Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Real cap do G36 stara


Recommended Posts

Nie jest to wina kulek tylko za szerokiego kanału. Jeszcze nie mam pomysłu co tam wsadzić ale jakoś trzeba by to zwęzić na całej szerokości tyle, ze sprężyna ma przekrój prostokątny i moze nie pracować w takim zwęzonym.

Po drugie byle poxilina obawiam się, że za duże tarcie by miała jako "wkładka".

 

Ciekawe jest to, że one w zasadzie przygotowane są do roli midcapów tylko trzeba by jeden element wyciąć i sprężynę wymienić na dłuższą

Link to post
Share on other sites

Trzeba spiłować donośnik kulek na ukos - wymusi to układanie się kulek w szachownicę, a nie jedna obok drugiej (to jest powód zacinania się magów). Jeśli ktoś chce zdjęcie:

Obraz011a.jpg

Patent sprawdzony na własnym magazynku - działa. Po załadowaniu trzeba jeszcze stuknąć magazynek, żeby ewentualne przyblokowane kulki się ułożyły.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

W tych, w których nic nie wyłamałem trzyma bez problemu, ale pewnie do czasu aż kolejny kawałek plastiku nie poleci w pi.....

 

Generalnie to dość mocny plastik ale puszcza w newralgicznych miejscach raz na jakieś 4-5 magów.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Mam 2 midcapy King Arms i oba zacinaja sie w opisany przez Was sposob. Spilowanie wyglada obiecujaco...

ale

jako totalna lama w temacie majstrowania przy replikach wylozylem sie na samaym starcie: jak rozlozyc maga na czesci???

Wyglada to u mnie tak jaby dwa symetryczne profile byly sklejone ze soba. Na gorze w "uskoku" jest jakies kołko o srednicy ok 10mm ze szczerbą - wyglada to jak ogromna plastikow srobka. Tylko ze krecenie nia w obie strony nie daje zadnego rezultatu. Do czego to jest? No i jak rozlozyc maga zeby dobrac sie do tego czegos co trzeba spilowac?

 

W wolnej chwili (i gdy skonczycie sie smiac) napiszice prosze jak krowie na miedzy od czego zaczac.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...