Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heh ja gralem w najpierwszego z pierwszych rainbowow ale si epolapac w tym ekranie planowania akcji za cholere nie moglem, jak pamietam to byl w jakies przerazajacej rozdzielczosci a szkoda bo bym pogral :)

no i do tego nie umiem grac na takiej normalnej czulosci myszy, ja musze miec taka, ze jak sie na nia dmuchnie to sie robi 5 obrotow dookola ;)

Link to post
Share on other sites

ja gralem we wszystki R6, do Ghost Recona... znaczy w tego ostatniego juz nie

jakos mniej czasu i checi teraz :?

a planowanie to byl wlasnie najlepszy element gry :)

ech :) odbicie ambasady Iranu trzema zespolami w niecale poltorej minuty bez strat wlasnych :)

Link to post
Share on other sites

ja mam prawie wszystkie ;D

 

Rainbow Six

Rainbow Six: Eagle Watch (ni mam)

Rainbow Six: Rogue Spear

Rainbow Six: Covert Ops

Rainbow Six: Urban Ops

Rainbow Six: Black Thorn

Rainbow Six: Take Down (ni mam)

Rainbow Six: Raven Shield

 

cudowne gierki ;]

Ale Foka, Ghost Recon jest jeszcze lepszy *-*, jak gra sie w GhostRecon:deserT Siege czujesz jakbys był w iraq, a grając w Island Thunder aż łezka płynie w oku patrząc oporządzenie swoich :D

 

Ghost Recon rlz :D

Link to post
Share on other sites

Ja mam R6 + Eagle Watch, ale już daaaawno nie gram (jeszcze miałem wtedy modem 33k), bo po co jak są już nowsze i lepsze części.

Grywałem baaaardzo dużo w R6:2 (Rogue Spear + dodatki) i moim zdaniem grywalność dużo lepsza niż w Ghost Reconie. Nawet kiedyś miałem swój klan "GROM" (nie mylić z GROMem obecnym, który se ktoś założył), a potem byłem sporo czasu w klanie RAT.

Mam też GR oraz Desert Siege, ale mało grałem bo mnie zbytnio nie wciągało, realizm lepszy niż w R6 ale jakoś te mapki kiepskie i grywalność taka sobie.

Niestety w najnowszego Rainbowa 3 - Raven Shield, nie pogram dopóki nie zakupie lepszej karty graficznej. Ale z tego co grałem u kolegi to gierka wymiata, lecz mnie bardziej interesuje MP, którego niestety nie miałem okazji przetestować.

Link to post
Share on other sites

Ale Foka, Ghost Recon jest jeszcze lepszy *-*, jak gra sie w GhostRecon:deserT Siege czujesz jakbys był w iraq,  

 

Zjawa jak chcesz poczuć sie jak w iraku to zagraj sobie w Delta Force Black Hawk Down ta gra dpiero wytmiata (sory za of topic) ale nie mogłem sie powstrzymać :D

Link to post
Share on other sites

df bhd to potworny shooter, gdzie walczysz wlasciwie sam (Twoi kompani walą praktycznie dla picu) przeciwko 500 czlonkom milicji aidida o inteligencji konia, bo tylko biegają i trafić nie mogą :P. A jak trafią to nadal sie zyje :P, tyle ze pasek energi spada, no ale wystarczy znalezc cudownie leząca w jakims dołku apteczke i mamy full hp. Sorki ale ja szukam realizmu :D

Link to post
Share on other sites

Rainbow Six. Ten tytuł przyspieszał bicie mojego serca jeszcze kiedy pograć mogłem tylko u kolegi (to od wyjścia Rogue Spear zacząłem się opuszczać w nauce :wink: ). Chyba nikt nie wspomniał o świetnej muzyce z całej serii Tom Clancy. ( Jeżeli ktoś ma ochotę na trochę wspomnień to niech sobie zassa muzykę z tej stronki.

Raven Shield to prawie sam miód (BTW nie wyobrażam sobie polskiej wersji). Ma chyba tylko dwie wady: twórcy gry zrezygnowali z podnoszenia broni do oka (wyjątki: Steyr AUG, HK G36K). Kto grał w Vietcong, BHD i Americas Army wie ile gierka zyskuje na takim sposobie celowania. Druga wada to że DO JASNEJ CHOLERY MAM ZA SŁABEGO KOMPA! Ale to już mój problem ;) Póki co gierka leży i czeka aż kupię lepszą kartę graficzną.

Link to post
Share on other sites
df bhd to potworny shooter, gdzie walczysz wlasciwie sam (Twoi kompani walą praktycznie dla picu) przeciwko 500 czlonkom milicji aidida o inteligencji konia, bo tylko biegają i trafić nie mogą :P. A jak trafią to nadal sie zyje :P, tyle ze pasek energi spada, no ale wystarczy znalezc cudownie leząca w jakims dołku apteczke i mamy full hp. Sorki ale ja szukam realizmu  :D

 

 

Ta niestety jest to wada całej serii delta force :(

Ale jak widac panowie z Novalogic nic sobie z tego nie robia i tłuka kolejne "gnioty" zeby tylko sie sprzedało :D . Pod tym wzgledem gry z serii Rainbow 6, czy OFP lub GR bija na głowe. Tu wystarczy najmniejsze nie dopatrzenie , słyszymy pataf i ....... podziwiamy swiat z poziomu trawnika :) jak w zyciu :). No ale kazdy gra w co lubi. Tez czasmi jak mnie np ofp wkurzy odpalam BHD i "dowartosciowuje" sie kilkoma setkami martwych Aididowców :)

"if you see flash, it's already too late" :)

Link to post
Share on other sites

Matek --> mam Athlona 1.2, GF2 MX400 64MB, 256 MB DDR i w Raven Shield muszę grać w 800x600 i średnie detale (ja nie jestem w stanie znieść takiej rozdziałki i nie gram w gierki jeżeli nie mogę spokojnie grać w 1024x768).

Link to post
Share on other sites

Matek to mam troszkę lepszy Athlon 2000 XP+, GF4 440MX 64MB, 256 DDR i jak narazie wszystko mi cyka. Powiedz mi czy w końcu masz tego patcha do BHD, bo jakoś dziwie zamilkłeś i nie wiem co z Tobą. Hooah !

 

 

Ps. Chociaż tak naprawdę to zegar taktuje 1,699 coś około he he cwaniaki

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...