Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ktokolwiek widzial, ktokolwiek... VFC AKS74


Recommended Posts

Cincin - hm. czyli problem " zacinającego się tłoka " to problem ze stykami? Bo mój aks po tuningu na m110 + bu + podwojne lozyskowanie potrafi zawiesić tłok z tyłu i na batce 9.6 2200 gp. Ale to raczej jak zimno jest... I to mnie trochę dziwi, bo po odblokowaniu dalej strzela z przyzwoitym ROF'em. Jeśli tak, to faktycznie czeka mnie mosfet. Swoją droga płytkę już mam teraz tylko czekam na przewody ;)

 

A oprócz tego żadnych problemów technicznych. Na stocku takie cuś nie występowało.

No, czasem pojawia się problem chwiejącej się kolby, ale to już kwestia mojego ostrego użytkowania. Ale ostatnio udało mi się ten problem dosyć mocno zniwelować.

Co ciekawe poluzowały się u mnie nity trzymające cały mechanizm i kolbę razem z body.

Edited by marys1
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Panowie przeczytałem temat i widzę,że opinie są raczej dobre mimo to chciałbym się upewnić gdyż 1600 zł to dla mnie bardzo dużo.Sam planuje zakup jakiejś dobrej repliki i przyznam,że AKS 74N bardzo mi się podoba.A więc mam kilka pytań do posiadaczy repliki.

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1691

 

Czy ktoś miał jakąś awarie ?

 

Czy warto kupować taką replikę na początek zabawy z ASG ?

 

Czy polecacie coś innego lepszego od wyżej wymienionej repliki ?

 

Za odpowiedzi i wszelkie rady z góry bardzo dziękuje

Pozdrawiam.

Edited by Konrad8
Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Jako, że nikt się nie wypowiedział, sam to zrobię, być może ktoś skorzysta ;)

W samym gb w moim odczuciu warto wymienić prowadnicę sprężyny, która jest zrobiona z lichego plastyku i nie posiada łożysk oraz łożyska, które raczej tyła nie urywają :D

Reszta części spisuje się dobrze, tłok sprawia wrażenie wytrzymałego, a cały układ trzyma wzorową szczelność.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...