Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehehe a czy znalazł by się tu jakiś cwaniak który przeszedł r6 rouge spear bez samonakierowania celownika xD jak na mój gust musiał by to być jakiś hardcorowiec xD :F

 

MX510 + doświadczenie z R6 1 = bez problemów 8)

 

Jedyna gra FPP jaka mnie nie nudzi - jeszcze jakiś czas temu grałem można powiedzieć "zawodowo" w Raven Shielda 1 on 1 :]

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak wam ale mi w serii R6 zawsze brakowało do pełni szczęścia tylko jednej rzeczy, niestety chyba raczej dość istotnej. A mianowicie szturmu i czyszczenia pomieszczeń, czyli po prostu "bank and clear!". No tak, spróbowali to wprowadzić w ostatniej odsłonie Lockdown, ale po 1 - dla mnie seria gier o Tęczy 6 kończy się na R6: RS, a po 2 - i tak wyszło im to tam kiepsko.

Link to post
Share on other sites

No właśnie nie bardzo. Owszem, można zabrać w ekwipunku flashbank'a i przed wejściem do jakiegoś pomieszczenia go wrzucić lub uwzględnić to w planowaniu. Nie mniej jednak nie do końca mi to przypomina typowe "czyszczenie" AT, w których wszystko trwa najwyżej kilka sekund. Choć może się myle, ale jakoś mi tego brakowało w R6: RS.

Link to post
Share on other sites
No właśnie nie bardzo. Owszem, można zabrać w ekwipunku flashbank'a i przed wejściem do jakiegoś pomieszczenia go wrzucić lub uwzględnić to w planowaniu. Nie mniej jednak nie do końca mi to przypomina typowe "czyszczenie" AT, w których wszystko trwa najwyżej kilka sekund. Choć może się myle, ale jakoś mi tego brakowało w R6: RS.

 

Całkowicie się nie zgadzam. W singlu owszem czasami ciezko sie "dogadac" z AI reszty teamu ale w multi coop - miodzio, szczególnie przy sytuacjach jak np. misja na lotnisku w pokoju z balkonam i dwoma wejściami. Z ludźmi o odpowiednim doświadczeniu i sprawności zapewniam Cię, że oczyszczenie pomieszczenia nie trwa dłużej niż 2 sekundy :)

 

Co mnie troche irytuje w R6 - skupianie się na eliminacji terrorystów a reszta jest traktowana trochę po macoszemu. Przykład - brak skuwania zakładników. Nie raz i nie dwa były przypadki podszywania się terroristen pod ofiary :wink:

Link to post
Share on other sites
Całkowicie się nie zgadzam. W singlu owszem czasami ciezko sie "dogadac" z AI reszty teamu ale w multi coop - miodzio,...
Oczywiście, że chodzi mi o grę w trybie singleplayer. Multiplayer to już zupełnie inna bajka, w której wszystko zależy od grających.
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...