Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] M16A1 CG


Recommended Posts

No ja też jestem fanek m-ek ale dostałem w prezencie HFC MP5A3. A marzę o jakieś m-ce - m16a2 lub xmce. Teraz moje pytania:

 

1) Czy są m16a2 z hopupem innej produkcji niż CG

2) Koszt i gdzie to można dostać?

 

Ostatnio na allegro było (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=15181100) ale już zakończone tyle że z obrazka by wnioskowało że to a1 ale co tam, hopup był a producent nieznany.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. CG raczej nie robi m16a2, trzy sprężynowe m-ki Z CG to :

- M16a1

- XM 177E2

- M4a1

inne m-ki z CG to są już elektryki

 

Z tego co wiem to TM też nie robi sprężynowej m16a2, tylko hfc ma pseudo m16a2 ale nie radze kupować

- nie dość że nie ma licencji

- nie ma hop-up'a

- wygląda jak m16 vn z foregripem z m16a2

- nienajlepsze wykonanie

Link to post
Share on other sites

Radze ci unikać modeli hfc ( w linku który podałeś jest to model hfc, a nie uhc - widocznie pomyłka ) z wyzej wymienionych przyczyn, jak masz kase to kupuj XM177 z TM, jeśli nie bardzo to bierz Xm'a z CG ( aktualnie niedostępny )

 

XM z TM - 660zł ( 1j )

XM z CG - 339zł ( 0,7j)

obydwa gnaty mają hop-up

 

"Bezsprzecznie m16 a2" ?? jeśli znasz się na broni to powinieneś zauważyć duuuuże różnice ( unikaj takich modeli za wszelką cenę )

Link to post
Share on other sites

A odn. tego XM z CG - na militaria.pl widzę że już za prawie 400zł:) ale czy te dane techniczne tj. pojemność magazynka itd są zgodne z tym co tam pisze? (oprócz producenta :P ) Aha no i porównanie mojego HFC MP5A3 z tym XMEM XG - kulka będzie dalej i celniej lecieć?

Link to post
Share on other sites

1. Zapomnij o firmie militaria.pl - czyste gówno.

2. XM w firmie military.pl jest za 339zł ( chwilowo niedostępny) ma regulowaną kolbę w 3 pozycjach, sprawia pozytywne wrażenie, zasięg też ma nienajgorszy ( może 20m z celowaniem, 40m max ), tylko z bliska plastik wygląda niezabardzo.

Metalowe części to : teleskop kolby, przedni zaczep paska, mocowanie lufy i w środku ciężarki.

Link to post
Share on other sites

Zjawa, przecież wiesz dobrze, że mam taką giwerę i jej zasięg i celność zadziwie mnie samego. Będąc u Was na owczarni strzelilem z jedego budynku do drugiego i byłem w szoku obserwując jak daleko kulka leciała po tej dłuższej hali. W szoku pozytywnym oczywiście. Co do celności to przypomnij sobie scenariusz, gdzie byliśmy sami w teami przeciwko reszcie i trafilem Ssaka w rekę którą wystawił przez okno. giwera jest OK to moje zdanie a co do jedynej jej wady przeładowywania idzie się przyzwyczaić Hooah !!!

Link to post
Share on other sites

Dzięki Zjawa teraz to już tylko mogę autografy rozdawać lol. Zapraszam w poniedziałki i środy.

Kabzior, co do fotki to takiej z bardzo bliska nie robiłem, a może szkoda. Musze o tym pomyśleć i zrobię. Jeżeli idzie o plastik, to trzeba sobie uzmysłowić, że kupujemy replikę, która poprostu jest z plastiku, a nie z matalu jak oryginał. Z takim nastawieniem będzie o wiele łatwiej. Może poprostu mi było o wiele łatwiej niż Tobie, bo ja nie zastanawiałem się. Wiedziałem, że chcę XM177E2 no i kasa też była ważna, bo gdybym miał 600 zł to już chyba uzbierałbym na elektryka, a tak to za 339 mam giwerkę o jakiej śniłem po nocach. Hooah !!

 

 

Ps. Daj znać jaką podjąłeś decyzję !!

Link to post
Share on other sites

hehe ja też nie należe do tych co patrzą na asg i mówią "badziew bo widać że plastik" :D chodzi o to żeby to nie wyglądało jak plastik jak w tych zabawkach za 10zł no i żeby było mocne. Pod koniec miesiąca planuje zakup i do dyspozycji sądzę że będe miał ok 350zł więc na nic inngo mnie nie będzie stać, no chyba że na urodzinki kasy będzie więcej :lol: . Właśnie dlatego by mi się przydały fotosy jakieś takie z bliska jak to wygląda, ale jak masz nawet z daleka to też walnij jak możesz oczywiście. Aha jeszcze jedno - czy są do wyboru kolory? bo mi zależy na czarnym.

Link to post
Share on other sites

Tak trzymać ! na pewno się na tym modelu nie zawiedziesz ( chyba że trafisz na wadliwy model ) , choć nawet jeśli byś na takiego trafił, to te wady wyjdą w pierwszym tygodniu i nie ma problemu z zamianą. Choć wątpie że trafisz na wadliwy ( szansa 1 na 1000 ). Kupuj bez zastanowienia w military.pl ( spytaj się ich kiedy będzie dostępny )

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...