Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najlepszy efekt otrzymamy naciskając spust szybko (krótko) i energicznie, do końca, inaczej rzeczony mechanizm potrafi się przyciąć :( Ważne jest też, aby po oddaniu strzału pozwolić spustowi powrócić na swoje pierwotne miejsce (wtedy odpowiednia zapadka zaskakuje i możemy oddać strzał kolejny raz). Przy zbyt szybkim strzelaniu, czasem zapadka nie ma szansy zaskoczyć i mamy bez-strzał oraz dwie kulki w komorze HU.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o przycinanie to takiego przypadku nie zarejestrowalem :] A jeśli masz różnice w naciskaniu spustu z włożonym magazynkiem, to masz cosik nie tak. Spróbuj go rozebrać włożyć magazynek i pooglądać czy coś nie przyciera o magazynek.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie: czy podaczas zmiany krótkiej wersji na długa trzeba zachować jakieś ostrożności?? Bo z tego co wiem cały mechanizm w gaziakach NBB opiera sie na lufie oraz spuście... a chciałbym wydłużyć lufę w nim do 50 cm czy muszę na coś uważac?? Pytanie jest to kierowane do tych osób które wymieniały lufę na inną niż standardowa... Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

po pierwsze trzeba uważac żeby częsci nie pogubic

po drugie jest taka częsc na lufie za którą ciągnie dróga częsc ta pierwsza jest na lufie i wygląda jakby była zawsze taka sama a potem okazuje się że działa tylko w jednym położeniu w innych jeżeli zamontujesz i złożysz broń to nie będzie się dało nacisnąc spustu

Link to post
Share on other sites

Kupiłem rugera Mk1 carbine ze sklepu snajperasg, ale to juz oddzielna historia i porusze ją w innym dziale. W każdym razie mam z nim pewien problem. Używam na razie kulek 0.25 tokyo marui,cięższych chwilowo nie mam. Karabinek strzela celnie ale pod warunkiem że celuje pod niewielkim kątem w dół. W przypadku celu na wprost lub wyżej, kulka leci po 10metrach do góry i dużym łukiem w lewo. Dlaczego???? Regulacja hopupa nic nie pomaga. Jeszcze go nie rozbierałem, a chciałbym zobaczyć hopa na własne oczy, czy mozna go wyjąć bez obawy że wylecą mi częsci z którymi bede miał problem gdzie je włożyc? 8O

Link to post
Share on other sites
...Wersja carabine ma gwint wewnętrzny 18mm...
Nie będzie pasował bo ma gwint wewnętrzny i w dodatku 18mm

Albo taki sarkazm albo zwariowałem... pewnie jedno i drugie ;) Prosze odp. na moje pytanie a nie mieszaj ludziom w głowach.

 

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites
...Wersja carabine ma gwint wewnętrzny 18mm...
Nie będzie pasował bo ma gwint wewnętrzny i w dodatku 18mm

Albo taki sarkazm albo zwariowałem... pewnie jedno i drugie ;) Prosze odp. na moje pytanie a nie mieszaj ludziom w głowach.

Ej sorry ale ten link pod tłumik jest na gwint 14mm i z tego co wiem raczej go nie dopasujesz... :roll: W polsce nie dostaniesz tłumika na taki gwint jedyna rada to pójść do tokarza i poprosić go o wykonanie takowego pasującego "tłumoka". BTW to jest dział o wersji krótkiej rugera a nie długiej... :|

Link to post
Share on other sites
Kupiłem rugera Mk1 carbine ze sklepu snajperasg, ale to juz oddzielna historia i porusze ją w innym dziale. W każdym razie mam z nim pewien problem. Używam na razie kulek 0.25 tokyo marui,cięższych chwilowo nie mam. Karabinek strzela celnie ale pod warunkiem że celuje pod niewielkim kątem w dół. W przypadku celu na wprost lub wyżej, kulka leci po 10metrach do góry i dużym łukiem w lewo. Dlaczego????  Regulacja hopupa nic nie pomaga. Jeszcze go nie rozbierałem, a chciałbym zobaczyć hopa na własne oczy, czy mozna go wyjąć bez  obawy że wylecą mi częsci z którymi bede miał problem gdzie je włożyc?  8O

 

Cześć

Rozebranie Carbine'a to nie problem. Po wyjęciu sporej zawleczki z rękojeści oddzielasz zespół lufy od rękojeści i wusywasz lufę wewnętrzną razem z komorą HU. Nic nie powinno wylecieć/wyskoczyć/nie musisz nic odkręcać itp...

Natomiast kuleczki 0,25 możesz przysłowiowo o kant tyłka rozbić :] Minimum 0,28- strzelam właśnie na takich, Guarderowskich. Kulki 0,33 są najlepszym chociaż nie najtańszym rozwiązaniem...

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam.

Jestem (nie)szczesliwym posiadaczem allegrowego pseudo-aeg m83, ale chce powoli upgradowac posiadany sprzet i ewoluowac w kierunku prawdziwego aeg.Jako ze fundusze nie pozwalaja na zakup karabinu za ponad 1000pln(przynajmniej nie w tym roku) moje zainteresowanie skupilo sie na tym gazowcu.Powiedzcie jak wychodzi z kosztami eksploatacji Lugera Carbine - np. na ile strzałow starcza 1000ml gazu oraz jak wyglada awaryjnosc tego sprzetu.Czy obudowa jest z metalu bo kolba z abs to chyba nie najlepszy pomysl?Jako ze na snajperasg.pl oferuja sprzet za 429pln z gazem i luneta oferta jest kuszaca - ktos kupil taki zestaw i czy dodawana luneta jest dobra?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...