Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mina przeciwpiechotna wielokrotnrgo uzytku [ madbull ]


Recommended Posts

WITAM

 

Dosyc niedawno w sklepie machinegun.pl w dziale granaty i miny

ukazała sie mina przeciwpiechotna ASG wielokrotnego uzytku !!

Cena nie jest zbyt wygórowana jak za mine ASG ( 169 zł )

link :

http://machinegun.home.pl/sklep/product_in...603b414276b4d43

 

tu cytat ze sklepu :

 

Załadowana zwykłym Green Gasem/propanem mina reaguje na nadepnięcie dwojako: hukiem i wyrzuceniem zgromadzonego w niej proszku (np. mąki, krochmalu, skrobi ziemniaczanej itp). Mina jest wielokrotnego użytku - po wystrzale ładuje się ją ponownie gazem i ewentualnie proszkiem.

 

Mina ma bezpiecznik, po wyjęciu którego staje się dopiero gotowa do użycia. Uzbrojoną minę można przykryć liśćmi lub trawą. Miny nie da się wykryć detektorem metalu reagującym tylko na metale żelazne.

 

Można ją także ładować gazem silniejszym, niż propan - np. CO2 czy Red Gas (maks. dopuszczalne ciśnienie: 500psi) - wówczas huk i siła miotająca proszek są znacznie większe.

 

Każda mina ma indywidualny numer seryjny.

 

Średnica: 105mm

 

Waga: 145g

 

koneic cytatu .

 

Swoja droga ciekawe jak sie sprawuje w praktyce :?:

 

Jesli juz ktos posiada taka mine i chciałby napisac co nie co

byłbym zobowiazany :uśmiech:

 

pozdrawiam snajper-k ;-)

Edited by snajper-k
Link to post
Share on other sites

Ciekawe, ciekawe! Ale to chyba trochę niepołacalne - wydajesz na taką zabaweczkę 169 zł, a prawdopodobieństwo, że ktoś na nią nadepnie jest jak 1:1000 ... Pozatym, gdyby rozłożyć kilka takich min na dużym, zalesionym obszarze - wątpie czy by się później znalazły - "Miny nie da się wykryć detektorem metalu reagującym tylko na metale żelazne." ;-)

Link to post
Share on other sites

a wiec posiadaczem jest moj kolega :D i powiem wam ze to super sprawa :D:D coprawda kulki po odpaleniu wala prosto w TORBE i to okropnie boli ale jak sypier sie mąke to jest super :D taki bialutki człowieczek sie robi a co do nacisku to jest bardzo wytrzymała :D:D ja waze 90 kg i po niej skakałem jak mi strzeliła w wora to sobie z bolu skakałem i wytrzymała :) wiec polecam ja ja kupuje za jakies 2 tygodnie bo warto :D:D

Link to post
Share on other sites

Kurcze genialne, przy obronie budynku wręcz nie ocenione! Warto zauważyć że jeśli wdepnie jeden, a koło niego stoi drugi to dwuch zmiata :wink:

 

Ale po jednej zabawie, już będą patrzeć pod nogi przy np. wejściach i trzeba będzie zmienić jej położenie...

 

Mam jeszcze pytanie, jaki dzwięk wydaje ta minka? :-o

Link to post
Share on other sites

Kurcze genialne, przy obronie budynku wręcz nie ocenione! Warto zauważyć że jeśli wdepnie jeden, a koło niego stoi drugi to dwuch zmiata :wink:

 

Ale po jednej zabawie, już będą patrzeć pod nogi przy np. wejściach i trzeba będzie zmienić jej położenie...

 

Mam jeszcze pytanie, jaki dzwięk wydaje ta minka? :-o

 

 

Jakim cudem ty chcesz w budynku umiescic mine na srodku wejscia tak, aby wchodzacy jej nie zauwazyl ?

Link to post
Share on other sites

Wszystko da się zrobić :) Minę przysypać lekko gruzem itp. Jak komuś się chce to można wykuć nawet zagłębienie w podłodze i tam postawić minę - potem leciutko przysypać i zrównać z poziomem podłogi :-F Czegos ię nie zrobi dla tych kilku fragów, hehe :wink:

Link to post
Share on other sites

Ari, a nie pomyślałeś że wejście do budynku może być trawiaste? Kładziesz pomiedzy kętki traw i heyah...

 

Z resztą ja bym to po raz pierwszy użył jako taką zasadzke na tego kto by chciał zabrać flage, wiecie...obiekt nie chroniony to szybko wziasc i zaliczac gre a tu nagle BACH i jeden oponent z głowy. :roll:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...

a wiec posiadam mine, i w szytko było ok.. ale jest jeden problem.. gdy chcę nakręcić "górną" część (nie wiem jak to można nazwać) kręci się cały "zapalnik" w środku, nie kurek, lecz cała ta cała dolna część.. ktoś wie jak to naprawić? proszę o kontakt gg:2190957

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...