Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jagged Alliance 2


Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Systemowo przypomina gry z serii ... Fallout

fallouta nie do końca

A na Jaggeda przetraciłem od cholery czasu.

Sledz + Shadow + 2x MP5K z tłumikiem + noc = masakra

Jakiś czas temu zainstalowałem dodatek Urban Chaos. Skąd bierze się tam pieniądze? kumpel mówił coś mówił o przejmowaniu fabryk, ale gadam ze wszystkimi w lokacji i nic.

Link to post
Share on other sites

W Urban Chaos zamiast kopalni sa rzeczywiscie fabryki umiejscowione w tych samych miejscach co w JA2 byly kopalnie :wink:

 

By rozpoczac robienie kasy, zagadaj z zarzadca fabryki. Wnetrze "kopalni" tez warto zwiedzic, bo w skrzyniach znajduja sie przyspieszacze leczenia (gotowe, oraz w wersji zrob-to-sam :wink:)

 

Ogolnie modzik fajny, bo duzo sektorow do strzelania, ale niektore stacje metra sa przegiete.

Link to post
Share on other sites

Miło mi że tym tematem przypomniałem ludiom o tak kultowej grze.

Wiecie moe do czego była amunicja 5,7?? Znalazłem to raz i do końca gry nie zczaiłem do czego to pasuje... :F

Jacy są wasi ulubieni najemnicy??

Moi to: Steroid (jego teksty mnie rozwalają...)

Lynx z G11 poprostu wymiatał...

Scope z Dragunowem, lunetą, dwójnogiem i cel. laserowym jest świetnym snajperem, ale pod koniec gry gorzej się sprawdzała.

Raven również była świetna...Dawało się jej gogle UV HK21 i wszystko masakrowała w nocy...

Link to post
Share on other sites

Raz udalo mi sie wyczaic jedno p-90 w orcie do ktorego byla ta amunicja, a moim ulubionyn najemnikiem bylem ja, i zawsze tak go tworzylem aby miec nocne operacje i bron automatyczna wtedy tylko pod koniec M16 z optyka i laserem UVki lub nokto kamo, do tego jeszcze jakies 2 3 osoby z podobnymi atrybutami i moglem isc tylko nimi, chodz taka zabawa robila sie nudna jak zaczynalo sie non stop wygrywac hehe :roll:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

:cry: Jestem fanem JA2 :cry: Przeszedlem 2,5 i 2 ,a w Wildfire juz tylko zostalo mi jedno miasto do zdobycia i Meduna :)...a i zdobylem robota!

 

Dla mnie najlepszym najemnikiem jest Conrad ,koles jest do zdobycia w Almie(w Wildfire jak i w JA2).

Ma umiejetnosci specjalne "Bron automatyczna" i "Szkolenie".

 

Trzeba go dobrze zagadac ,bo jezeli sie to nie uda to Was zaatakuje :D ,a jak sie go jeszcze lepiej zagada to nawet obnizy cene.

 

Gra jest naprawde super...

Link to post
Share on other sites

Zanabylem Wildfire'a i cos mi nie pasi

1. Dlaczego majac questa aby zagadac z ksiedzem po pomoc dla Miguela jak ide Ira badz kimkolwiek innym to nie slysze od niego "Miguel Cordona need's my assitent?" tylko chlejus narzeka ze mu sie piwo mszalne skonczylo?

2. Jak jest z kasa? mam drassen zdobylem chitzene bo w mailu mialem ze musze kontrolowac port i nadal nie moge rozmawiac z szefami kopalni :(

Link to post
Share on other sites

Zanabylem Wildfire'a i cos mi nie pasi

1. Dlaczego majac questa aby zagadac z ksiedzem po pomoc dla Miguela jak ide Ira badz kimkolwiek innym to nie slysze od niego "Miguel Cordona need's my assitent?" tylko chlejus narzeka ze mu sie piwo mszalne skonczylo?

2. Jak jest z kasa? mam drassen zdobylem chitzene bo w mailu mialem ze musze kontrolowac port i nadal nie moge rozmawiac z szefami kopalni :(

 

Bo Wildfire jest pełne bugów niestety-miałem ten sam problem z księdzem, róznie kombinowałem, kupowałem alkohol, ale to i tak nie chciał ze mną gadać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...