Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Airsoft w 'Focusie'


Recommended Posts

jeśli nie "Sport" to gdzie mogli to umieścić?

 

 

Milion razy wałkowane... - Hobby. Porównam to do zabawy starych milionerów w USA. Kupuja sobie czolgi, samochody, i samoloty odrzutowe i bawia sie nimi w wojny. Czy to jest sport? Tak jak w asg... nie masz oficjalnych mistrzostw swiata w asg.. bo jak?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To, czy ASG nazywać sportem, czy tylko hobby jest już odmienną kwestią. Jeżeli wszystkie artykuły o ASG bedą pisane tak jak w Focusie to niech nazywają ASG SPORTEM.

 

Ja też sobie kupiłem Focusa (choć nigdy tego nie robię) bo ten artykuł zasługuje na to. A przy okazji pokażę rodzicom, bo ci uważają mnie za "przedszkolaka"

Link to post
Share on other sites

Artykul zostal umieszczony w dziale SPORT, bo tak zdecydowala redakcja (info dla wyjasnienia). Mozna by prowadzic dysputy, "walkowac" i 1000 razy, czy to sport (ekstremalny, maj god ;) ), hobby czy mily sercu temat itp... Ale chyba nie to jest najwazniejsze.

 

Natomiast milo jest czytac (i slyszec), ze pod wzgledem merytorycznym jest on do zaakceptowania przez spolecznosc airsoftowa.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ale się offtop zrobił... Proponuję wrzucić to do 'Ewolucji' w stosownym dziale czy gdzieś...

 

A tak przy okazji, to kiedyś na strzelance widziałem gościa w krótkich spodenkach i japonkach, więc dres aż tak konieczny nie jest.;P

Link to post
Share on other sites
może z tym dresem to chodzi o zwykłe ciemne spodnie z materiału na gumce i bluzę roboczą :wink:

Ja też tak zaczynałem :D

Ja też i przyznaję się bez bicia. Większość osób chyba tak zaczynała.

I dobrze.

Tak samo ma się sprawa z pistolecikami z bazarków/kiosków.

Niestety...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...