Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

1 Shotgun, nie shoot gun

2 Shotgun to nie pistolet!

3

takie same tylko inne wersje i maja inna szybkosc wylotowa kulki.

No i sam sobie odpowiedziałeś na pytanie

4 Którego chcesz, różnią się praktycznie tylko wyglądem (nie wiem jak z tymi JT), różnice w mocy są raczej niewielkie

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

od wczoraj mam tego shotguna shorta z jt

 

replika jest dobra, z metalu jest wykonana dolna rura (ten element po którym sie przesówa element ładujący ) spust i kilka dupereli w bebechach

 

lufa jest aluminiowa

 

w pudełku znajdzemy zestaw średniej jakości kulek, pas do zawieszenia taktycznego, ładowarke do kulek z popychaczem oraz okulary króre ku memu zaskoczeniu sa na prawde wytrzymałe :)

 

plastik nie trzeszczy, wszystko chodzi jak na razie wyśmienicie

 

jedynym problemem w tym shotgunie jest hopsiup, wykręca kulki we wszystkie strony, trzeba bedzie to skorygować :?

 

lepiej nie kupować do tej repliki dodatkowych mazgazynków do shotgunów de, nie pasują i nie da sie ich przerobic żeby pasowały

 

może ktoś chce kupić 2 dodatkowe magi do shotguna de za 10 pln lub zamienic sie za 1000 kulek 0.2g ??

 

osobiście polecam tego shotguna, świetna replika :D

Link to post
Share on other sites
Weź shotguna shorta (tego z imitacją drewna) ma największa, moc jest najtańszy i najlepiej się z niego strzela. Wiem bo takiego włąsnie posiadam od roku. Niom i przede wszystkim jest najwytrzymalszy z tych wszystkich.

 

Bzdura. Wszystkie shotguny mają takie same cylindry, takie same tłoki, takie same sprężyny i takie same lufy więc mają takie same osiągi i taką samą wytrzymałość.

 

Najlepiej się strzela bo takiego właśnie posiadasz? Najwygodniej strzela się w wersji z kolbą.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wersję z kolbą też miałem, ale to padło po 2 miesiącach, wersja którą polecałem trzyma się już 3 miesiąc i wszystko jest ok. Po za tym wygodniej się trzyma i biega z czymś takim (jak dla mnie). Minusem jest to że krakman daje go w obciachowej folii jak na odpuście.

 

Co do tego, że magazynki ci nie pasują to śmiało mówię że to niemożliwe ! Ja noszę przy sobie ok.4-5 zależy bo kumplom pożyczam, ale wszystko chodzi gładko. Wkładasz odwrotną stroną czy jak ?

Link to post
Share on other sites
(...)Wersję z kolbą też miałem, ale to padło po 2 miesiącach(...)
(...)wersja którą polecałem trzyma się już 3 miesiąc(...)

Miałeś po jednym eglemplarzu każdej wersji i na podstawie tego stwierdzasz, co jest lepsze - żeby miarodajnie stwierdzić, że wersja z kolbą jest gorsza (słabsza) musiałbyś mieć tak z 10 egzemplarzy każdej wersji (zapewne niewiesz, że w airsofcie 2 replkiki tej samej broni, od tego samego producenta, z tej samej partii nie są w 100% identyczne?) zapisywać wyniki dla każdego shotguna i wyciągnąć średnią.

 

Pozatym 2 miesiące żywotu to w sam raz jak na taką replikę. To są TANIE REPLIKI z "dolnej półki", a nie repliki Tokyo Marui (ponoć najmniej awaryjne zabaweczki).

 

Po za tym wygodniej się trzyma i biega z czymś takim (jak dla mnie).

Dokładnie - "Jak dla Ciebie". To który jest wygodniejszy to kwestia indywidualnych upodobań. Ktomuś kto dużo strzela będzie wygodniej z kolbą (to chyba oczywiste dlaczego), a ktoś kto się dużo przemieszcza w terenie i "zabija" z ukrycia będzie wolał krótką wersję.

 

Minusem jest to że krakman daje go w obciachowej folii jak na odpuście.

Jeśli można wiedzieć - a po co pudełko? Żeby dodatkowo za karton i styropian płacić? To chyba mija się z celem, skoro z założenia to ma być tania replika.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...