Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CHRIS506

Użytkownik
 • Content Count

  278
 • Joined

 • Last visited

 1. mu mu no teraz w uniwersie zaczęli używać kamizelek condora i plecaków maxpeda :mrgreen:
 2. mu mu te na gunfire to nie helikon :wink: maja inne zakończenie rękawów niz te polarki helikona
 3. mu mu o w dziuple ta miejscówka to normalnie mokry sen :strach:
 4. mu mu ale operatorzy GROMu często sa jako obserwatorzy i konsultanci :wink: w czasie akcji straży granicznej jak i antytereorki :uśmiech:
 5. mu mu z tego co pamiętam to chodziło o amunicję przeciwpancerna do niszczenia pojazdów :wink: dlatego strzelał ze zwykłej i przebijał tylko ceglany mur a płyty pancernej już niestety nie :-F
 6. mu mu jak zaznaczyli pogromcy strzelali pod kątem do celu który był 1 metr pod wodą pocisk miał do przebycia pod wodą jakies 3-4 metry i z tego co pamietam udało sie to tylko przy strzale z muszkietu :wink:
 7. mu mu no ostatnio znowu 9 serie zaczeliśmy oglądać no i tam pojawiaja sie marinsi w marpatach z g36 :wink: no co do oliwkowych ciuszków to kupilismy zesatawy helikona bo jakjuz ktos wspomnial wczesniej te kurteczki co oni nosza to kosztuja jakies straszne pieniązki niestety :???:
 8. mu mu co wy wiecie o bólu :twisted:
 9. mu mu to dla porównania damy tu sowieta :uśmiech: co my tu mamy: - gimnastrojka - spodnie - sapogi - mp40 - ładownice do mp38/40 - furażerka - koszula, gacie i onuce - chlebak WH Grau - skórzany pas - manierka - saperka - 3 zegarki i srebrne sztućce zdjęcia by Eryk Hawarra
 10. mu mu jak na strzelanki historyczne a nie na rekonstrukcje to m14 pasuje idealnie do kazdej ze stron konfliktu :wink:
 11. mu mu no niestety dopiero pracujemy nad tym żeby cały team uzbierać 8-) zdarzało się również ze SG-1 biegało tez w czarnym bdu jak i również w woodlandzie tylko z naszywkami SG
 12. mu mu no kolega Herman chyba już wszystko dokładnie opisał jeśli chodzi o sprzęt :wink: no ja osobiście z dziewczyna bawimy sie w SG-1 oczywiscie a ti dla chętnych parę fotek do ściągnięcia i zobaczenia jak to w naszym wykonaniu wygląda :wink: http://www.sendspace.com/file/l0ny6r http://narmo.freha.pl/r/legan-sierpien-wybrane.zip. oczywiscie wszelkie uwagi mile widziane bo dopiero zaczęliśmy sie w to bawić :uśmiech:
 13. mu mu odpowiedź pomerani na ten artykUł :mrgreen: http://www.pomerania1945.org/
 14. mu mu mundur musi być conajmniej wystylizowany na II wojenny :wink: a bron pozbawiona wszelkich nowoczesnych urządzeń typy kolimatory, celowniki, raczki, latarki, puchy na laseri, itp. :uśmiech:
×
×
 • Create New...