Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

pojawił się Iron Wrath - 1GB dodatek do RS

po instalacji przestała działać Athena Sword..pisze coś złej wersji...IW wymaga RS w wersji 1.60

akcja dzieje się we wschodniej europie, zaczynamy od misji na uniwersytecie w bułgarii, 260MB zajmuja różne intra i filmiki - z wyjątkiem nowych map, raczej nic więcej się nie zmieniło...kolejny dodatek przed nowym RS... amapy do MP nawet fajne, "miasto duchów" linia maginota :) i inne, mapy klasyczne raczej z tych mało pamiętanych - nie zachwyciły mnie

Link to post
Share on other sites
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

R6-Rogue spear

R6-Black thorn (najlepszy)

R6-Raven shield

w te grałem ale najlepszy jest black torn (najwięcej broni :lol: )

no i nie lubie Raven Shielda bo w nim broni dawac nie można tylko jest jeden rodzaj na misję

Link to post
Share on other sites
R

no i nie lubie Raven Shielda bo w nim broni dawac nie można tylko jest jeden rodzaj na misję

 

że co? w moim raven shieldzie można dobierać broń wg uznania, jak w każdej częsci R6...a najlpeiej wspominam rouge spear i urban asault - najbradziej przemyślane i pomysłowe mapy...

Link to post
Share on other sites
w te grałem ale najlepszy jest black torn (najwięcej broni Laughing )

no i nie lubie Raven Shielda bo w nim broni dawac nie można tylko jest jeden rodzaj na misję

Dla uściślenia...Black Thorn to dodatek (nowe mapy i bronie) do Rogue Spear. A Rogue Spear poprawił się znacznie na + od wyjścia Urban Operations, w którym to zlikwidowano kilka bugów takich jak np. możliwość używania 3rd person camera (chowałeś się za jakąś przeszkodą lub za winklem i kampiłeś na 3ciej kamerze dopóki ktoś nie wyjdzie) czy zajebista celność podczas biegu w bok (chociaż ogólnie w RS bronie były strasznie celne :o ). Szkoda że niestety patcha zrobili tylko powyżej Urban Operations, bo granie na MP z 3rd person camperami to była straszna żenada a w UO grało bardzo malutko osób.

 

W Raven Shieldzie tak jak i we wcześniejszych edycjach gry, można jak najbardziej wybierać uzbrojenie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Grałem w ten, że dodatek lecz spolszczenie jak zwykle zje***li. Choć fajny to wole oryginalne misje z regue spear (choć to pewnie kwestia sentymentu i godz. których nad nimi spędziłem :wink: )

Najlepiej oczywiście się grało na MP gdzie wszyscy są w jednej drużynie vs terroryści :wink:

Link to post
Share on other sites

Jesli Wam malo broni w Rogue Spear to sciagnijcie sobie dodatek Blade Zero :lol:. Tam jest masa nowych broni ktore dzialaja w SP i MP(chyba). Podalbym linka ale tej strony skad to sciagalem juz chyba nie ma :| :roll: . Szukajcie a znajdziecie :twisted: . Jak ktos by chcial to moge wyslac na maila :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ech najlepsze czasy to jak pykało się w pierwszego R6 na LAN-ie , odchodziło się na bardzo dużą odległość tak że pikseloza ne pozwalała odróznić snajpera od beczki/skrzynki i pach :) . Mocno też pogrywałem w Raven Shield , wybór broni i akcesoriów bardzo przyjemny :D . Pozdro dla wszystkich maniaków :)

 

PS. MP5A4 RULEZ :)

Link to post
Share on other sites

R6 i pikseloza? Ehh... to zalezalo juz od sprzetu na ktorym grales i na ustawieniach grafiki w opcjach gry. Co do RvS to fajnie ze sa gadzety, tylko szkoda, ze bez modow mozna zainstalowac tylko jeden z nich.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja grałem w Rogue Spear (2 lata na multi) i BT, UO, a potem jeszcze 2 lata w RvS też na multi ;-) Świetna gra, ciekawe czy kolejna czesc bedzie rownie uda czy moze zrobia z tej wspaniałej gry kolejego kamper-strajka ;- )

 

btw. pozdr. Jarcher moze mnie pamietasz, chodz moze i nie ;-)

Link to post
Share on other sites

hmm rainbow 6 rogue spear spoko giera, dlugo sie w nia lupalo :) wszystkich fanow zachecam do kupienia ksiazki Tecza Szesc, wydawnictwo Adamski i Bielinski, miod i uczta dla uszu jak i wyobrazni :)

 

 

P.S panowie, moze sie znamy :) kojarzy ktos Kondi [PL] albo Final Solution [POL] ? :) Przewaznie biegalem z ak74 :)

Link to post
Share on other sites

mi osobiscie bardzo sie podobala, oryginalu nie czytalem - sadze ze nie dam rady :) a co do filmu to jeszcze nie slyszalem o tworzeniu :/ ale czekam z niecierpliwoscia :) ps moze by stworzyc watek o ksiazkach sensacyjnych/technothrillerach ?

 

 

update :

Woo on Rainbow Six Movie

Helming Clancy adaptation.

by Brian Linder  

June 3, 2004 - John Woo, who recently became attached to two game-to-film adaptations (Spy Hunter and Metroid), is in talks for another (sort of).  Industry insider mag Variety reveals today that Woo has signed to direct the movie version of Tom Clancy's Rainbow Six, the author's best-selling 1999 novel which was turned into a hit multi-platform videogame.

 

 

The story, as our bookish readers and gaming aficionados may know, centers around Clancy's mysterious CIA agent character John Clark.  In the tale, Clark hooks up with a number of intelligence community associates to leave the CIA and form an UK-based multinational organization to battle terrorism.

 

The Paramount Pictures project was initially acquired in '99 after Michael Ovitz brought it to the studio.  A number of screenwriters have been attached since (Michael Shiffer, Bill Wisher, Art Monterastelli, Frank Capello), the latest being John Enbom, who was hired in March.

 

It's unclear when production might begin.  Woo, who's latest work was an adaptation of Philip K. Dick's Paycheck, is attached to Spy Hunter for Universal, and a big-screen adaptation of Nintendo's Metroid – although we're skeptical about the latter ever getting off the ground.

 

Paramount, the cinematic home of Clancy's Jack Ryan franchise, is also developing a movie version of the author's Without Remorse, another thriller that centers around the Clark character.

 

http://filmforce.ign.com/articles/520/520933p1.html

 

no to pozostaje czekac.... :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

R6 to moja ulubiona seria gier tego typu :) Za młodu najbardziej zagrywałem się (razem z bratem i kuzynami) w Rougue Spear... to były czasy :)

Od tego czasu mam wieli sentyment do HK G3A3 :D

 

Ostatnio mam trochę więcej czasu, więc mogłem wreszcie trochę bliżej zaznajomić się z Raven Shield. Jest dobrz, grafa b. dobra, gra się przyjemnie... i byłaby to dla mnie najlepsza gra w serii, gdyby nie zabrakło jednego detalu, który był w RS.

W RS bowiem na trupach pozostawały krwawe ślady (zazwyczaj.. zależy jak się dany trup ułożył) po kulach! :) Można było danego terro załatwić np. ze snajperki, podem pójść w tamto miejsce i zobaczyć, gdzie się gościa trafiło (tułów, głowa, ręka, itp.). To mi się strasznie podobało i dodawało grze miodności.

 

A może w RS również jest dostępna taka opcja albo jakiś mod? Ja jakoś nie znalazłem :(

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Hehehe a czy znalazł by się tu jakiś cwaniak który przeszedł r6 rouge spear bez samonakierowania celownika xD jak na mój gust musiał by to być jakiś hardcorowiec xD :F a do tego nei wiem czy widzieliście polską wersję r6 rouge spear :wink: poprostu szczyt głupoty np. coś o MP5 SD3 "ten karabin być cichy lecz czasem głośny" :ściana: :ściana: :ściana:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...