Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Repliki osobiście nie polecam. Dwóch moich znajomych miało MPL'y i w obu urwała się rączka przeładowania. Felerny metal chyba :roll:

Zasięg ma około 30 metrów, ale głowy nie dam, bo nie mierzyłem. Moc strzału, hmm, chyba gorsza od MP5SD3 od UHC. Jakość wykonania: oprócz rączki przeładowania gun jest solidny, ale w jednej z replik u w.w. kolegów brak było jednego z ciężarków :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Jak to TM celność dobra, zasięg jak na sprężyne dobry. mam jeszcze chyba jakąś starą wersje. Nie wiem jak nowe ale moja (ma już chybaz 5 lat jak nie więcej) nie ma kolby, ma jakieś szare okładziny, i fajne wygodne przeładowanie (pump action).Jak na sprężyne jest ok.

Mój egzemplarz z racji wieku ledwo się już trzyma, ale prezentuje się całkiem całkiem. Jak znajde czas to porobie jakieś zdjęcia.

 

W nowym chyba nie ma tego dokręcanego chwytu do przeładowania pump action. A szkoda bo jest to wygodne niesamowicie.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

potwierdzam słowa przedmówców jako ex-posiadacz

MPL to dobra bron - mało kto ją kupował [ bo za ta samą cenę była sławetną MP5 TM]

Celność był przyzwoita jak w większości produktów Tokio.M. Sczegolnie na przedziwnych kulkach 023 .

Przeładowywało sie łatwo i była trwała. Spory magazynek i oryginalny wygląd. Do tego naprawdę dobrze odwzorowana.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...