Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Żeby chciec zrobić z niego potwora, to trzeba wymienic zespół tłokowy i zespół tłokowy, preclufe i komore. Coś jeszcze?

 

 

Laylax PSS10 Stainless Cylinder Head for Marui VSR-10

Laylax PSS10 Teflon Cylinder for Marui VSR-10

Laylax Zero Trigger with Piston Set for Marui VSR10

 

Coś trzeb jeszcze?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam pare pytań :) przeszukując to forum naczytałem się opini że mp001 nie jest IDENTYCZNY z VSRką i chciałbym się dowiedzieć czy lufa http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1658 bedzie pasować?

 

 

jakie kulki proponujecie 0.25 czy 0.28 ?? jaka jest róznica w zasiegu i celności??

 

 

czy zwiększy sie celność i zasięg jak wymienie hop-upa na http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...7e0506f12008939 czy wystarczy tylko uszczelnic taśmą teflonową?? no i oczywiście czy ten hop-up pasuje xD

Link to post
Share on other sites

jeżeli kupisz tą lufe to bedziesz musiał kupic ta gumkę :] ale przy wymianie lufy nie obedzie sie bez przeróbek komory HU bo to zweżenie które możesz zauważyć troszke dalej od dziury w którą wchodzi HU nie bedzie sie pokrywało z wypustką która jest w komorze HU w MP001 (było już o tym pisane ale nie wiem czy post jeszze jest bo ten temat przeszedł pare "liftingów")

 

Kulki cóż ja strzelam na 0,30 bo najważniejsza jest celność potem zasięg ale co do celności to różnice zauważysz dopiero po wymianie lufy na precyzyjną ;) a i tak na wszelki wypadek : gumka HU nie bedzie pasowała sama (musi byc wymieniona lufa) bo ta stockowa ma taką śmieszną nakładke z plastiku i jak sie nią ściągnie to mamy zwykłą rurke bez wycięć które normalnie ma kazda lufa :] mam nadzieje ze wmiare jasno:]

 

a teflon fix zawsze sie przydaje nawet przy lufie precyzyjnej i tej gumce samodoszczelniajacej suie ;)

Link to post
Share on other sites

jeżeli kupisz tą lufe to bedziesz musiał kupic ta gumkę :] ale przy wymianie lufy nie obedzie sie bez przeróbek komory HU bo to zweżenie które możesz zauważyć troszke dalej od dziury w którą wchodzi HU nie bedzie sie pokrywało z wypustką która jest w komorze HU w MP001

 

 

 

co masz konkretnie na mysli pisząc "przeróbki komory hop-up??

jest ktoś na tym forum kto wsadził do m001 jaką kolwiek preclufe??

Link to post
Share on other sites

Tak ja ;) przeróbki to albo naciecie lufy w odpowiednich miejscaach tak zeby pokrywaly sie z wypiustkami znajdujacymi sie w komorze HU (bo sa one umieszczone nie typowo) albo w druga strone likwidacja tych wypustek tyle ze wtedy mozesz miec problemy z lufa moze sie wysuwac i obracac bo nic jej nie "trzyma" ale zawsze mozna owinac teflonem bedzie ladnie uszczelnione a do tego lufa sie nei wysunie ja tak zrobiłem

Link to post
Share on other sites

Pytanie do Barbie'go: czy wiesz że VSR z MP001 ma wspólny tylko mechanizm spustowy ? Wszelkie inne części ( cylindry, spręzyny, tłoki ) to zupełnie co innego ? Padłem jak zobaczyłem to: "Zeby 300 % musisz wrzucić Trigger Zero. Koszt okolo 150 dolców." 300% jest do M24CA, średnica sprężyny jest o 2mm większa. " trzeba by tez coś od Layaxa, około 120 dolców." - sory ale cylinder w MP001 ma 22mm średnicy, w VSR 24mm.

 

jest ktoś na tym forum kto wsadził do m001 jaką kolwiek preclufe??
Ja wsadziłem. Zrobiłem "freza" na lufie za pomoca brzeszczota, a gumkę od MP001 założyłem bezpośrednio na lufę. Do tego uszczelnienie teflonem. Jeśli ktoś będzie chciał wrzucę fotki.
Link to post
Share on other sites

Ariel ma rację! Cylinder z VSR (nawet od LAYLAXA) ma 24 milimetry srednicy zewnętrznej! A w mp001 ma tylko 22 milimetry... Jak Ci sie uda wepchać LAYLAXA do mp001, bez przeróbek, to Ci osobiście ucałuję lewy pośladek i przekażę swoją broń:P

 

I nie LAYAX tylko LAYLAX...

Link to post
Share on other sites
Rzeczywiście, sprawdziłem swoją suwmiarka, i 22mm. Wcześniej mierzyłem było 24. Nie wiem jak ja to mierzyłem.

Ja mierzyłem linijką szkolną i wyszło dokładnie 22. Może masz przedwojenną suwmiarkę co mierzy z dokładnością do 5mm ?

 

No to koszt tuningu powiększa się o 75 dolców, o Smokeys Aluminium Receiver for VSR-10

A guzik prawda, trzeba jeszcze lufę zewnętrzną o średnicy wew. ~24-25mm by nowy tłok mógłby w niej chodzić.

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem wszystko, tuning mp001 będzie kosztował jakieś 500 dolarów.

 

W tym momencie bardziej opłaca się kupić VSR od HFC plus Trigger zero i zespół tłokowy.

 

Trochę się zwiodłem, ponieważ owy zestaw juz do mnie leci z Tajwanu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...