Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Myślę że to tylko kwestia "usiąść i pomyśleć" i na 100% coś się wykombinuje na potrzeby ASG. Tylko jakoś nie czuję się zmotywowany do "tworzenia" takich tarcz bo po co ? Ja osobiście poza kalibracją przyrządów celowniczych nie nawidze strzelania do tarczy bo to cholerna nuda jest :(

Link to post
Share on other sites
Myślę że to tylko kwestia "usiąść i pomyśleć" i na 100% coś się wykombinuje na potrzeby ASG. Tylko jakoś nie czuję się zmotywowany do "tworzenia" takich tarcz bo po co ? Ja osobiście poza kalibracją przyrządów celowniczych nie nawidze strzelania do tarczy bo to cholerna nuda jest :(

 

no wlasnie chce uniknac tarczy, a ile mozna tluc do puszek ;-)

klasyczna rozgrywka z zywymi ludzikami odpada, bo nie ma tyle sprzetu.

wymyslilem balony z helem, to moze byc nawet widowiskowe. Mam nadzieje ze taki balon pierdyknie od kulki z 10-20 m. Probowal ktos?

Link to post
Share on other sites

A jak się ma moc i zasięg gaziaków ASG do dystansów strzelań IPSC (czy inych praktycznych)? Czy możnaby przygotować tor na takich samych zasadach jak i zorganizować alternatywę lub dodatek do weekendowych nawalanek? Airsoftowe IPSC mogłoby być nawet fajne i broń boczna, która zazwyczaj bezczynnie zalega w kaburze mogłaby się do czegoś przydać.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak moc, ale 9x19 ma energię 584 razy większą niż przeciętna gazówka. :P

 

Jakkolwiek w AS IPSC bawić się (to właściwe słowo :) ) można i tzw. "środowisko Camo" przez pewien czas to robiło. Ew. ich możnaby pytać. ;)

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Ja mam taki pomysł na poppera

 

Rama z kształtowników

jedna poprzeczna rurka i kawałek sznurka przesuniętego względem owej rurki

 

Wystarczy wykonać tarczę z tektury z jedną stroną pomalowaną na czerwono a drugą na biało i jakąś rurką pcv na jednym z boków

 

Mniejwięcej jak na rysunku

beztytuu2ma6.th.png

 

Trafienie kulką powinno obalić tarczę ukazując drugą stronę

 

Czułość można by regulować zmianą przesunięcia szrurka

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...