Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-14 Wood/Olive made by China


Recommended Posts

Kot, jeśli pęknięty kabel niczego nie dotknął to nic sie raczej nie stało, zwłaszcza że jak pękła czarny to masa jedynie. Zamień bezpieczniki (powinien być zapasowy w pudełeczku na bezpiecznik). u mnie bezpiecznik nie wyglądał na spalony, a faktycznie nie przewodził.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ty przed chwila pocieszyles mnie i zasugerowales kupno nowego silnika?? :cry: :poddanie: :cry: Zaraz mnie kur**** weżmie!!! Nie ma innego sposobu?????? Pozatym narazie nie chce rozkladac gb bo nie bede mial gwarancji :P a tak to moze dostane m14 AGM :wink: o ile jest lepsze od karta... :-F

Link to post
Share on other sites

ZNalazł się jeszcze jeden chętny na magi, co prawna na 2 tak że 1 zostaje, może ktoś sie pokusi nie o 3 lecz o 4 :-F

 

Zamówienie złożone, przesyłka do 2 dni.

Zamówienie nr: 11015

Szczegółowa faktura:

Data zamówienia: 23 kwietnia 2007

 

Produkty

------------------------------------------------------

2 x zestaw magazynków mid-cap do M14 - 10 sztuk [KA] () = 400.00zł

------------------------------------------------------

Podsuma: 400.00zł

w tym VAT 22%: 72.13zł

Bezpłatna wysyłka priorytetem (Dla zamówień o wartości zł 400 lub większej przy maksymalnej wadze paczki 29999 g ): 0.00zł

Razem: 400.00zł

 

"Obecnie jest to jedyny dostępny sposób zapłaty możliwy do wyboru w tym zamówieniu. Gotówka przy odbiorze" tak że musze wysupłac kasiore.

 

Dane do przelewu rozesłałem do zainteresowanych.

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites

Już chcesz się z magami huśtać?

Kuchnia myślałem że wytrzymamy do wypłaty 30 kwietnia.

Teraz trzeba będzie kombinować żeby żonka się nie dowiedziała bo inaczej po ryjku będzie :-F

Dziś kupiłem siateczkę maskującą w wood więc kasuczi nie ma. :uśmiech:

Kupiłem też batkę : 8,4V RC Sanyo 3600 mAh za jedyne 145 zł :luzik:

 

Zapomniałem dodać , że new one prosto from sklepik !

Edited by GALANDISCH
Link to post
Share on other sites

Coś koło złotówki - dwóch. Właśnie zobaczyłem sobie stary bezpiecznik, ten pierwszy. Jak byk stoi 20A...goddamit!

 

Wczoraj rozebrałem selektor ognia, zabezpieczyłem tą część odpowiedzialną za jego zmianę i wszystko hula idealnie ;) Tak więc mam teraz only semi-shot rifle :D

 

Do Tobiego - wpakowałem silnik, wszystko gra ;) Dzięki za radę z piłowaniem i regulacją silnika.

Link to post
Share on other sites

Jak to tylko semi?? :strach: A ty miales w stocku 20A? Bo ja mam... tzn mialem 1 (a nie 2) bezpiecznik 15A... Żył godnie :cry: ;-)

 

aha jedno pytanko czy do m14 mozna wsadzic lunete (do wiatrówek) 4x20? i czy na risa by pasowalo??

 

a.. :-P i czy warto kupowac na allegro 55cm prec lufy (podobno) 6.01mm? czy sie bdzie zacinac?

Link to post
Share on other sites

Nadal kombinuje nad podwójną kulka na semi, wyczaiłem taka rzecz:

- na auto popychacz w stanie jałowym jest wysunięty max. i zakrywa całe okienko dla kulek,

- na semi popychacz w stanie jałowym jest cofnięty i zakrywa połowę tego okienka: dlatego wpadają 2 kulki.

 

Czy w Waszych replikach jest tak samo? Wygląda to tak jakby na semi zębatka tłokowa robiła niepełny bądź za duży obrót i niepotrzebnie cofała popychacz.

 

Kulkę podwójna mam przy KAŻDYM strzale na semi, popychacz mam podszlifowany, lekko chodzi w gb, sprężynka na 48mm. Dysza stockowa. Totalnie już nie wiem o co chodzi :???: kiedys pięknie hulało na semi!

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites

Tak, chodzi mi o ten dystanser. Związku nie ma i nie musi bo objawem źle ułożonego dystansera jest podwójna kulka. Wg. mnie jeżeli układ lufa, hu jest prawodłowo zmontowany i dobrze przylego do gb to nie ma możliwości żeby działy się takie cuda.

Link to post
Share on other sites

Stracilem ponad 2 godziny lazac po sklepach i szukajac bezpiecznika... Bo Poznan to wiocha jest :-F ... RTV i AGD nie mają, Castorama... nie maja? i w koncu gdzies w piwnicy znalazlem sklep... kupilem 3 bezpieczniki 20A (tak zebym juz wiecej nie musial kupowac :-P) Wracam do domku i co?? To nie byla wina bezpiecznika!!!!!! :wink: A te ***** z taiwana odpowiedzieli mi ze musze do nich wyslac M14 oni sprawdza czy nic nie grzebalem i cos moze zrobia... nie chce tracic 40zl na przesylke w obie strony... WIEC PROSZE O PORADE!!! POMOCY!!! :wink: :poddanie: :cry:

 

Narazie nie otwieralem M14 ale chyba to zrobie... bo nie jestem w 100% pewny czy jest podlaczony kabelek do silniczka... (jak patrzylem przez kolbe to chyba byl podlaczony...)

 

PS Dostalem troche gotówki :luzik: i mam zamiar kupic 55cm preclufki :-F

http://www.allegro.pl/item187753334_tuning...a_6_01_mm_.html tu jest link :mrgreen: Warto?? I czy nie beda sie zacinac kulki na semi?? (podobno ma 6.01mm... ale cos mi sie nie chce wierzyc :wink: )

Link to post
Share on other sites

@Kot,

nie bluzgaj niepotrzebnie, bo to oznaka ludzi nieinteligentnych.... pisz zwięźle i na temat. Serwis u krakmanów na twoim miejscu bym sobie darował na razie ( ogólnie z resztą też). Wyjmij sam mechanizm z kolby i zobacz czy kabla od silnika nie odczepiłeś - wystarczyło że za kabel mocniej pociągnąłeś, np. przy zakładaniu batki lub oglądaniu bezpiecznika. Nie bój żaby że gwarancje stracisz, dopóki naklejki na gb nie rozwalisz to wszystko jest ok. Możesz nawet gumke hu zmienić i lufe (tylko nie na ten shit z allegro, kupiłem kiedyś taką i jedynie do robienia pędzli się nadaje, bo jest miękka, krzywa i ma średnicę ~0,590).

 

@N.A.T.tobi

dzięx za kolejne informacje, rozumiem że na semi, u Ciebie, gdy wyjąć maga i popatrzeć przez otwór na kulki w komorze hu, to popychacz zakrywa 2-3 mm tego otworu?

Link to post
Share on other sites

Ok sry za bluzga ale sie zdenerwowalem :-F i to bardzo... i jeszcze przeplacilem za bezpieczniki... bo za 1 30gr a ktośtam mówił ze za 25gr 1 :wink: :-F Dzieki Mendi, lookne jutro, wyciagne bebechy i sprawdze, moze to wina tego kabelka... :roll:

 

(thor - poza tym zrobilem cenzure, więc się nie czepiaj :-F )

 

To pozosaje precka ze speca albo asgshopa :???: szkoda tylko ze to 50cm a nie 55 :cry:

Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

(thor - poza tym zrobilem cenzure, więc się nie czepiaj :-F )

To akurat ma najmniejsze znaczenie, każdy wie o co chodzi i możesz kogoś przez to urazić...

PS. A tych emotikonek więcej nie możesz już wklejać? :roll:

Link to post
Share on other sites

O Boże!! Czepiacie sie... ok nie bede wstawial emotikonek, niech ci juz bedzie...

 

Pytanie do tych co mają camo. Wy zdrapaliscie "farbe"(to coś co pokrywa łoże) papierem ściernym, czekaliscie az samo zejdzie, czy odrazu malowaliscie na tym czyms?? Poda ktos lina do stronki ze zdjeciami pomalowanych M14-nastek??

 

(A tak nawiasem, chce ktos kupic Berette M93R (STTI)?? Cena do uzgodnienia nr kom 501380363)

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Wystarczy pomyśleć. Chyba nie da sie pomalować gdy ta guma jest na karabinie, ponieważ rozpuści sie i będziesz miał bombelki. Trzeba sie troche pomęczyć i zdrapać papierem ściernym. Ktoś mówił też o tym jak rozpuszczalnikiem polał i zeszło...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...