Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MU MU 650 FPS V3


Recommended Posts

potrzebuje fachowej rady znawców upgredu :wink:

650 fps w gerboxie v3 (go g36 lufa powyzej 495 mm ma być snajperka)

czy ktos juz taką zabawkę zrobił i jeśli działa ona poprawnie to poprosiłbym o listę części potrzebnych do złożenia takiego gerboxa

:D

w szczególności chodzi mi o bezawaryjność znaczy zeby nie trzeba było po każdej stzrelance tego rozbierać i coś tam dokręcać i usuwać zacięcia 8)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Raptem niewiele niżej był wzmocniony w wersji 3...

Wzmocniony... tak. Ale nigdzie nie napisali że pociągnie sprężynę dającą osiągi powyżej 600fps to już tak średnio wytrzyma. Szkielety CA też sa wzmocnione, ale powyżej M120 to pęknąć może...

Link to post
Share on other sites

Chris - daj se spokój z 650 fps'ami.

Na m150 udało mi się wyciągnąć 530fps przy prec lufie 455mm

Żeby wyciągnąc 650 musiałbyś wstawić sprężynę minimum m190, a to jest kosztowne (zwłaszcza elementy towarzyszące).

Gra nie warta świeczki. Umnie tuning wytrzymał do pierwszej zacinki, czyli jakieś 2000 kuleczek.

Link to post
Share on other sites
tylko jaki gearbox to wytrzyma ?

 

eeeeee tytanowy ? :lol:

 

a tak na serio to z tego co mi sie zdaje to nie ma takich szkieletów co by miały wytrzymać taki zestaw co by dał 650 fps . jakbyś miał coś m16-tkowego lub byle co na v2 to byś miał ułatwiono życie ( np widziałem zdjęcie 800 fpsowego sr25 więc..)

 

Więc odpuść i obniż plany na 500-550 lub na tyle i ile da sie maks wyciągnąć v3.

Link to post
Share on other sites

Precka 6.03 + Zębatki Max Torque Up + Tłok Prometheus z 7 stalowymi zębvami (Hard Piston) + Bore Up + Łożyskowana prowadnica sprężyny + Łożyskowana koncówka Tłoka + Szkielet: http://asgshop.pl/produkt.php?id=472 + Silikonowa gumka HU (Prometheus) + Sprężyna Prometheus 190 lub 170 + Styki i przewody NISKOOPOROWE + bateria 12V + 7mm łożyska cierne. na ogniwach niskooporowych. Przy springu 190 będzie okolo 670 - 680fps a przy 170 - 620FPS. Najsłabszym punktem tego zestawu byłby szkielet GB.....

Link to post
Share on other sites
...Zębatki Max Torque Up..... Silikonowa gumka HU (Prometheus) + Sprężyna Prometheus 190 lub 170..... Przy springu 190 będzie okolo 670 - 680fps a przy 170 - 620FPS. Najsłabszym punktem tego zestawu byłby szkielet GB.....

 

po pierwsze primo:

 

- zebatki tylko Infinite Torque Up

 

po drugie primo:

 

- gumka hop prometheusa jest z gumy a nie z silikonu (silkon nie wytrzyma takiej mocy)

 

po trzecie primo:

 

- sprężyna Prometheusa M190 nie da ci nawet 500fps (wypróbowane i zmierzone), najsilniejsze co możesz wsadzic to M170 Guardera, powinno dac około 600fps

 

tyle, pozdro

Link to post
Share on other sites
Precka 6.03 + Zębatki Max Torque Up + Tłok Prometheus z 7 stalowymi zębvami (Hard Piston) + Bore Up + Łożyskowana prowadnica sprężyny + Łożyskowana koncówka Tłoka + Szkielet: http://asgshop.pl/produkt.php?id=472 + Silikonowa gumka HU (Prometheus) + Sprężyna Prometheus 190 lub 170 + Styki i przewody NISKOOPOROWE + bateria 12V + 7mm łożyska cierne. na ogniwach niskooporowych. Przy springu 190 będzie okolo 670 - 680fps a przy 170 - 620FPS. Najsłabszym punktem tego zestawu byłby szkielet GB.....

 

 

no i do tego pewnie silnik stockowy :wink: ehehehe taki zestaw poradzi jak narazie uciagnac tylko hummer 1300, a po drugie nie jest latwo zloyc takie cudo ktore ma okolo 650fpsow. Cos o tym wiem bo sam mam 590 (oddam za 900stow :D mojego potwora ).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...