Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

daruj sobie. macalem to w sklepie w gliwicach. i dokladnie przy tym macaniu cos sie oderwalo. zaczelo sobie wesolo latac w srodku. sprzedawca byl wyrozumialy i nie pociagnal mnie do odpowiedzialnosci. nie ma to zasiegu, trzeszczy, wazy chyba z 200g, poza tym to jest 140zl. poszukaj juz gdzies sprezynowej urzywanej MP5a3 z TM powinno cie wyniesc nie wiecej niz 150zl. powodzenia.

 

EDIT:

 

poza tym widzialem ze koles od ciebie z grupy, jedyny poza toba zarejstrowany na wmasg, ma ta bron. idz i zobacz jak to wyglada/strzela.

Link to post
Share on other sites

On jest inny ale nie jest niebezpieczny dla otoczenia, ma mp5 a5 cymy usłyszał że chce kupic to mp5 a5 umarexa (na szczęście nie kupiłem) i odrazu napisał w grupie jest nas więcej ale nie wszysycy są zarejstrowani. Dzięki wielkie za odpowiedź tylko nie wiem jaką replike kupic a na allegro nic nie ma takiego używanego w miare przyzwoitego...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Chciałbym zapytac czy miał ktoś doczynienia z MP5 A5 firmy UMAREX, jeśli tak to proszę o opisanie danej repliki i czy opłaca sie ją kupic. Jeśli nie to proszę jeśli można polecic mi inną dobrą sprężynówke... to jest link do tego MP5 A5

 

http://www.bron.pl/bron_pl/sport/produkty/...g_umarex_mp5_a5 :killer:

 

 

Trzymaj się z dala od tej firmy. Większego badziewia nie kupisz. Nie dość, że lipny zasięg, to żywotność do bani. Pozdrawiam

 

 

A Jeśli chodzi o używane mp5a3, to ja kupiłem 5miesięczne za 120zł ;) a więc okazje się zdarzają. I o dziwo, mp5 jest w idealnym stanie. Nasmarowana, dociążona. Poprostu cudo ^^

Edited by Przemalek
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Firmy UMAREX trudni się w produkcji wiatrówek, a nie ASG, stąd żaden z ich produktów nie będzie dorównywał japońskim wybrobom (TM, CA), bądź im kopiom (Cyma, Well).

 

Podejrzewam, że repliki UMAREXSA w cenie poniżej 300 pln będą tyle samo warte, co ich tanie odpowiedniki produkcji DE, BE, bądź Cymy (koszt <150 pln): dobre, jak lubisz rzucać "repliką" w przeciwnika.

 

Co innego elektryczne repliki Cymy (MP5, AK) lub Well'a (MP5, M4, pseudo G3) w cenie powyżej 350. Jestem przekonany, że którakolwiek z nich jest 100 razy lepsza, niż jakikolwiek UMAREX.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...