Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SR-25 (CA25) [CA]


Recommended Posts

Witaqm wyhaczyłem opis na machinegunie:

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...133e5fa01b52829

 

By mnie to nawet aż tak nie z szokowało gdyby nie fakt, że czegoś takiego nie ma nawet na WGC.

Jeżeli ktoś miał styczność z tym modelem, lub nawet posiada informacje z 2, 3, 4,5 lub 6 ręki 8-) To napiszcie jakie są opinie o tym modelu. Pozdr

 

P.S. Szukałem po forum, ale jakby już temacik o tym karabinie był poruszony to dajcie linka. Z góry THX za posty

Link to post
Share on other sites
  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja Szukałem Info w ogóle na temat SR-25 - trochę jest w dziale =>snajperzy i kamuflaż, ale tylko odnośnie GR-25 z G&G - O CA i tym bardziej o G&P nie znalazłem na tym forum kompletnie nic. Ale będę miał info z pierwszej ręki - wybieram się do ASG Shopu - to coś napiszę. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Rany, ja też zakopałem się po uszy w sieci w poszukiwaniach info na temat tego modelu. Znalazłem tylko odnośniki do różnych wersji oryginału i pomroczno-jasne tekściki o starych wersjach G&P.

 

Powiem szczerze, że bardzo interesuje mnie ten model. Jeśli będziesz miał możliwość go obmacać to sprawdź proszę następujące rzeczy:

 

- czy konstrukcja jest zwarta

- czy nic się nie chybocze ( głównie chodzi o tłumik i o szynkę )

- jaka jest różnica pomiędzy wersją CA a G&P cnc

- czy będą/są już podzespoły do tunningu

 

Pewnikiem podobne pytania cię męczą :)

 

Z góry dziękuję za wszelakie info o tej replice.

Link to post
Share on other sites

Rany, ja też zakopałem się po uszy w sieci w poszukiwaniach info na temat tego modelu. Znalazłem tylko odnośniki do różnych wersji oryginału i pomroczno-jasne tekściki o starych wersjach G&P.

 

Powiem szczerze, że bardzo interesuje mnie ten model. Jeśli będziesz miał możliwość go obmacać to sprawdź proszę następujące rzeczy:

 

- czy konstrukcja jest zwarta

- czy nic się nie chybocze ( głównie chodzi o tłumik i o szynkę )

- jaka jest różnica pomiędzy wersją CA a G&P cnc

- czy będą/są już podzespoły do tunningu

 

Pewnikiem podobne pytania cię męczą :)

 

Z góry dziękuję za wszelakie info o tej replice.

 

Mialem okazje widziec juz chyba wszystkie repliki sr25 i stwierdzam jedno w kazdej czegos brakuje. W CA brakuje mi oznaczen i jest ciut za lekki, w gp razi mnie kolba i tez jest lekki. gg to juz pomine bo bylo kilka tematow, zreszta nie przepadam za ta firma a karabin jest raczej ciezko stuningowac. Przez to zrobilem sobie Customa sr25 z risem classica i body gp i teraz waga mnie zadowala bo wazy z bateria, luneta i magiem tyle co zaladowany orginal, czyli jakies 6,5kg

 

nie mam pojecia o co ci chodzi czy konstrukcja jest zwarta :roll:

 

chybotac sie nie chybocze jest raczej dobrze wykonana replika (procz oznaczen :()

 

Roznica miedzy CA a G&P jest taka ze gp ma wszystkie oznaczenia prawdziwej broni jest ciut lepiej wykonana. jedynym mankamentem gp jest kolba, osobiscie jakos nie podoba sie

 

Co do tuningu to nie ma najmniejszego z tym problemu bo CA jest wpelni kompatybilne z GP, a raczej po prostu jest to kopia :D jedynie zeby zalozyc w CA zebatki gp trzeba wykonac kilka szlifow w gb. Karabin wraz z mocnym tuningiem nie jest tani ale warto :D

Link to post
Share on other sites

Spoczko. Sr-25 za 1500zł? Fajna sprawa :wink:

 

Mam 1 pyt. a propo dalszego tuningu. Pisze że ten model CA ma "specjalny gearbox" o powiększonej powierzchni. Pewnie tak jak w modelu G&P...

Chodzi mi tylko czy znaczy to ze przy tuningu trzeba zamontowac tlok o powiekszonej objetosci, czy w ogole jakis specjalny zestaw do sr-25?

Link to post
Share on other sites

Swoją drogą szatan to przeklądałem zdjęcia twojego sprzętu. I twój koment. Jakim cudem wsadziłeś preckę 590mm?!

Przecież długość lufy bez tłumika to chyba koło 510mm, a z tłumikiem wychodzi może max z 530?

Jak ty to szatanie zrobiłes, co? :-P

 

Jezeli mozesz to napisz ile zaplaciles za taki upgread mniej wiecej i gdzie kupiles te czesci deep fire'a, bo szukalem po polskich sklepach, lecz nie znalazlem =/

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites

W karabinie bez tlumika miesci sie lufa 509, a chowajac lufe w tlumiku zmiescisz 590 i zostaje jeszcze jakies 4-5cm wolnego miejsca.

 

Co do ceny hmm nie wiem ile wydalem juz na ten karabin bo co chwile cos wymienialem ale poszlo duzo kasy

 

 

Wszystko jest kupione w asgshopie :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Szatan nie przeszkadza ci, że zatrzask magazynka i rączka przeładowania są innego koloru niż body?

 

To jest wlasnie fajne w tym, bo ca jest jednolite czarne i wyglada jak kupa jeszcze z tymi oznaczeniami ca25 sniper rifle, koszmar :D

 

 

 

odgrzewam temat...

 

Prosiłbym jakiegoś nabywcę / użytkonika tej repliki o reckę / komentarz / zady i walety itp.

 

pozdrawiam

 

Wady:

oznaczenia

jak dla mnie za lekki

stockowe czesci ca nie sa jakies mocno wytrzymale na tuning

 

zalety:

dlugi gb

hicap w zestawie ktory podaje kazda kulke nie tak jak midcap z g&p

kollba, jak dla mnie ca jest z lepszego tworzywaniz g&p

po wymianie na czesci g&p karabin idzie mocno stuningowac

cena, jak komus nie przeszkadzaja oznaczenia to karabin jest idealny

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Jakbyś mógł Szatan powiedzieć co dokładnie i na co wymienić, żeby osiągnąć te piękne 620fps? (oczywiście w CA bo wole jego kupić niż G&P który się bardziej opłaca ze względu na zamontowany od razu długi GB,a w G&P trzeba osobno dokupić :/ ) Z góry dzięki za odpowiedź

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Sorry za mały OT - ale mam dość duży problem....

 

mam SR-25 z G&P, z Długim GB, Cylindrem Deep-Fire'a o poszerzonej średnicy, głowice tłoka i cylindra Systemy do M16, Dyszę o poszerzonej średnicy DF od Steyera AUG bo jako jedyna była wystarczająco długa i idealnie pasowała, Zębatki i Tłok te co standardowo w tym GB - notabene są boskie - 2000 przebiegu i nawet ryski.

 

Lufa Systemy 6.04 590 mm, Standardowa komora Hop-up z G&P, Gumka Systemy czarna, dystanser podobnie.

 

Spreżyna M170 Guardera

 

Problem:

 

Niby wszystko Cacy, Cylinder szczelny elegancko, dysza chodzi, Hopek podkręca elegancko kulki - ale na kulkach 0.28 i 0.3 karabin ma większy rozrzut niż 1 x 1 metr na 45-50 metrach (co według mnie nie jest osiągnięciem i bynajmniej zjawiskiem normalnym) - Kulki widać że latają zajebiście szybko, butelkę szklaną rozwala w 1/2 strzałach. Więc moc to on ma.... Co może być przyczyną zerowej celności i powtarzalności strzałów? - Wystrzeliłem już ponad 1000 kulek więc wątpię że to wina przesmarowania Hopka...

 

Co według was może być przyczyną?

 

Za lekkie Kulki? Hopek? Dysza? A może za krótka lufa do takiego cylindra i Do tego Bore-up?

 

Btw. patent z dyszą od Steyera był polecany na kilku stronach i podczas mierzenia dysza była tej samej długości co dysza standardowo montowana w długim GB. Z tym że ta była mi potrzebna bo Potrzebowałem dyszy o poszerzonej średnicy.

 

Byłbym BARDZO wdzięczny za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

kulki 0.3 zdecydowanie za lekkie. Spróbuj na straight 0.36 powinno śmigać elegancko. A co do komory HU. To jest ona bynajmniej podobnie szczelna jak ta od KA? Zastanawia mnie to:

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1956

jest już po tuningu 520 fps myśle na rozgrzewke wystarczy. Czy ktoś miał z taką konfiguracją albo zbliżoną doczynienia? Jakie to ma osiągi? W sensie skuteczny zasięg strzału.

Edited by Stricker
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...