Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jagged Alliance 2


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JA2 przeszedłem 3 może 4 razy sam już nie pamiętam.

J He He

A co do Wildfire to zacznę grać bo nabrał mnie ochota na tą gierkę.

Czy ktoś może mi powiedzieć jak tam zarabia się pieniądze. Górnicy nie chcę ze mną gadać na ten temat.

CO trzeba zrobic??

Czy zanim zacznę grać są jakieś dodatki które warto zainstalować i gdzie je mogę znaleźć??

Link to post
Share on other sites

JA3 nie wyjdzie (Problemy wewnetrzne)Jedna firma pokocila sie z druga ,wiec ta druga firma nie ma prawa do zrobinia gry ,a jak juz zrobia to pod inna nazwa :( ,ale to tez jest malo prawdopodobne.

A ja tez czekalem na ta gre :wink: .

 

A to prawda ze WF jest zBugowany...mozna ta gre nazwac "wersja beta" i powinna byc darmowa...no nic...wroce do JA2.

I tu też brak polskich literek - popraw się !!

CHEMIK

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Heh - gierka ma już pare dobrych lat, a mimo to nadal jest klasą samą w sobie. Ile razy, w jakich konfiguracjach i którą wersje (mam orginalne JA:2, 2,5 i Wildfire) ją przechodziłem nie zlicze :mrgreen: Nie zapomne pierwszego wrażenia po strzale z D'eagle "z przystawki" w łeb :-F IMHO najlepszy jest orginał, choć Wildfire jest bardziej realistyczny (wreszcie na coś przydają sie pistolety- d'eagle RULES!!!)

Moj ulubiony najmita: Iwan+Fn-Fal z optyką, laserem i granatnikiem, opcjonalnie Steyr.

Link to post
Share on other sites

z tego co ostatnio gdzieś wyszukałem na necie maja być JA3 i JA3D ( tylko ta ostatnia pod inna nazwa, nie mogę sobie przypomnieć tej nazwy, a mam ja zapisana na moim dysku, tylko ze komputer mi siadł i nie mam jak sprawdzić ) wiem ze 3D ma być robione na enginie silent storma

 

EDIT:

 

JAZZ: Hired Guns = JA3D

Edited by Bocian
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

 

Dla mnie najlepszym najemnikiem jest Conrad ,koles jest do zdobycia w Almie(w Wildfire jak i w JA2).

 

Przy wyborze najemników zawsze kierowałem się tymi opisami na stronie a.i.m.(poprostu gierka jest ciekawa pod względem fabularnym)

Co do Conrada bardziej go widzę z C4 u stóp.

Pewnie wielu maniaków JA2 ma hasła xep624,a przynajmniej ja zabezpieczam tak swój komputer

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

A nie lepiej Night Ops'a ?

 

Przy instalacji mamy 100 tyś. opcji do wyboru - każdy dobierze grę dla siebie ;)

Tyle że po rosyjsku, a nie każdy zna ten język :)

 

Jagged Alliance = klasyka gra z którą jestem od 99 roku, szkoda że nie wyjdzie JAgged Alliance 3D (tzn wyjdzie ale pod inną nazwą) ale JA3 już w drodze ;)

jesli chcecie poczytac wywiady, artykuły, porozmawiac z ludzmi którzy sa z JA na codzień i robią modyfikacje bądz spolszczenia to wejdzcie na http://jacenter.pl ;) możecie tam znalezc spolszczenie Urban Chaos lub Vietnam Sog oraz bogady download.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zdecydowanie najlepsza seria gier komputerowych na PC. Ilość najemników + możliwość stworzenia własnego, ich interakcje, umiejetnosci sprawiaja, ze w JA2 jest mnóstwo sposobów na ukończenie gry, a to nadaje jej najlepszy ze wszystkich gier komputerowych replay factor (że możemy praktycznie grać w kółko i sie nie znudzi). A nawet jak już komuś się znudzi (nie wierze) to istnieje dodatek JA2,5 (nowe bronie, zadania, wyspa - niestety już nie tak pokaźna jak w JA2).

A w ogóle to:

Shadow/Lynx/IMPowiec + FN-FAL = Area Cleared

Doświadczonym graczom polecam zabawe w oczyszczenie terenu jednym najemnikiem za pomocy noży do rzucania. Niezła frajda i jak szybko umiejętności rosną.

Pozdrawiam wszystkich fanatyków serii Jagged Alliance! :killer:

Link to post
Share on other sites

Byku skoro piszesz, że FAL jest najlepszą bronią, to zapewne nie grałeś w moda 1.13. Pamiętam, gdy pojawiło się demo JA2 moja znajomość uzbrojenia była mierna i przyznam, że dzięki tej grze nauczyłem się rozpoznawać wiele karabinów.

Jednakże po latach stwierdzam, że statystyki broni są mało realistyczne, cociażby przykład z FALem, w porówaniu do którego G3A3 był beznadziejny, a w rzeczywistości różnice w użytkowaniu obydwu karabinów są minimalne. Dużym uproszczeniem ze strony autorów było stwierdzenie, że broń A jest lepsza pod każdym względem niż B. Dzięki modom takim jak 1.13 warto dawać najemnikim opócz karabinu także pistolet lub peema - na bliski dystans nie ma nic lepszego niż 20 pocisków z Miniuzi.

Link to post
Share on other sites

Nie grałem w moda 1.13, w moim poście opisałem "gołą" grę w której FALem, ewentualnie FN MINIMI mi sie najprzyjemniej gra. Co do modów, cóż, coś nie mogłem ich znaleźć, więc sie nie wypowiem ale jeżeli poprawiają realizm to bardzo dobrze. A czy G3A3 był az tak beznadziejny w porównaniu do FALa? G3A3 ma gorszy zasięg ale też strzał z niego zabiera mniej punktów akcji (seria zabiera tyle samo punktów akcji). Więc na srednim dystansie lepiej wypada G3A3, na długim FN-FAL. Czy tak jest w realu? Nie wiem. ;-)

Pozdrawiam.

Edited by Byku22
Link to post
Share on other sites

Testowałem patch 1.13 i moja ocena: 4.5/5

 

WHY ?

 

broń: duuużo - plus

 

AI wroga: lepszy - plus

 

efekty pogodowe: ciekawe - plus

 

minusy ?

 

tak uczciwie nawet z taaaakim arsenałem ja stosowałem sprawdzoną metodę, czytaj własny styl grania (choć Almę oczyściłem za pomocą SR25 i Vintorezów - po cichu się rozumie :mrgreen: ).

Co więcej jak dotarłem do Grumm to gra mi się zaczęła sieszać, a mam oryginałkę JA2. Pewne buggi są ale ogólnie znakomity dodatek, bardzo polecam.

 

[Ravage seal of approval ;-) ]

Link to post
Share on other sites

Nie grałem w 1.13, za to świetnie mi sie grało w mod Urban Chaos, wyjatkowo polecam. BTW qmpel który mnie zaznajomił z JA2 specjalizuje sie w robieniu mapek (edytor przy UB) które są prawie niemożliwe do przejścia. Nad jedna z nich męczyłem sie 3 dni zanim ją przeszłem. Gosciu ma talent :poddanie:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ha gra prawdziwy klasyk! Wczoraj siedziałem przy niej wieczorkiem i nagle okazało się że jest grubo po drugiej w nocy :)

 

Jesli chodzi o JA2 bez modów to preferowałem zrobienie sobie najemnika z umiejętnościami oburęczność i skradanie się [proces ten trwa troche, cieżko trafić taki miks ;)]. I połączenie tegiego najemnika z Shadowem: we 2 da sie oczyścić obszar :)

 

Gra cud miód, polecam mimo że ma już swoje lata.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...