Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ray

Użytkownik
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

 1. Np. Działa całkiem dobrze.
 2. Bo im się pewnie nie chciało ich regulować za każdym razem gdy zakładali/ściągali balistykę.
 3. A gdzie? W lesie? W górach? Na pustyni? Pod wodą? Bo tak ogólnie to tak, generalnie używają (no i zakładam że pytasz się o to co jest obecnie).
 4. No i jak dla mnie jedne w wygodniejszych 'wysokich' butów. Świetnie sprawdzają się w górach. Nie używam ich strasznie intensywnie- zimą jak w mieście śniegu nasypie, na wypadach w góry, bo na strzelaniach to się ostatnio rzadko pokazuję. :) Mam je jakieś 4 lata i tylko od lodu poobdzierane czubki oraz trochę powycierany Gore w środku na piętach.
 5. Zależy od lokalnych ustaleń, bo czasami wymagana jest przynajmniej waga oryginału.
 6. Na kieszeń od radia, to są chyba te metalowe szlufki, a te jasne paski są po to aby plecak przytroczyć do pozostałego sprzętu w czasie skoków spadochronowych (do tego między innymi są te dwie dziury zakryte velcro). Dość dawno pogoniłem ten plecak, ale chyba pamięć mnie jeszcze nie zawodzi.
 7. Tego tutaj chyba jeszcze nie było: http://www.flyye.pl/ . Znalazłem przypadkiem wchodząc na główną Flyye.
 8. Ja swojego spokojnie zalewam wrzątkiem, dodaję kwasku, zakręcam i zostawiam aż ostygnie. No i tak już kilka lat. Ale w razie czego, nie biorę odpowiedzialności. :)
 9. A teraz jeszcze raz kto widział ten kombinezon i powie, że te "łaty" robią za wzmocnienie przy czołganiu? Widać jak się powiększy miniaturkę. A może lepiej niech pokaże jak się czołga. :roll: zdjęcia z wikipedii
 10. Jeżeli chodzi o materiały, to dobrym kompromisem są spodnie w twillu, a bluza w rip-stopie czy przeróbka a'la combat shirt. :)
 11. Ray

  Plecak

  Zależy jak duży ma to być plecak, ale z doświadczenia Patrol Pack z MOLLE II jest prawie nie do zajechania. Przez pewien czas nawet używałem go codziennie, ale tutaj już z wygodą było trochę gorzej (brak wentylacji na plecach).
 12. Ray

  m14 a USMC

  To jakieś stare foto, gdzie jeszcze tak naprawdę rekonstrukcji nie było, o Faludży nie wspominając. :)
 13. Nie, nie chodziło mi o konkretny zacytowany fragment, a w zasadzie o próbę włożenia takiego maga ponownie do ładownicy w biegu właśnie. A jeszcze lepiej jak jest to ładownica typu CQB z gumą jak u Eaglea.
×
×
 • Create New...