Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja mam jakiegos patcha do BHD ale.....

nie działa ona z tym crackiem który mam (trza poszukac nowego do patch'a). Jesli kcesz daj znac na maila to sie dogadmy :)

 

BTW predkosc Athlon'ow od dawna nie jest podawana w MHz tylko podawany jest ekwiwalent predkoscci w stosunku do procka intela :)

(chociaz chłopaki przy okazji Athlon'ow 2.8 i 3.0 polegli na tym poniewaz wyszło na jaw ze 2.8 ze starszym jadrem jest szybszy niz 3.0 :)

ale to juz ich problem :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej rafg27 !!! takiego cracka to ja mam z którym gra działa. Zresztą patcha też mam, pytałem czy ma to Matek, bo chciał zagrać ze mną na NovaWorld. Jeżeli chcesz tego cracka to daj znać podeślę Ci go waży coś około 2MB tylko. Hooah !!!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...

W RS:RvS potrzebny Ci bedzie CD-Key. Kolega korzystal z kopii mojego orginalu na generatorach z netu lecz wszystkie klucze byly zbanowane. Bez orginalu raczej sobie nie pograsz.

 

 

Do BHD jest masa crackow i dodatkow. Same demko mozna rozbudowac do bardzo grywalnej gierki (demko BHD ma chyba najlepsza statystyke pod wzgledem ludzi grajacych w multi).

Orginal mozna dostac na allegro za 20 zl.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Team Tactical właśnie uruchomia pierwszy fireteam, który będzie trenować Close Quarters Combat i Military Operations in Urban Terrain w Raibow Six: Rogue Spear. Podyktowane jest to głównie tym, że nie wszyscy chętni posiadają komputery zdolne unieść America's Army.

 

Przypominam, że operacje w terenie otwartym, a także współpracę z innymi formacjami TT ćwiczy w Operation Flashpoint: Resistance.

 

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych

HOOAH!

 

---------------

link do info o TT na WMASG

http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=7327&start=0

 

link do forum TT i info o RS

http://tt.szarego.net/viewtopic.php?p=1273#1273

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...