Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Airsoft w 'Focusie'


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O niebo lepszy artykul niz w Logo. Co najwazniejsze jest troche wyjasnien (np. co do tej "afery" na bocznicy kolejowej w nowym sączu). Ogolnie bardzo interesujący, ale do paru rzeczy bym sie przyczepil (głownie to formułofanie zdan i tanie tam), ale pozostawie to dla siebie. A co do samej gazetki to nigdy jej nie kupowalem, ale po za tym artykulem ma wiele innych rowniez bardzo ciekawych. Wiecej i jeszcze raz wiecej takich artykułow !!. Gratuluje!.

 

Niedlugo wrzuce skany artykulu.

A po co, do kiosku niech idą i se kupią :P:P:P(czyt.zart).

Link to post
Share on other sites

Aż się przeszedłem do sklepu i przeczytałem. Całkiem niezłe, i takim zwykłym "Focusowym" stylem, żadnych pierdułek, fajne i konkretne.

 

A tak marginalnie to kiedyś w GameRankingu był artykuł (stronka) o ASG i to całkowicie w superlatywach.

Link to post
Share on other sites

przeczytałem i powiem że mówiono głównie o zaletach, mało zmyślania, tylko to o kobietach w ASG trochę na wyrost, a szkoda, bo zawsze by się milej bawiło :)

PS: Skanowanie artykułu w celach niekomercyjnych jest chyba dozwolone, odszczekuje poprzednią wypowiedz :) (nie spradzałem dokładnie, nie lubię prawa cywilnego ;P)

Link to post
Share on other sites

Dla mnie artykuł jest bardzo dobry, krótki i rzeczowy. Możnaby się doczepić pewnych stwierdzeń, ale to już byłoby przesadą. Dla laika (a do niego jest adresowany) jest to artykuł taki jaki być powinien - pokazuje AS jako świetną zabawę dla odpowiedzialnych ludzi.

 

Jak dla mnie artykuł na ocenę "bdb-" (minus za sport ekstremalny).

Link to post
Share on other sites

Artykuł skomentowałbym identycznie jak oficer80

 

Jedyna rzecz do jakiej się przyczepie to podpis pod jednym obrazkiem gdzie pisze, że replike można poznać po wystających kabelkach.... Co jeśli ktoś spotka taką grupei po przeczytaniu artykułu bedzie szukał tych kabelków? W większości stockowych AEGów przecież nie ma żadnych kabelków na zewnątrz...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...