Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam otóż jest masa różnego rodzaju plecaków i prawda jest taka, że, bez opinii innych trudno cos sensownego wybrać. Przejdźmy do sprawy potrzebuje plecak, który zapewni mi wygodę i pojemność. Powinno się w nim zmieścić

 

- Ghillie Suit

- śpiwór

- kurtka

- niezbędnik (manierka itp.)

- apteczka

- racje żywnościowe ( na dłuższy pobyt w lesie )

- + jeszcze trochę wolnego miejsca ;-)

 

Najlepiej jakby był w maskowaniu polskim wz. 93 „pantera” ale również dobrze może być oliv.

Link to post
Share on other sites

Jedna rada odnośnie ghillie i plecaka - kup sobie worek kompresyjny :)

 

Moje ghillie wrzucone luzem zajmuje gdzieś 2/3 75-litrowego plecaka. Po wrzuceniu do worka kompresyjnego od amerykańskiego śpiwora modułowego (35zł na allegro) i porządnym ściśnięciu zajmuje jedynie około 20 litrów :)

 

 

Co do samego plecaka - używam PT75 od JanySportu - polecam.

Można dostać go w wz.93.

 

Marzy mi się obecnie Wolverine 70 od Arizzon, ale to już trochę droższy sprzęt. Dostępny w oliwce.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście polecam Wolverine z Arizzona. Mam 50 litrówkę i chwalę sobie zarówno wygodę noszenia, jak i pakowność. Dodatkowym plusem jest możliwość rozbudowy o wszelaki szpej w standardzie MOLLE (bodajże).

Co prawda nie jest w kamuflażu (nie licząc pojedynczych sztuk w multicamie), ale oliwka daje radę.

Napisz ile plecak ma kosztować!

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście polecam Wolverine z Arizzona. Mam 50 litrówkę i chwalę sobie zarówno wygodę noszenia, jak i pakowność. Dodatkowym plusem jest możliwość rozbudowy o wszelaki szpej w standardzie MOLLE (bodajże).

 

 

Janysport posiada paski w "polskim standardzie" oporządzenia czyli o szerokości 20 mm.

 

pp25.jpgpp03.jpg

 

Ja używam tego modelu do wszystkiego - miasto, wypady na strzelanki, wyjazdy. Swój egzemplarz posiadam w camo DPM.

Link to post
Share on other sites

Chciałbym się zmieścić w 200 zł.

GRSW_Szreder szkoda że to nie ja wygrałem aukcji bo plecaczek naprawdę mi się podoba chodź nie wiem czy 40 nie była by za mała :/ 50 myślę że to minimum ghillie nawet w worku kompresyjnym trochę zajmie miejsca.

Link to post
Share on other sites

Koleś możliwe, że będzie szył i inne plecaki. Wziąłem taki ze względu na właśnie jego wielkość, nie chciałem mieć wielkiego toboła, plecak po to aby go móc zabrać wszędzie i żeby nie przeszkadzał zbytnio, chociażby w czasie strzelanki. A zdarzyć się może często strzelanie z plecakiem ;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...