Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Pochodizłem troche po tej stronie i wydaje mi się, że jest na niej więcej rzeczy do kupienia niż samych ciekawostek. Ogólnie widzimi się.

 

[ Dodano: Thu 03 Aug, 2006 ]

Pochodizłem troche po tej stronie i wydaje mi się, że jest na niej więcej rzeczy do kupienia niż samych ciekawostek. Ogólnie widzimi się. Tylko straszna drożyzna jak na crosmana.

 

[ Dodano: Thu 03 Aug, 2006 ]

Lepsze Arobron niż MADE IN TAIWAN tam to rzeczy małe dzieci na klatkach składają

Link to post
Share on other sites

Jak nie masz pojecia o tym co mowisz, to sie nie wypowiadaj... Nie kupuj tego - firmy CROSMAN i UMAREX wala jedynie wlasne logo na chinskie buble CYMA/WELL/DE i sprzedaja pod swoja marka 2 razy drozej. Jesli dobrze widze na zdjeciu ten Crosman to M83 Double Eagle, ktory na taniemilitaria.pl kosztuje niecale 100 zl... Slowem - nie dajcie sie wydymac!

Link to post
Share on other sites

Ci kolesie to nieźli "rozciągacze".Ich ceny są wygórownane do granic możliwości,swego czasu shotgun którego u krakmana można było kupić za 45zł był przez nich sprzedawany poprzez sklep militaria.pl za 379zł.

Nawet nie myśl żeby to coś od nich kupować.Lepiej byłoby spożytkować te pieniądze dając je biednym(możesz też mnie podesłać).A tak na poważnie to kup lepiej coś od CG czy krakmana jeśli to ma być sprężyna.

Link to post
Share on other sites
Lepsze Arobron niż MADE IN TAIWAN tam to rzeczy małe dzieci na klatkach składają
Jesteś tak głupi, że nie rozumiem, jak możesz oddychać i pisać posty jednocześnie. :ściana:

Jak dostaniesz z CA albo ICSa, zmienisz gadkę.

 

A Crosman i Umarex to faktycznie - Buble Eagle, chiński plastik, w najlepszym wypadku gaziaki HFC. Oczywiście w cenach zawyżonych przynajmniej trzykrotnie.

Link to post
Share on other sites
Ech olewam tandetę mejd in czajna. Wezmę Mp5A3 z TM
Dobre podejście - ale uważaj, w kontynentalnych Chinach produkują parę niezłych giwerek, a taki jeden majster z Hong Kongu w ramach "customizacji" pakuje metalowe g-boxy do kilku prawie dobrych - i wtedy już w ogóle jest luksus. ;)
Link to post
Share on other sites

Steeve! Dzięki za oświecenie, że Tajwany są do d... niczego!. To dałem się wpuścić w kanał kupując Hi Capa 5.1 fullmetal Wei-E-Tech made in Taiwan. :lol: . Chłopcze! Jakie ty masz pojęcie, żeby coś takiego wypisywać!

Mopar. To na prawdę są cincińskie buble, które kupisz na pierwszym-lepszym bazarku. Umarex = kiepska Cyma, Well

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...