Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

co nosicie szajs


Recommended Posts

Pops... wybacz szczerość (a moderatorzy offtopic), ale jesteś wystarczająco duży, żeby samemu poszukać w necie potrzebnych informacji. Wpisz po prostu w Google "kamizelka + wyposażenie" i w ten sposób zdobywaj informacje. Tu możesz się pochwalić wynikami swoich poszukiwań, i poprosić Uczestników o opinię.

Poza tym, zacznij wykazywać inicjatywę. Posiłki jesz sam, czy ktoś Cię karmi? Pożycz trochę sprzętu od znajomych, poszukaj substytutów, wreszcie kup to, co wydaje Ci się potrzebne... a po jakimś czasie dojdziesz do tego, co JEST potrzebne (i oddaj lub sprzedaj resztę).

Link to post
Share on other sites
Zrób eksperyment: do której ładownicy LBV zmieści mi się browar lub sześć ulbionych batoników?

a gdzie bede nosil magi? sa "ciut" potrzebne w czasie strzelania ;)

a na piwo to wystarcza kieszenie BDU 8)

 

P.S. Używasz low-capów czy real-capów?

7 low-cap'ow + 2 hi-cap'y "w razie Niemca"

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Tak sobie przeczytałem cały temat i zastanawiam się (ponieważ zaczynam dopiero zabawe z ASG) czy 10 lub więcej magów jest potrzebne na polu...? Rozumiem, że jeśli ma się te 10 magów to jest ok, ale czy w czasie potyczki rzeczywiście wykorzystujecie je w pelni?

Link to post
Share on other sites

- szczoteczka do zębów

- suszarka do włosów

- deska do prasowania

- płyn do mycia kibli

- stroik do fortepianu

- zapasowe ostrza do kosiarki spalinowej

- kusza + strzały

- miecz oburęczny

:D

 

Generalnie największą zaletą mojej kamizelki jest integralna kabura na pistolet (bo udowe mnie wkurzają) i mogę się teraz bez strachu i czołgać i tarzać.

Poza tym na wyposażeniu podstawowym są: woreczek z kulkami, speedloader, radio, szwajcar, fajki i zapalniczka.

A resztę typu picie, kanapki i składany leżak trzymam zawsze w samochodzie :D

Link to post
Share on other sites

w kompasówce-speedloader

w ładownicy do M-ki-dodatkowy mag do mp5 i woreczek z kulkami

w manierce-woda "USTRONIANKA"

w buttpacku-reszta kulek z butelki "GOLD FIRE", poncho, czapeczka mikołaja(zamiast czerwonej szmatki), paczke husteczek higienicznych, kilka plastrów, opatrunek osobisty i wode utlenioną

A w lewej, górnej kieszeni munduru IM i komórke

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

To nie lepiej odpruć? Albo nie używać po prostu? ;)

 

Kolega się pytał, co kto nosi - zazwyczaj miejsca jest za mało, jak się już trochę pochodzi. Prawo Murphy'ego, czy któraś tam jego pochodna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...