Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W sklepie cybergun.pl pojawiła się zapowiedz nowego pistoletu na CO2:

 

http://www.cybergun.pl/?prod=10834&cat=37

 

Wiecie coś o nim ?

Szczególnie interesuje mnie sprawa syfonów i żywotności repliki (jeśli to jakaś "absolutna" nowość to tego pytania nie było ;)).

 

 

Jeśli temat o tym pistolecie już był, to przepraszam (szukajka nic nie znalazła).

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Witam!

 

Mam ten pistolet.

 

Full Plastik,stały zamek, brak regulowanego hop up, jedna kapsuła wystarcza na naprawdę dużo kulek. Jest lekki, mały. Posiada twardy spust, magazynek nie toleruje złych kulek, te od CyberGuna są do niczego.

 

Jeśli chodzi o zasięg to na kulkach 0,3 jest taki sobie. Przebija 1 ściane puszki po piwie robiąc duży zgniot na drugiej. Wykonanie takie sobie.

 

CO prawda przesiadłem się z sigmy 40F z BB i full metal na plastikacza i dlatego pewnie wydaje misie taki mizerny. Zobaczymy co przedstawia na polu bitwy.

Będzie mi służył jako broń boczna-ostatniej szansy. Miał być mały lekki, i mocny. Narazie sie chyba sprawdza.

Link to post
Share on other sites

Strzelałem z niego, jak dla mnie to kompletna porażka. Gdy z niego strzelałem to zamiast strzału słyszałem ''Pierdnięcie'' czyli coś typu jak by się gaz w replice na GG kończył.

Jego jedynym atut to oszczędność gazu lecz coś za coś schodzi go mniej bo jest zmniejszona przepustowość gazu dlatego też moc jest bardzo mizerna. Większość replik na GG jest mocniejsza.

Jak chcesz coś na CO1 to kup coś z winguna, sam mam P8 tej firmy już 3 lata prawie i spisuje się świetnie. 1.5 dżula robi swoje, z 15m na 0.25 bez problemu rozwala butle po Jabolu

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam Serdecznie. Posiadam SIG SAUER'a SP2022 Semi auto model co2 powered i muszę przyznać, że spisuje się b.dobrze. Przybliżę specyfikację:

 

Model: Sig Sauer SigPRO2022

Kaliber: 6 mm

Napęd: 12 g nabój CO2

Prędkość początkowa: 120 m/s

Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17 J

Długość całkowita: 187 mm

Waga: 710 g

Magazynek: 15 kulek.

Blokada mechanizmu spustowego

Tryb pracy: półautomatyczny, DAO

Ilość FPSów: 360-380

 

Z pistoletem nie miałem nigdy problemów. Z odległości ok 30-32m (zasięg 40m) spokojnie trafiałem w puszkę po coli. Broń bardzo oddaje realizm - świetnie wykonana i wyważona, pare konkretnych upadków nie zrobiło na niej wrażenia.

 

Teraz repliki SIG SAUER'a SP2022 kosztuja w sklepach ok. 210-230zł a więc niewiele.

 

Reasumując: Niezły pistolet za niewielkie pieniądze!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Chce sobie kupić ten pistolet na dobry początek jako broń poboczną, po wypowiedziach widze ze nie powinien być złym wyborem ale mam jedno pytanie: Czy posiada on ruchomy zamek, nie chodzi mi tu o Blow Back tylko czy mozna go poprostu odciagnąć go do tył i spowodowac odciągniecię tej pseudoiglicy :-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...