Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jagged Alliance 2


Recommended Posts

panowie, wracając do 7.62 gra nie jest jeszcze taka ostatnia,

na rynku jest wersja RUS - bez patach'a to jest grzech to ruszac, wywala co chwile itp, itd.

jednakże jest pewna grupa ludzi która wykonała sporo ciężkiej roboty tworząc tłumaczenie i usuwając sporo błędów, przez co gra staje sie całkiem stabinlna i grywalna.

 

co więcej wyszedł Addon w wersji Beta (co o dziwo, jak na ruskich bardzo pożądnej i stabilnej) dodających nowe questy i bronie.

 

generalnie gra warta uwagi, zwłaszcza dla wielbicieli JA, oraz maniaków AS :)

 

ilość broni jest naprawde spora + w cholere modyfikacji ( po takie szczegóły jak oddzielne szyny RAS od MP, czy zmiany kolby, lufy).

 

Fabuła jest naprawde ciekawa i wciągająca.

 

Ja polecam, mimo swych wad, napewno lepsze to niż Hired Guns.

 

poniżej linki to tłumaczenia, patchy:

http://www.strategyfirst.com/forum/forumdisplay.php?f=83 (zapisane w zakładce E5 gdyż nie ma oddzielnego działu, wszytsko co dotyczy zaczyna sie od 7.62)

 

http://www.strategyfirst.com/forum/showthread.php?t=34738 - link do translacji (radze przeczytac cały post)

 

http://www2.webng.com/MadProf/ - mody do e5 oraz 7.62

 

PS: W razie co służe pomocą jak zainstalować dodatek Hardlife, tak aby chodził bez problemu.

 

 

pzdr

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na wstepie sory za odgrzewanie koleta.

Na rynku pojawił się właśnie "Brigade 7,62 High Calibre" - czyli spatchowany 7,62 wraz z doadtkiem. Mam pytanie czy koś już w to grał? Jak wygląda stabilność gry i ewentualnie poproszę o jakieś porównanie z "Hired guns" i "Brigade E5".

 

Ps. Złotą łopatkę archeologa możecie wysyłac na adres korespondencyjny ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

też zrobię wykopka, ciut podchwytliwego - czy ktoś jest szczęśliwym posiadaczem polskiej wersji JA2: Wildfire dodanego do jakiegoś czasopisma, najprawdopodobniej komputer Świat:GRY ? Płytka oczywiście ocalała i kusi, ale czasopismo się dawno wyrzuciło razem z numerem seryjnym :/

Link to post
Share on other sites

To znaczy, jeśli masz oryginał tak czy siak, to co za problem pogmerać za numerem w sieci? Nie jest to moim zdaniem naganne działanie.

 

Ale moim skromnym zdaniem, odpuść sobie. Wildfire w każdym calu ustępuje Ja2 z nieoficjalnym patchem 1.13. Przy okazji jest jeszcze tragicznie zabugowany.

 

Na rynku pojawił się właśnie "Brigade 7,62 High Calibre" - czyli spatchowany 7,62 wraz z doadtkiem. Mam pytanie czy koś już w to grał? Jak wygląda stabilność gry i ewentualnie poproszę o jakieś porównanie z "Hired guns" i "Brigade E5".

 

O dodatku do 7.62 to ja nic nie wiem, zaś samo 7.62 właśnie męczę. W zasadzie ulepszone Brigade E5, gra się w to bardzo podobne, trochę bardziej stabilne (aczkolwiek jeszcze nie dokońca odwszawione). Do Hired Guns nie ma co porównywać, bo HG niestety chapie dzidę na całej linii, nie dorównując przekursorowi, czyli ja 2.

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie do graczy 1.13 - w najnowszej wersji z DDB MOD pojawiły się kamizelki modułowe w raz ze ładownicami Molle. Ktoś wie jak je przyczepić? Gdy przenoszę ładownice do odpowiedniego slotu na kamizelce, to nie mam dostępu do jej (ładownicy) zawartości i cała idea idzie się kochać.

 

Zna ktoś rozwiązanie?

Link to post
Share on other sites

To znaczy, jeśli masz oryginał tak czy siak, to co za problem pogmerać za numerem w sieci? Nie jest to moim zdaniem naganne działanie.

Ale moim skromnym zdaniem, odpuść sobie. Wildfire w każdym calu ustępuje Ja2 z nieoficjalnym patchem 1.13. Przy okazji jest jeszcze tragicznie zabugowany.

 

Uwierz, że szukałem numeru, ale od wersji ENG nie pasują, a tego KSG nie sposób znaleźć. Z bugami nie jest źle, bo już kiedyś Wildfire skończyłem, jedyny wkurzający to oneshot-one kill MSG90 i stabilność

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

też zrobię wykopka, ciut podchwytliwego - czy ktoś jest szczęśliwym posiadaczem polskiej wersji JA2: Wildfire dodanego do jakiegoś czasopisma, najprawdopodobniej komputer Świat:GRY ? Płytka oczywiście ocalała i kusi, ale czasopismo się dawno wyrzuciło razem z numerem seryjnym :/

Jeżeli masz VISTĘ to i tak najpierw bedziesz musiał scrackować grę. Nie wiedzieć czemu MS VISTA uniemozliwia wpisanie numeru seryjnego ;-)

Link to post
Share on other sites

To znaczy, jeśli masz oryginał tak czy siak, to co za problem pogmerać za numerem w sieci? Nie jest to moim zdaniem naganne działanie.

 

Ale moim skromnym zdaniem, odpuść sobie. Wildfire w każdym calu ustępuje Ja2 z nieoficjalnym patchem 1.13. Przy okazji jest jeszcze tragicznie zabugowany.

 

Zawsze można sobie zupdetowac WF do WF 1.13:)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Powiem tak: straszliwie się krzaczy. Wywala co chwilę i nie da się w ogóle pograć. Z żalem, ale jednak poszło w piach. Fabuła się zapowiadała ciekawie, nawet udało mi się wykonać kilka questów, policję od razu wycinałem w pień - ale ze względu na błędy zrezygnowałem.

Ma wyjść nowy mod pt. : Horn to Africa , zapowiada się arcyciekawie...

Gram dalej po raz kolejny w JA2 1.13 z DBBMOD v. 918.....

Ciekawe, kiedy JA2 mi się znudzi - gram w to średnio 3-4 razy w roku od 1999 ?

Link to post
Share on other sites

Widocznie jestem jednym szczęśliwcem, któremu hybryda 1.13 i UC działa dostatecznie stabilnie, by móc przyjemnie grać. Może raz na 40 minut się wykrzaczy przy zmianie sektora, co przy mojej częstotliwości zapisywania stanu gry nie robi mi wielkiego problemu.

 

Pomijając wyżej wymieniony problem, to hybryda wychodzi JG na dobre. Koniecznie z najnowszym DBBMOD-em. Z racji zmiany środowiska i odległości walki, pistolety i pm nabierają na znaczeniu, co zdecydowanie zwiększa realizm. Dla znudzonych starym JG pozycja obowiązkowa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...