Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kto się gryzł z serwisem Military.pl ?


Recommended Posts

Proszę o osoby które miały/ mają cyrki z tym sklepem. Od 2 miechów 3mają mi 2-tygodniową replikę (przyszła wadliwa) i powiedzieli, że do listopada nie ma szans na naprawę.

 

Ci co wygrali proszę o rady, porady, Ci co walczą, dajcie znać, zjednoczymy siły.

 

gg: 1098806

Link to post
Share on other sites

Hmm, nie bede zlosliwy...

 

Napisze jedynie, ze tubylcow z okolic Military.pl, ktorzy postanawiaja u nich kupic replike mozna podzielic na dwie kategorie:

-jedni(serwisujacy u sprzedawcy) nastawieni sa na codzienne przychodzenie i przypominanie o sobie(czasem warto podarowac napoj wyskokowy w ramach "negocjacji politycznych");

-drudzy kupujac replike nastawiaja sie, ze serwisowac beda gdzie indziej :P

Link to post
Share on other sites

no serio...przysłali karabin z uszkodzonym, odesłałem zaraz, rozmawialem telefonicznie kilka razy z serwisantem nawet...potwierdził nawet, że jest uszkodzony, zapewnił, że przy najbliższej dostawie odeślą nowy...najwyraźniej nie było dostawy przez 3 lata...nie raczyli się odezwać nawet potem już...trochę mi się nie mieści w głowie, że jak coś klient odsyła, to to nie lezy uporządkowane gdzieś, ze stosowną kartką, zeby każdy wiedział o co z częścią chodzi - tylko najwyraźniej jest walnięte byle gdzie, pewnikiem do śmieci...

 

magazynek kupiłem sam, na WGC, za 50zł, czekając 4 dni...sklep mógł zrobić to samo, ale jednak wolał nie stracić 50zł, niż potem zarobić kilkaset, kilka tysięcy - przestałem tam kupować...

Link to post
Share on other sites
no serio...przysłali karabin z uszkodzonym, odesłałem zaraz, rozmawialem telefonicznie kilka razy z serwisantem nawet...potwierdził nawet, że jest uszkodzony, zapewnił, że przy najbliższej dostawie odeślą nowy...najwyraźniej nie było dostawy przez 3 lata...nie raczyli się odezwać nawet potem już...trochę mi się nie mieści w głowie, że jak coś klient odsyła, to to nie lezy uporządkowane gdzieś, ze stosowną kartką, zeby każdy wiedział o co z częścią chodzi - tylko najwyraźniej jest walnięte byle gdzie, pewnikiem do śmieci...

 

magazynek kupiłem sam, na WGC, za 50zł, czekając 4 dni...sklep mógł zrobić to samo, ale jednak wolał nie stracić 50zł, niż potem zarobić kilkaset, kilka tysięcy - przestałem tam kupować...

 

Bez jaj...dlaczego dałeś za wygraną? Dlacego tubylcy nie zrobią rozruby w sklepie? Ja to mam kawał drogi, bo spod gór, ale tubylcy?

Link to post
Share on other sites

Bez jaj...dlaczego dałeś za wygraną? Dlacego tubylcy nie zrobią rozruby w sklepie? Ja to mam kawał drogi, bo spod gór, ale tubylcy?

Bo "biznes jest biznes", czy jakos tak. Mieszkajac na miejscu i majac czas by ich osobiscie meczyc mozna sobie calkiem niezle stosunki handlowe ulozyc.

:P

Mozna dla rozrywki pogawedzic z Panem Serwisantem(zwanym rowniez Szamanem), posluchac jego opowiesci o "WD-40 w Gerboxie", czy "bo AEG jest jak odkurzacz, zasyca caly brud w domu", czy chociazby kupic cos co *przypadkiem* maja na miejscu(za sprowadzaniem jest u gosci nieco tak jak z serwisowaniem).

 

...No i maja kulki :roll:

Link to post
Share on other sites

Bez jaj...dlaczego dałeś za wygraną? Dlacego tubylcy nie zrobią rozruby w sklepie? Ja to mam kawał drogi, bo spod gór, ale tubylcy?

Bo "biznes jest biznes", czy jakos tak. Mieszkajac na miejscu i majac czas by ich osobiscie meczyc mozna sobie calkiem niezle stosunki handlowe ulozyc.

:P

Mozna dla rozrywki pogawedzic z Panem Serwisantem(zwanym rowniez Szamanem), posluchac jego opowiesci o "WD-40 w Gerboxie", czy "bo AEG jest jak odkurzacz, zasyca caly brud w domu", czy chociazby kupic cos co *przypadkiem* maja na miejscu(za sprowadzaniem jest u gosci nieco tak jak z serwisowaniem).

 

...No i maja kulki :roll:

 

Chcesz powiedzieć, że łamią prawo jawnie i nikt im nie podskoczy, tak długo jak osobiście nie przyjdzie do sklepu??

Link to post
Share on other sites
Ja jak nie dostane magazynka - robie zadyme. Maja te parenascie dni zgodnie z ustawa na naprawe ;-).

 

taaak? A co zrobisz na odległość? Bo jak ja powiedziałem, że zglaszam sprawę do rzecznika praw konsumenta to mi gość odpowiedział "a zgłaszaj se pan".

 

Jak masz zamiar interweniować osobiście, to może i w mojej sprawie ;D?

Link to post
Share on other sites

Pelen szacunek i zwrot honoru dla panow z military.pl!

 

25 wrzesnia odeslalem magazynek, pan z serwisu dwa razy kontaktowal sie ze mna telefonicznie i informowal o stanie magazynka. Dzisiaj otrzymalem magazynek w pelni sprawny wraz z zaleceniami na co uwazac by usterka sie nie powtorzyla. Dostarczone poczta kurierska. Ogromny

 

+

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Hmmm... Pana Serwisanta poznałem osobiście - byliśmy z kolegą na Harpaganie pod Gdańskiem, to po drodze i do military się zaszło. Kumpel kupował od nich kiedyś sprężynowego kałaszka CG (gwarancja już dawno się skończyła) i poszedł mu jakiś czas temu zamek - połamał się znaczy. No więc skoro już byliśmy w sklepie, to kumpel postanowił zapytać serwisanta, czy nie dałoby rady znaleźć jakiegoś zamka, nawet za opłatą. Serwisant? No cóż, szyt uprzejmości i słodzenia klientowi to to nie był, ale jakiegoś chamstwa (które niektórzy tu opisywali) też nie było. Potrzebna część się znalazła - i to za darmo :)

Link to post
Share on other sites

Szybko ten magazynek dostales :D Mój leżal u nich coś około 4-6 miesięcy. Podobno czekali na dostawe czesci... a w ramach odkupienia czynow wyslali magazynek na swoj koszt (co ciągle zaznaczali ze sa wspaniali iż tak robią :D).

 

A druga moja wesoła przygoda z serwisem military to serwisowanie AEG'a. Awaria oczywista i nawet jej nie usuneli gdy powiedziałem dokładnie co nie działa i co sie zle tam dzieje :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...