Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 CA, problem z kablami


Recommended Posts

Mam taki problem, że po strzelance zostawilem karabin na podlodze, lezal on z tydzien i pozniej postanowilem go naladowac, na strzelanke, gdy podlaczylem baterie do ladowarki zobaczylem ze lampa sie swieci i po chwili gasnie, i zrobilem tak kilka razy myslac ze to cos pomoze i ze wkoncu sie zalapie. Okazalo sie ze liczne proby nie pyrzniosy efektu wiec zostawilem to.

2 dni pozniej wziolem i podlaczylem batke ladowala sie 10 H i rano wlozylem ja do karabinu, i okazalo sie ze karabin nie strzela. Nie wydaje nawet tego odglosu ktory jest jak batka jest rozladowana. Pomozcie, i powiedzccie co trzeba zrobic aby to zaczelo dzialac.

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Ok mam miernik i teraz tak:

Ustawilem go na taka "omege" wlozylem styki do wtyku w karabinie i nacisnolem spust, cyferki zaczely sie zmieniac i dochodzi maksymalnie do 2,9.

Pozniej zmienilem na mierniku pokretlo zeby wskazywalo mH i podlaczylem do bateri, miernik pokazal 0,8.

 

CZyli najprawdopodobniej batka jest skopana/nienaładowana no nie?

Link to post
Share on other sites

Najlepiej zrobic z kims kto sie zna!!!

Jak ja rozbierałem pierwszy raz GB to wystarczyła mi instrukcja którą znalazłem gdzies na forum, GB to naprawde bardzo prosta konstrukcja, ale jezeli znasz kogos kto sie zna to nieradziłbym ryzykowac :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Wysyłka to 2x9,50zł

A co do serwisów to poszukaj sobie w dziale sklepy na WMASG sklepów, które takie usługi mają w swojej ofercie (nie chciał bym nikogo faworyzować ;)).

Chyba dasz sobie radę skoro piszesz poza działem dla zielonych :roll:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...