Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ZŁAMANA RĄCZKA SUWADŁA W AKM


Recommended Posts

A więc mam problem.Złamała mi się rączka suwadła w replice AKM (CyberGun).Chciałem kupić nowy element,ale nigdzie nie potrafię znależć.

Może ktoś zna skuteczne sposoby naprawy,lub ewentualnie ktoś może wie,gdzie ten element kupić (acha,element jest z ABSu,nie wiem,czy w oryginale taki był,czy poprzedni właściciel "zafundował" mu takie)

Link to post
Share on other sites

marys1 ,dokładnie o to mi chodzi,ten sam model 8-)

Marcinek83 ,dzięki za link,nie wiem czy pomoże,bo cholerstwo ma mocną jak diabli sprężynę i do naciągu potrzeba większej siły,niż normalnie.Ale spróbować można.

A poza tym wymyśliem,że da radę dorobić to z metalu,tylko narzędzia odpowoiednie potrzebne.Zobaczymy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

gurekNie wiem jakie to ma osiągi w stanie fabrycznym,bo kupiłem używany egzemplarz już wzmocniony przez poprzedniego właściciela-podwójna sprężyna i jakieś podkładki.Dlatego pewnie rączka suwadła nie wytrzymała.. Zasięg u mnie jest wyśmienity,prędkość też.Osiągi ma lepsze,niż moja Cyma 028.

I nie wiem,cyz wiesz,ale w egzemplarzu CyberGuna nie ściąga się pokrywy komory zamkowej.Całe body to dwie połówki skręcone ze sobą (body+rękojeść+pokrywa w jednym)Tak więc małe pole do popisu,jeśli chodzi o przeróbki.

 

Tak więc co do serii-to nie mam pojęcia.Musisz spytać tych,którzy mają serię.

 

A wracając do usterki-udało się ją usunąć,dorabiając złamany element z metalu.Było trochę roboty,sama rączka jest też grubsza niż była,ale działa bez zarzutu ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wlasnie..Wiem ze to stary temat,ale ja mam taki sam problem w AK 47s,produkcji CYMY.zlamala mi sie ta rączka i chcialbym ja jakos zrobic z metalu,mozesz przedstawic mniej wiecej jak ja zrobiles?a jesli nie,to proszę o jakąs podpowiedz,gdzie mozna kupic taka czesc nawet juz nie koniecznie z metalu...Pozdrawiam

 

P.S. pierwotnie ta raczka w moim gunie,byla z metalu

Edited by hunter_wr
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...