Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Americas Army : Polacy vice mistrzami Europy 6vs6


Recommended Posts

Miło mi przekazać tę informację ;] choć ma ona ze 2 miesiące, ale gdy zauważyłem info go ghost Recon postanowiłem napisać o tym.

 

Ja i moja drużyna spośród ponad 40 innych wywalczyliśmy najpierw wejście do playoff, póniej ćwierćfinałach i półfinałach dokonywaliśmy po kolei eliminacji każdego przeciwnika. Dopiero w finale zatrzymali nas Szwedzi. Drugie miejsce na TWL Euro 6vs6 nasze.

 

Dla tych, którzy nie widzieli jak gra wygląda 2 przykładowy screeny z akurat "zimowych" map. tu i tu

 

 

Hooah !

 

Maniakiem ASG nie jestem [jeszcze] , ale zamierzam gdy tylko skończy się sezon windsurfingowy spróbować :)

Link to post
Share on other sites
Ripek]Bart - warto spróbować ASG - całkiem inny klimat niż siedzenie przed monitorem :D Prawdziey pot i zmęczenie - to jest to :>

 

Napewno spróboje ;] prawdziwy pot i zmeczenie to mam windsurfing, wlasnie na pozna jesien planuje zaczac na dobre ASG ;] bo wedy juz za zimno zeby plywac.

Link to post
Share on other sites

i to jest to czego nie lubie :(

z gry ktora ma byc symulacja pola walki robi sie rozgrywki ligowe :(...

 

PS kiedys gdzies byl fajny filmik nakrecony przez gosci z ASG ktorzy walczyli w pomieszczeniach jak w Quakea... ale byl ubaw :lol:

Link to post
Share on other sites
Jestem ciekaw jak im wychodziły rocket jumpy...

takich rzeczy nie robili, ale wiesz jak komiczni wyglada gosc ktory wchodzi do pokoju podskokami skacze na lozko, biurko, odbija sie od sciany... hehehe

 

A że polacy sa dobrzy w AA to wie każdy, kto wchodzi na polskie servery - ja tam pojawiam się od czasu do czasu i dostaję srogo po dupie... ale mam satysfakcję z gry z najlepszymi :)

skad to, kur*, mozna sciagnac?

za darmo!

Link to post
Share on other sites
Jestem ciekaw jak im wychodziły rocket jumpy...

takich rzeczy nie robili, ale wiesz jak komiczni wyglada gosc ktory wchodzi do pokoju podskokami skacze na lozko, biurko, odbija sie od sciany... hehehe

 

A że polacy sa dobrzy w AA to wie każdy, kto wchodzi na polskie servery - ja tam pojawiam się od czasu do czasu i dostaję srogo po dupie... ale mam satysfakcję z gry z najlepszymi :)

skad to, kur*, mozna sciagnac?

za darmo!

 

np u mnie sobie leżakuje. Full install 604MB. Sprawdź czy nie masz jakiegoś proxy wpisanego w przeglądarke bo może ci zerwać w pewnym momencie jak będziesz przez nie ściągać.

 

http://bz.riz.pl/ArmyOps190.exe

Link to post
Share on other sites

Bart jak tak dalej pojdzie to sie tu pol forum Inkubowego zleci i sie bedziemy na wzajem zarazac. AAO i ASG.

 

Co do potu i emocji to ja przy obu zabawach doznaje tych objawow. Szczegolnie gdy jestem samemu przeciw Bartowi na WC. Raczki drza, z czola sie leje ... ehhh niech ten Riz ruszy pelna para!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest Mazio®PL

HOOAH!

 

America's Army sie schodzi... :P

 

Ja tez mam zamiar sobie kupic ASG - ale elektryka i narazie musze uzbierac kaske.. :( ale jak kupie to "rozstrzelam" swoj monitor ;) i ide na prawdziwa wojne... :P :P :P

 

pozdrowienia :D

Link to post
Share on other sites

Niech was ges kopnie przez was chyba zdradze jedynie sluszna gre tzn OFP na rzecz AA. No przynajmniej na jakis czas, bo chyba Sziłką nie mozna tam pohulac sobie po wiekszym terenie. Ale mimo to porzadna gierka. Mam nadzieje ze sa jakies zabezpieczenia przed cziterami bo w OFP zaczyna sie robic to prawdziwa zmora.

Link to post
Share on other sites

naprawde warto zaczac sie bawic w asg, o wiele lepsze od kompa.

 

 

Maro

 

No w sumie i fps nie spada ponizej 30 :D

 

mi w aa i tak nie spadalo ponizej 50 :) wiec duzej przesiadki nie mam :D

tutaj tylko fajniej nady wybucghaja, jakos tak bradziej reaalnie. pewnie to przez ta najnowsza wersje 1.REAL :D

 

Maro

Link to post
Share on other sites

Thorgal: nie jest koniecznym ukończyć trening "adv. marksman" możliwe, że nie przechodziło ci procesu uwierzytelniania teraz pojawił się patch który to skutecznie eliminuje http://www.aafiles.com/file.info?ID=18573 to jest link do miejsca gdzie można ściągnąć ów łatkę, a i jakby Ci nie szło z east coast to spróbuj z west coast u mnie nie szło z east.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Posiadam tą nową wersje, AA 2.0. I nie moge się włączyć do misji tzn jest połączenia pojawia się plansza, ale wyskakuje bład autoryzacji czy patchem do wersji 1.9 można załatać ten błąd w 2.0 ?

 

 

I czy są jakieś polskie serwery do AA?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...