie??

Link to post
Share on other sites

Co fakt to fakt... Może nie wygląda on solidnie ale jest solidny 8) Mój ma przebieg ok 2000 kulek i nic, prawie nic... Urwało się to pod tłokiem co przytwierdza go do tego "drążka" do ładowania. Ale skleiłem klejem (bez kryptoreklamy :-P ) i o dziwo działa jak nowy i nic się nie sypie ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...