Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

http://www.militaria.pl/cocoon/product.xml...ifiers=category

 

Co myślicie, maniacy? :wink:

Dużo metalu na zewnątrz, ładna faktura plastiku... Czyżby wreszcie jakaś dobra, długa sprężynka na militaria.pl? Jest ktoś, kto by zaryzykował kupno, albo ewentualnie poprosił sklep o udostępnienie do testów... może się okazać, że to jakaś perełka, a'la Spas 12 ASG-DK :wink:

Link to post
Share on other sites

Tak czy siak kupując na militariach przepłaciłbyś :wink:

 

Ale wygląda lepiej od DE więc może akurat warto poszperać na necie za jakimiś informacjami.

 

[ Dodano: 14 Paź 2006 18:54 ]

Wycięte z dyskusji o AUGu CA na Arnie's Airsoft:

 

Of course, ASG Denmark being a part of CA.

 

Ha, czyli jednak nie DE :D

Link to post
Share on other sites

Ładny nie przeczę. Prezentuje się lepiej niż chińczyki, które widziałem. Jako pseudo-snajperka pewnie byłby w sam raz. Z racji gabarytów dobrze sprawdzałby się pewno w CQB, ale żaden ze mnie ekspert :twisted:

 

Jeśli mógłbym coś zaproponować to wybrałbym springa FAMASA SV. Dostałem z takiego w twarz i o jego mocy mogę zapewnić :wink:

 

Pokój z Wami bracia

Link to post
Share on other sites

No właśnie, panowie - raczej nie doczekamy się opinii na jego temat, bo nikt nie chce ryzykować zakupu :wink: A militaria.pl chyba nie wysyłają replik do testów...

PS. Jakby ktoś się zdecydował, a replika naprawdę okazałaby się niezła, to mogę odkupić (ewentualnie zamienić się na rugera Mk1C :wink:) Ot, taka tylko informacja...

Link to post
Share on other sites
Ha, czyli jednak nie DE

 

Nie byłbym taki pewien.Ja kiedyś kupiłem u nich Berettę UHC-z jakiegoś dziwnego powodu w mojej szufladce leży teraz beretta od STTI,czy mógłby mi to ktoś wyłumaczyć??

Zauważ, że przy shotgunie DE którego sprzedają ci panowie pisze crossman.

Link to post
Share on other sites

Crosman to firma zajmujaca sie produkcja wiatrowek. Nie wiem jak z nimi, ale w wypadku replik airsoftowych replik po prostu puszczaja produkty innych firm pod swoja marka (pudelko + wybicie na korpusie) i sprzedaja o wiele drozej (podobnie jak Umarex). Szczytem wszystkiego jest ich elektryczne M4A1 za chyba 250 zl, ktore sprzedawane pod chinska marka na airsoftguns.pl kosztuje chyba niecale 100 zl (kiedys byl osiagalny - bodajze pod nazwa Double Eagle M41, teraz wycofano go z oferty. Crosman byl "bogatszy" o badziewne dodatki i przypominal to :http://www.sklep.airsoftguns.pl/projector.php?product=1132715848).

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Ja to kupilem.Sama repliczka jest bardzo ladnie wykonana zasie skuteczny to tak w granicach 25-30m potem kulka opada.Metalowe czesci to muszka,przyzady celownicze,zwalniacz kolby czy jak to sie nazywa,spust,tlumik plomienia ,lufa.Replika ma gwint prawoskretny.Plastik bardzo mily w dodtyku, jaby guma ale to tylko moje odczucie.

Link to post
Share on other sites

Lol :-F 25-30m za 265zł + przesyłka x-D hahha... toż to TMa można mieć sprężynowego... nie wspomnę już o Elektryku chińskim (Cyma, JG, chociażby Well itp.) z drugiej ręki.

 

Nie wiem czemu oni nie wycofali wszystkich tych badziewnych ofert ze sklepów po wyjściu ery AEGów w progach cenowych 300-500zł... bo zakup takich shitów to jakaś pomyłka. Chociaż... A nuż ("a nuż" cośtam, gdy nie chodzi o nóż do krojenia piszemy przez "u" otwarte) się jakiś ZIELONY da nabrać :wink:

 

Po tym jak jeden koleś u nas... któremu powtarzałem setki razy.. zanim coś kupisz zapytaj... , i który widział nasz sprzęt (CA, G&G, VFC, TM, Cyma, KSC itd.), słyszał chociażby dźwięk jaki wydaje... kupił sobie AK 47 z CYMY shit AEGa w sklepie myśliwskim za ponad 200zł :poddanie: ... wierze że nadal ktoś kupi takie repliki.. jak ta z tematu.

 

P.S. heh... gdy miałbym kupić to gówno z tego tematu wolałbym 6-cio krotnie tańszego Shotguna z DE (większy zasięg celny, klimat przeładowywania, regulowany HU, osiągi i frajda z gry całkiem spoko - na odpowiedni teren) ...no i cena np. 45-50zł., + potrafi wiele wytrzymać...

 

Pozdrawiam!

BaUEr :wink:

 

 

Edit. Popracuj nad ortografią. FF2 nie zaszkodzi :). / Medi.

Edited by Paramedic
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Taa ja te g36c kupilem na allegro za 50 zl i naprawde nie żaluje ze je wydałem.Po wymianie lufy wali na jakies 35m celnie i ma pojemny mag bo az chyba 270 kulek w komorze a jedno "naładowanie"maga to ok 25 kulek.Aha ta replika ma rowniez tryb ognia znany juz w replice Shotagune DE i Scorpiona TM czyli Rapid Fire.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...