Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki Bio. z Specshopu.


Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Niekoniecznie trzeba samemu zużyć całą paczkę.

Robicie zrzutę np. w pięciu, i dzielicie kulki z jednej paczki po tysiąc na twarz. Tysiąc kulek uda się wystrzelać w... dwa tygodnie?

Z pewnością przechowywanie w suchym i ciepłym miejscu też pozytywnie wpłynie na ich trwałość.

A w razie W zostają zawsze zwykłe kulki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie wiem czy to na temat ale sam mialem kiedys "ekologiczne kulki" z taiwanguna 0.23 i przyznac musze ze wspominam je bardzo dobrze, jedne z najlepszych jakie mialem. Moze to troche subiektywe spojrzenie bo byly to moje pierwsze kulki podczas uzytkowania aeg'a a od tego czasu juz ich niemialem, niemniej nie przypominam sobie zadnych ich negatywow.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Tak mi się coś kołacze po głowie, że te kulki zaczynają się rozkładac dopiero po 3miesiącach. Na którymś ze sklepów taka informacja była zamieszczona więc teoretycznie niema się co obawiać o ich jakość przez jakieś 2miechy. Kto w takim czasie nie wystrzeli 5k kulek ??

 

BTW Wszystko prawdziwe oczywiście jeśli mnie tylko pamięć nie zawodzi ;)

Link to post
Share on other sites

Teoretycznie to każde kulki mają datę ważności, plastik się przecie rozkłada. Podobno kulki P&J się po jakimś czasie robią szorstkie, czy tam pęcznieją.

A jak nie pisze data ważności ? :D pytam bo kupuje pistolet razem z kulkami i będe strzelał do tarczy więc kulki mi szybk0 nie zejdą a zamówie to za pare dni bo nie mają kulek teraz na military.pl :poddanie: ps. czemu jakaś taka dziwna czcionka i wogule na tym forum ;/ sorka za błędy ale mam dziwną czcionkę że zbytnio nie odrużniam ż od z

Link to post
Share on other sites
Plastik ma parę milionów lat na pełną degradacje...

Na pełną. Tutaj wystrczy że powłoka kulki trochę się zdeformuje i mamy zacinkę, zwłaszcza w prec.

 

P.s. Mój kumpel trzyma juz GF dobry rok w rozpoczętej butli, chyba je przetestuje 8)

Link to post
Share on other sites
Plastik ma parę milionów lat na pełną degradacje... na wystrzelanie kulek powinno starczyć

Łahahahahahah :wink:

Ale tak poważnie, panowie! Wystarczy kupować tyle kulek na ile są nam potrzebne, skoro Blaster ma je załóżmy po 3000 sztuk na butlę, to wystarczy się zaopatrzyć w pojemniki próżniowe, po za tym, cena jest ciut odstraszająca :(

Bardziej niż rozkładu kulki, bał bym się zacinki spowodowanej felerna kulką, a bywają takie czasami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...