Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam!

Pytanie związane z baterią 9.6V, a dokładnie z 9.6V 1700 mAh na ogniwach Sanyo (V-shape, kupiona już jakiś czas temu, ale wciąż w pełni sprawna). Czy bateria ta "da radę" przy tuningu następującym:

- Łożyskowana prowadnica sprężyny (HurricanE)

- Sprężyna M100 o niejednakowym skoku (HurricanE)

- Wzmocniony cylinder (HurricanE)

- Wzmocniona, mosiężna głowica cylindra (HurricanE)

- Wzmocniona, łożyskowana głowica tłoka (HurricanE)

- Wzmocniona, uszczelniona dysza (HurricanE)

Tuning ma zostać zamontowany do M15A2 CAR (CA). Z tego co podaje ASGshop jest to jakieś 370-380 fpsów. Pytam, bo zdania są podzielonę.

Z jednej strony słyszałem, że bateria ta może spokojnie pociągnąć ten tuning przy znośnym zmniejszeniu wystrzeliwanych kulek (względem stocka), a z drugiej strony dochodzą do mnie głosy, że ogniwa tej baterii nie są za wydajne i nie pociągną tuningu.

 

Jak to jest ?

Jest to dla mnie bardzo ważnę.

 

Pozdrawiam.

Termos

Link to post
Share on other sites
Pytanie związane z baterią 9.6V, a dokładnie z 9.6V 1700 mAh na ogniwach Sanyo (V-shape, kupiona już jakiś czas temu, ale wciąż w pełni sprawna). Czy bateria ta "da radę" przy tuningu następującym...

Ta bateria da radę, ale po pewnym rozładowaniu może sobie nie poradzić z ruszeniem tłoka jak stanie on w tylnej pozycji.

Link to post
Share on other sites

Sumując: Jest sens używania tej baterii przy tym tuningu ? (Jeśli po powiedzmy 1000 kulek bateria nie ruszy tłoka w tylnej pozycji to trudno, zawsze wyleciało 1k kulek. Jeśli nie ruszy już po 200 to mija się to z celem)

Pytam, bo nie mam możliwości sprawdzenia tego. (Nikt z moich znajomych nie ma guna, który posiada taki tuning i istniałaby możliwość podpięcia do niego batki.)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...