Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z P226 STTi


Recommended Posts

Mam maly problem z Sig Sauerem P226 firmy STTi.

Otóż,kiedy naciągnę zamek i pistolet jest gotów do strzalu,muszę naprawdę mocno i dlugo cisnąć spust,żeby wystrzelil.Jest do dosyć denerwujące,bo nie zawsze wystrzeli kiedy trzeba.Rozkręcilem więc wszystko,dokladnie wyczyścilem i nasmarowalem olejem silikonowym,ale nadal to samo.Ktoś ma jakieś propozycje?

Link to post
Share on other sites

Heh,teraz to już wogóle mi się sypneło...Kurek działa,popukać się da,ale kiedy kurek jest napięty to nie reaguje na spust i żeby go zwolnić musze rozkręcić pukawkę.Ma ktoś jakieś zdjęcia albo opis,jak to poprawnie wszystko złożyć do kupy?

 

EDIT:Poskładałem pukawkę do kupy,ale jak naciągam zamek to od razu strzela,a zasięg całkowity to jakieś 2-3 metry.Ma ktoś jakiś pomysł,co z tym zrobić,czy też słać to na gwarancje?

Link to post
Share on other sites

Boże,czlowieku,co ma gumka do rzeczy?Przeczytaj to,co napisalem-po naciągnięciu zamka od razu wystrzeliwywuje,coś jak rapid fire w Mosbergu.

 

[ Dodano: Sun 03 Sep, 2006 ]

 

Otóż teraz odlamal się kawalek od metalowego bzdeta,który lączyl spust z kurkiem,czyli odpowiadal za strzelanie.Co mam teraz zrobić-wysylać do sklepu na gwarancji,próbować naprawić zepsutą część,wymienić ją,czy też sprzedać replikę na części?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...