Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK-74


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Interesuje mnie jak sprawa się ma w przypadku VFC i klona boyi ak74m. Chodzi mi o wymontowanie całego systemu zawiasowego i zamontowanie kolby np. od SWD albo PK. Jakie nity trzeba zerwać co odkręcić? Mile widziane zdjęcia tego spoorego otworu z tyłu body.

Edited by virusv
Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie masz doświadczenia w grzebaniu w kałachach, to montaż kolby z PK/SWD nie będzie dla Ciebie takie łatwy. Dużo przeróbek i dłubania. A demontaż zawiasu był opisany wcześniej, wystarczy że poszukasz.

Edited by men3L
Link to post
Share on other sites

A kolega w ogóle widział kolbę do SWD?;)

No chyba że pisze o tej dostępnej oz JG....

 

 

Niestety nie byłem nawet w pobliżu prawdziwej kolby SWD, ale myślałem nad zrobiniem czegoś na możliwośći ASG. Dopasowanie do gabarytów repliki, zakrycie tej dziury po zawiasach. Mam taki ładny orzech, leżakuje na jakąś fajną rzecz ^^.

 

Pamięta ktoś która to była strona, bo chyba przeoczyłem :/ Ech to tylko 34 strony.

Link to post
Share on other sites

Ja tam lubię szczupłe tyłeczki... ;)

Więc kolby ramowe bardzo mi pasują.

 

A gwinty możesz pociągnąć ciut dalej, czemu nie. Choć w tym przypadku specjalnie jest pierścień dystansowy ze względu na długość lufy wewnętrznej... a gwint dostatecznie długi.

 

Uwaga! Uwaga!

Panie i Panowie:

 

Tłumiki płomienia marki Sop-Pel - ALU CNC. Profesjonalne projekty. Błyskawiczne wykonanie. Najwyższa jakość i przystępna cena!!!

:mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Alchemik,

 

tłumik zależy jaki:) taki jak na fotach, czy też takie jak robię dla Promant'a w indywidualnych zamówieniach:)

 

Kolba od tantala w body AK74 cymy? Zdecydowanie nie bo:

 

1. to kawał żelastwa, i jak by się to miało trzymać na tworzywnym body?

2. kąt końca body zły

3. spore umiejętności są do tego potrzebne( żeby przystosować takową część do standardów ASG)

Link to post
Share on other sites

Czy do AK-74S z chwytem z tworzywa bedzie pasował kalimator Aimpoint? (mam na myśli wygląd). Czy takie twory spotyka się w przyrodzie? Jesli ktos ma takiego AK + szyna montazowa z CYMY + kalimator Aimpoint to bardzo proszę o zdjęcie. Do tego wystarczy montaz niski, czy z powodu wysokiej muszki potrzebny jest wysoki skośny?

 

Mam na mysli tą szyne:

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=529

Edited by Camilus VI
Link to post
Share on other sites

Czy do AK-74S z chwytem z tworzywa bedzie pasował kalimator Aimpoint? (mam na myśli wygląd). Czy takie twory spotyka się w przyrodzie? Jesli ktos ma takiego AK + szyna montazowa z CYMY + kalimator Aimpoint to bardzo proszę o zdjęcie. Do tego wystarczy montaz niski, czy z powodu wysokiej muszki potrzebny jest wysoki skośny?

 

Mam na mysli tą szyne:

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=529

 

Pasować będzie ale jeśli chcesz, aby Twoje AK wyglądało jak sprzęt np rosyjski to odpowiedź brzmi NIE. Ani montaż ani kolimator nie wyglądają na rosyjskie.

Link to post
Share on other sites

A tam pierd... głupoty. Przecież Fed. Ros. to nie jest republika bananowa żeby nie wiedzieli co to szyna ris.

Poza tym, są zdjęcia AK74M w posiadaniu alfy które mają wszystkie elementy "tego złego świata", chwyty, latarki, co ciekawe aimpoint'a też mają. Wystarczy poszukać a nie powtarzać brednie "znawco-fachowców"

Link to post
Share on other sites

A tam pierd... głupoty. Przecież Fed. Ros. to nie jest republika bananowa żeby nie wiedzieli co to szyna ris.

Poza tym, są zdjęcia AK74M w posiadaniu alfy które mają wszystkie elementy "tego złego świata", chwyty, latarki, co ciekawe aimpoint'a też mają. Wystarczy poszukać a nie powtarzać brednie "znawco-fachowców"

Sopel ale ja wiem, że ALFA używa wszystkiego co im pasi co nie znaczy, że w rękach operatora ALFA mp5 staje się produktem rosyjskim. O to mi chodziło.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...