Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mało popularny vsr 11 HFC ?


Recommended Posts

Dlaczego tak mało opinii na forum jest na temat VSR-11 HFC... a ta bron podobno przebija na stocku CyberGuna M6 pod wzgledem zasiegu jak i wykonania... Kto ma VSR-11 HFC... niech cos napisze na temat tej broni. wykonanie, zasieg skuteczny i ogolnie jakos do ceny.

Link to post
Share on other sites

tak samo jak TM, zeby miec tym szanse trzeba zrobic upg.

 

skuteczny to ok 30-35 m. wiec nie wiele ( oczywiscie po zdjeciu obciazenia z tloka )

wykonanie jak dla mnie wystarczajaco dobre ( nie mialem porownania z TM )

 

jesli chodzi o m6 to jest bez porownania lepsza

Link to post
Share on other sites

aha, czyli twoim zdaniem M6 lepsza, a co powiecie o tym ? Pewien "ktos" wypowiadal sie na temat VSR-11 HFC, posiadajac w swoim zaopatrzeniu 3 inne snajperki i w tym CG M6:

 

alon (22:41)

mam tez m6

 

elf (22:41)

i co bys poleca, skoro masz pierwszoliniowe porownanie

 

alon (22:41)

jasne, że VSR

 

elf (22:41)

a dlaczego ?

 

alon (22:41)

M6 przy vsr wymięka

 

elf (22:41)

powaga ?

 

alon (22:41)

wykonanie raz

 

alon (22:41)

dwa zasięg

 

alon (22:42)

jakieś 12 metrów większy ma vsr

 

alon (22:42)

tzn skuteczny

 

elf (22:42)

ale mowimy o stocku tak ?

 

alon (22:42)

tak tak

 

alon (22:43)

ja zaryzykowałem, kupilem i jestem strasznie szczęsliwy

 

elf

a skuteczny jaki masz?

 

alon (22:45)

hmm 45m w klęczącego człowieka 10/10

 

____szzerze to jestem tez ciekawy co ma do powiedzenia o tej broni "thor"

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się nad kupnem VSR-11 HFC i już sam nie wiem co myśleć. Czytałem w innym wątku o tym karabinie, że po zdjęciu obciążenia fps wzrasta do ~360-370 (znany jest mi także artykuł po angielsku z airsoftatlanta na ten temat). Ktoś także pisał, że vsr-11 powinnien wytrzymac zalozenie sprezyny 120. Czy można wobec tego zdjąć obciążenie i do tego założyć mocniejszą sprężynę? Jak myślicie, nie rozleciałby się? I jeszcze takie pytanie- mam do dyspozycji 400 zł, co lepiej kupić? APS2/CG M6 czy też VSR-11?

Link to post
Share on other sites

wiesz, czytajac wypowiedzi ludzi, mozna wywnioskowac ze kupujac bron snajperka do 400zl, kupujemy "kota w worku" bo chyba co drugi egzemplarz jest inny he... tylko nazwa ta sama :) ... Jedni twierdza ze M6 wymiata w tym przedziale cenowym, inni pisza ze ich M6 wala na 30m li to wlasnie VSR'ki niszcza M6.. hehe Mowie ci stary w tej cenie to chyba LOTERIA :)

Link to post
Share on other sites

Wiesz, snajperki są mało popularne z trzech powodów:

1. Być snajperem nie jest prosto.

2. Solidne snajperki z możliwością upgrade'u kosztują krocie.

3. I właśnie dlatego ludzie zdecydowani na karierę snajpera nie będą udawać, że oszczędzają, kupując tańsze i tak naprawdę nie wiadomo o ile gorsze modele.

 

M6? 25% mocy ucieka przez źle spasowaną komorę HU. "Cudowny" Warrior 1? Owszem, sprężyna daje radę, ale już niektórzy się przekonują, że reszta mechanizmu niekoniecznie. M700 KJW? Wystarczy poczytać setki narzekań na potworne różnice FPSów między poszczególnymi strzałami. Ludzie po prostu nie chcą ryzykować, że inwestycja okaże się chybiona.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Do VSR jak zamontujesz 120sp to tłok zetrze się po około 5000-6000 kulek. Najbezpieczniejszym tiuningiem który dość dużo da jest gumka HU + precka. Oczywiście nie ma to jak tiuning mocowy...........

Moim zdaniem VSR jest o niebo lepsze od M6. Kupując VSR TM masz gwarancje solidnej roboty, lepszy HU, wytzrymalszą rączkę przeładowania.............

Ludzie kupują M6 bo są tanie i dobre(jak na swoją cenę). Moim zdaniem taka replika bardziej nadaje się na karabin szturmowy albo to zrobienia customa, ale nie na snajperke! Kupując M6 albo VSR możesz być snajperem, ale musisz ją stiuningować(jak każdą sprężynową snajperkę oprócz SWD:))

Link to post
Share on other sites

W m6 robicie "upgrade" za pomoca tylko tasmy teflonowej (jakieś 10 minut roboty z rozłożeniem i złożeniem repliki) i macie około 400-420 fpsów, zasięg skuteczny w granicach 45-50 metrów i nic więcej nie da rady zrobić chyba że rozebrac bebechy i wszystko dorabiać samemu. Prawda jest taka że snajperka w ASG powinna mieć zasięg minimum 70 metrów żeby byc snajperką w działaniu a nie z wyglądu. Obawiam się że bez warsztatu z frezarką, tokarką i kilkoma innymi sprzętami nie da rady do tego "dojść" ani z M6 ani z VSR HFC. Mimo wszystko na początek i biorac pod uwagę stockowe mankamenty to chyba jednak M6 jest sensowniejsze bo tylko taśma i masz 400 fpsów no i na pewno po takim tunningu nie rozleci się nic w replice i będzie długo służyła.

Link to post
Share on other sites

Wszystko da się pewno wymienić w końcu to jest kopia repliki TM, a ten zero trigger nie pasuje tylko do stockowego tłoka.

Już poraz drugi kupiłem tego VSR z HFC (poprzedniego sprzedałem), zauważyłem że jest nowa seria. Różni się od starszej innym łożem, tzn. jest ono matowe, ma także metalowe zaczepy na pasek (przedtem były z plastiku) i szpetny napis "Made in taiwan", pozatym nie ma różnicy.

Link to post
Share on other sites

Miałem przez dwa tygodnie dwa różne egzemplarze VSR-11 z HFC, czyli łącznie miesiąc i byłem z nich mocno zadowolony. Z obu zdjąłem te **%$*%$ ciężarki i waliły naprawdę fajnie... mało kto mógł mnie podejść:D no i muszka + szczerbinka to nie to co luneta:D bezlunetowce rządzą:P

Musze dodać, że miałem obie wersje.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tak wogóle to te sear'y to co to ,bo zdaje mi sie ze czegoś takiego nie ma w elektrykach?Zastanawiam sie nad kupnem i czy dalo by sie poźniej zwiększyć osiągi bez wymiany "wszystkiego"?Czy faktycznie m6 DE lub CG ,jest lepsze od vsr'ki hfc osiągami?Gdzie można kupić części do vsr'ki bo na specshop.pl nie ma (może niech ktoś poda link)?

Edited by happy666
Link to post
Share on other sites

Ja mam podkręconego VSR'a z HFC do ok 390-400fps i według mnie najlepsze są 0.30g, kulki 0.28g są mniej celne przy wietrze choć mają większy zasięg i prędkość. Pozatym jak ktoś to ładnie na forum powiedział - "dla prawdziwego snajpera najważniejsza jest celność a nie fps'y".

 

Części tuningowe do tej repliki masz tu http://www.machinegun.pl/sklep/index.php?cPath=39_47_77 .

 

Mam porównanie z repliką MP001 z prec lufą. Klon ma większy zasięg od mojego VSR i większą prędkość kulki. Jeśli myślimy o poważnym tuningu to VSR jest zdecydowanie lepsze.

 

Te sear'y to poprostu części spustu.

 

Co do tuningu to poszukaj na forum, było parę tematów.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

AAAAAAAAA!!!pomocy!!!mam tą vsr'ke i po kilku razach jak mi weszły po dwie kulki to gumka hop-up się rozdarła.Nie wiem gdzie taka można kupić.Jest wzmocniona na machinegun ale tam zamowienie musi byc min. 400 zł a w innych sklepach nie ma takiej!!!

Link to post
Share on other sites

Czizys, czytaj ze zrozumieniem :

 

KAŻDA PRZESYŁKA GRATIS!*

 

(...)

 

*minimalna wartość zamówienia to 400zł.

 

Nie oznacza, że jeśli nie zamówisz za 400zł to Ci nie wyślą, tylko, że przy zamówieniach poniżej 400zł musisz zapłacić za wysyłkę.

Link to post
Share on other sites

Na początku też mi tak się zdawało ale jak już chciałem kupić te części to nie mogłem przejść do następnego "kroku".Przecież bym nie pisał tego posta bez uprzedniego upewnienia się... 8)

 

Ale już po sprawie.Poproszę kolesi od Capri żeby sprowadzili (istnieje taka możliwość)

Edited by happy666
Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

ja mam pytanko...

1. ile kosztowalby podstawowy tuning do tej vsrki. zeby dociagnac do okolo 400 fpsow bez utraty celnosci? (jakie czesci do wyminay czesci)

2. ile fps daloby zdjecie obciazenia z tloka, precka i hopka ?

3. czy da sie pozbyc bez szlifowania muszki z lufy?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...