Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator US Army


Recommended Posts

Aha dzięki, a wiecie może gdzie można kupić tego aimpointa lub eotecha. Jeżeli acog to nie kolimator to czym on jest lunetą?

 

Oryginalny czy replikę? Repliki Aimpointa M68, to np. Guarder NB-13. Do znalezienia na Machinegunie chociażby. Oryginalne w USA od ok 250$. EoTecha replika pojawiła się niedawno, ale za cenę, za którą mozna kupic oryginał. Oryginalne holo można na e'Bay'u dostać już nawet za 200$.

 

Tyle

 

Procent

Link to post
Share on other sites

Kijek moze i sa testowane ale niedawno Aimpoint dostal kontrakt na dostawe dla wojsk ameraknskich M68 wiec nie sadze aby tak szybko mieli zmienic. Z tego co wiem to Eotech jest wykozystywany przez SyFy (nawet powstala specjalna wersja specjalnie dla US Soccom na bazie bodajze 551) jest to troszku przydrogi aby zwyklemu szeregowemu dac

 

Na M16A2 to w ogóle rzadko sie zdarza kolimator... A co do krótkich M'ek to jescze EoTecha dorzuce holo.

Procent pamietaj ze powoli amerykanie zaczynaja pierwsze linie przezbrajac w M4, a M16 uzywaja tylko jednostki tylowe

 

Ale raczej nie wejdą na standardowe wyposażenie bo są podobno diabelnie drogie (ale też niesamowicie celne).

A ja myslalem ze to strzelec strzela z broni a nie kolimator ;-)

Link to post
Share on other sites

Yunior5, chodzi Ci o model 553, na baterie CR-123? Co ciekawe, nie ma o nim wzmianki na stronie fabrycznej ;-)

 

kijek - S&B jest niesamiowity i koszmarnie drogi, ja bym stawiał na wyrób naszych przyjaciół Rumunów... IOR robi dosłownie cuda ze szkła i metalu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...