Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning L85A1 G&G.


Recommended Posts

Szczególnie ze najnowsze wersje (te co z ta dostawa przyszły) maja spreżyne m120 i 420fps.

Dane otrzymane od specshopu.

 

Dziś otrzymałem odpowiedź ze Speca, że Elki posiadają jednak sprężyne m100, nawet te z nowej dostawy. Kurcze, a już myślałem.......... :???:

Link to post
Share on other sites

Dziś otrzymałem odpowiedź ze Speca, że Elki posiadają jednak sprężyne m100, nawet te z nowej dostawy. Kurcze, a już myślałem.......... :???:

 

Czy rozmawiałeś również o A2?

 

Pytam tutaj bo ze mną chyba już nie chcą gadać tak często sprawdzam czy już przyszły :-F

Link to post
Share on other sites

Załozylem łozyskowana metalowa głowice tłoka do mojego, rozbieranie gornej czesci GB mozna zlecic przedszkolakowi tak sie fajnie to robi :P .

Z ciekawostek to w stocku głowica tłoka posiada rownierz łozyskowanie i to calkiem niezle stalowe!

A co do tłoka to faktycznie widac najwieksze zuzycie na 3 ostatnich zebach.

W czwartek strzelanka i jak dorwe imbusa 1.25mm albo 1mm to powiem co i jak to dziala lepiej.

 

BTW: gdzie dostac takie imbusy (typ sklepów)?

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites

Mi po tym jak poszedł tłok, Specshop zaproponował wstawienie mocniejszej sprężyny. Wstawili mówili o M110 lub M120 i na M120 się skończyło. Zrobili to super szybko - bo tego samego dnia, kiedy do nich karabin doszedł, naprawili go, zmienili sprężynę i odesłali. Super serwis.

 

Wstawiłem sobie też inną lufę - tak w ramach testów - Badbulla z teflonem. Póki co jestem bardzo zadowolony. Zmieniłem też gumkę na gumkę Systemy.

 

 

@Ravic - w sklepach modelarskich można dostać bardzo dobre klucze http://helishop.pl/index.php?a=opis&k=...p;kt=&id=96 - tym nie ukręcisz śrub.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

do moderatora:

mozna by wydzielic watek porownojacu Stara i G&G.

 

otoz elka starowska nie ma BB (choc moja bedzie miala ;)) tlok jest kompatybilny glowica tloka tez. na srubie mozna wlozyc normalny palec z V2. lozyska 6mm (dziwna sprawa bo na zebatce stykajacej sie z silnikowa sa lozyska kulowe a na pozostalych slizgowe. silnik pasuje krotki. natomiast glowica cylindra i dysza sa niestandardowe. moze by pasowaly te z G&G ale nie sprawdzalem wiec nie wiem.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Dziś moja elka przeżyła śmierć kliniczną :strach: Mimo naładowanej bateri nie dawała znaku życia tylko mechaniczny dźwięk spustu. (bezpiecznik O.K)

Zadzwoniłem do Specshopu, powiedzieli żebym wyją GB i sprawdził styki i złączki od silnika).

Dodam ze GB wyjmowałem z tej rapliki po raz pierwszy bałem sie spieprzyć cacko za ciężko zarobione pieniądze :mrgreen:. Mimo drżących rąk wszystko poszło sprawnie, lecz nie znalazłem usterki :wink:. O dziwo po ponownym zmątowaniu Ela ożyła :uśmiech: GB wygląda porządnie nie to co cyma (ak74) przy wyjmowaniu którego wypadło mi parę części, tak nie z gruszki, ni z pietruszki :-F GB Eli wygląda tak solidnie, że można by go przez okno (4'te pięiro) wyrzucić i nic by mu sie nie stało :twisted:.

Jednym słowem moja Elżunia została rozdziewiczona :killer: i dalej działa 8-)

Edited by Ziolko
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...