Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

XM 177e2 (Cyber Gun)


Recommended Posts

To bylo nagrywane na mikrofonie za 10zl ;) wiec nie daje dobrego odzwierciedlenia dzwieku gnata. Dzwiek ma inny jak nie pobierze z magazynka kulki (mam hicapy) ;)

 

Co do zasięgu - strzela całkiem przyzwoicie - 20-30m - ale kulki 0,2 troche za lekkie są - dlatego przesiadam sie na 0,23/0,25

Link to post
Share on other sites

Te 20-30m to zasięg skuteczny czy maksymalny?

Nawet jeśli maksymalny to ten XM strzela tak jak długie sprężyny tyle że jest full auto(a za tę cene to już coś). Pozatym jeśli nie ma hop-upa a mimo to wali na 30 m to po jego dorobieniu może mieć naprawde niezłe osiągi?

 

Pozdrawiam!

 

P.S. gdzie kupiłeś tego XM-a?

Link to post
Share on other sites

Widziałem ten karabin i nawet miałem przyjemność (?) z niego strzelać, pozwolę sobie więc na kilka opini:

WYGLĄD

Replika jest żałosna, plastik jest fatalnej jakości i broń ogólnie wygląda jak zabawka za 10 zł. Identycznie wręcz wygląda body z repliki spręzynowej. Tragedia.

Przedni chwyt to już zupełne dno. skrzypiał mi w rękach, bateria jakoś dziwnie upchnięta, dość dla mnie kontrowersujny sposób rozbierania chwytu.

Dzwięk karabinu podczas strzelania kojarzył mi się z samochodzikiem elektrycznym... No wiecie, taki sterowany radiem... Żalość..

OSIĄGI

Lepsze niż wygląd ale daleko poniżej normy. Strzelanie pojedyncze mija się z celem, seria oczywiscie zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa zwiększa prawdopodobieństwo trafienia. Do tej pory strzelałem z czterech innych elektryków (SG1 Hao, B-Specnaz Invadera, Mp5 Darwiego i moje G36) i muszę przyznać że ta XM'ka wypada przy nich stanowczo marnie.

Regulacji HopUp'u się nie doszukałem, czy gowóle jest HU nie wiem, nie grzebałem głębiej.

Ocena generalna:

Lepiej kupić porządnego gaziaka lub dozbierać na lepszego elektryka, choćby Mp5 PDW (1150 zł).

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Widziałem tego XM'a w akcji i wcale nie jest tak źle może z bliska wygląda jak zabawka ale spokojnie można sie nim strzelać. A finanse najważniejsze i jak RipeQ nie miał kasy a chciał eaga to kupił takiego jakiegu uważał za dobrego. A wy wszyscy odrazu krytykujecie może wolał jakąś długą broń co ma serie, a nie gazika albo pompke :roll:

Link to post
Share on other sites

Matek:

:|

Nie krytykuję zakupu, każdy kupuje co mu się podoba więc się mnie nie czepiaj. Napisałem swoją OPINIĘ o AEGu a nie o właścicielu...

Ripek:

Fakt zapomniałem o baterii, sporo było z nią przebojów :)

Co do dazożerności: no niestety to fakt... I powiem szczerze że dla mnie to jeden, jedyny głos ZA zakupem tegoo elektryka :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...