Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Produkcja i sprzedaż tłumików dźwięku do ASG, a prawo ...???


Recommended Posts

Ale lepiej przeczytać 50 stron ustawy' date=' której i tak nikt nie rozumie... [/quote']Ciekawe, znam wiele osób które rozumieją.

 

Zadałem proste pytanie jak ktoś nie chce nie musi odpowiadać...
Ile razy można zadawać to samo pytanie?
Link to post
Share on other sites

Jak by kogos interesowało to na pytanie do Allegro czy można u nich sprzedawać tłumiki do replik ASG dostałem taką odpowiedź

Sprzedaż tłumików do broni jest zakazana. Jednak sprzedaż tłumików do replik broni ASG nie stanowi naruszenia.
Link to post
Share on other sites

Allegro, nowy organ od dokonywania wykładni prawa powszechnie obowiązującego... :ściana:

 

Skoro ludzie sprzedają na Allegro tłumiki, a nikt nie usuwa aukcji i nie blokuje kont, to chyba drogą dedukcji, nawet bez czytania regulaminu, można dojść, że wolno.

 

 

W temacie prawa - cóż istotnie po co czytać ustawy. Lepiej zapytać Pana Czesia spod budki z piwem, on na pewno wie lepiej, a i wytłumaczyć ekspresyjnie potrafi.

 

Tłumiki do replik ASG są całkowicie legalne w świetle polskiego prawa. Nadto nie znam regulacji expressis verbis zabraniającej posiadania tłumika dźwięku do broni ostrej (jak przedmówcy). Zresztą np. pociski z wgłebieniem wierzchołkowym również są u nas całkowicie legalne...

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Co do wykorzystania tłumika ASG w broni ostrej, to jest to niemożliwe, jak juz pisano wyżej, ale za to na odwrót działa-czytałem gdzieśtu o kolesiu, który na gazowego ingrama nakrecił oryginalny tłumik i działało...

Sorka za OT ;)

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...