Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cytat z cybergun.pl

 

Karabin świetny! Kulkami 0,2g strzela na około 60m! Wiadomo że 0,2g to zalekkie kulki do repliki o mocy ponad 400fps. I teraz wszystkich zaszokuje!

Ten Sig Sauer to jest mp001! Poruwnywałem z kolegą a on ma mp001 i są identyczne, tylko jest jeden magazynek w Tym niby Sig Sauerze a w mp są dwa. Dodam jeszcze że ta oto wersja mp001:D ma o 10-15 fpsów więcej od słabszej wersji mp001:D

Polecam tego Sig Sauera(lepsze mp001:D)

Duży plus dla sklepu! Wysyłka wczoraj i dziś paczka:D

 

Niby komentarz ze sklepu, a tym nie zawsze można zawierzyć, no ale coś to chyba znaczy.10-15fps więcej, więc może panowie z cyberguna wymienili lufę na "ciaśniejszą"-to wyjaśniałoby sprawę większej mocy a także tego, że ktoś widział w tym inną lufę niż w mp001.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kup sobie czołg na kulki, zamontuj do niego 8 kamer na podczerwień i 16 na ultrafiolet, joypada żebyś tym wszystkim mógł sterować i kompa klasy A64 z dwoma TeraBajtami Ramu i Grafiką klasy GF8800 w SLI. Nie zapomnij o skarpetkach z tytanowych nići na wszystkie 21 palców (no chyba że masz mniej :] ) i google domózgowe (żeby ci czasem kulka mózgu nie uszkodziła). Na koniec naklej sobie na czoło kartkę z napisem TU STRZELAĆ i zawiąż oczy watą szklaną.

 

 

A Tak serio :

Nie kupuj tego bo jest droższe o 50zł od MP001 a niczym się od niego nie różni. (ja od siebie polecam Shotguny od DE bo w snajperstwo niema co się bawić bez grubego portfela).

Link to post
Share on other sites
Kup sobie czołg na kulki, zamontuj do niego 8 kamer na podczerwień i 16 na ultrafiolet, joypada żebyś tym wszystkim mógł sterować i kompa klasy A64 z dwoma TeraBajtami Ramu i Grafiką klasy GF8800 w SLI. Nie zapomnij o skarpetkach z tytanowych nići na wszystkie 21 palców (no chyba że masz mniej :] ) i google domózgowe (żeby ci czasem kulka mózgu nie uszkodziła). Na koniec naklej sobie na czoło kartkę z napisem TU STRZELAĆ i zawiąż oczy watą szklaną.

 

MaxXxi47 zapomniałeś o gumowym kombinezonie żeby mnie prąd nie poraźił od komputera i o kulkach samonaprowadzających.

 

A tak w ogóle to dzięki za rade.

Pozdro 8)

Link to post
Share on other sites

od kilku dni jestem szczęśliwym właścicielem tego karabinu. jest to moja pierwsza snajperka (a replika w ogóle druga) i niestety nie mam zbyt dużego porównania. Strzelałem pare razy z M6 black eagle - nie moze sie on równać z Sauerem S92. O zasięgu w metrach nie moge jeszcze nic powiedziec, ale obiecuję że zmierzę! :D Na razie to, ze z mieszkania przestrzeliłem całe podwórko i wleciało na ogródki działkowe, musi wam wystarczyć :)

 

Całość dostajemy w pudle oczywiscie. Broń jest rozłożona na dwie części - metalowa lufa, zamek i wszystkie bebechy oraz plastikowe łoże które (naprawde) rewelacyjnie imituje drewno! Prócz tego wycior, pasek, speed loader, magazynek i jakieś kulki.

 

Całość prezentuje się bardzo ładnie, chodź dla więkoszości będzie zbyt lekka (~2kg). Miejsca na dociążenie jest niedużo (chodź nie wiem czy można jakoś dostać się do kolby). Ja zamontowałem sporą lunetę i dla mnie ciężar jest OK.

 

Do repliki zakupiłem w ciemno kulki 0,28 i był to wybór jak najbardziej trafiony. Przy podkręconym hopsiupie, kulki 0,2 leciały oczywiscie jak chciały. Za to 0,28 lecą idealnie prościutko :) przy dość silnym wietrze skręcały (na oko) po jakichś 40m. (Gdy strzelałem przez podwórko i nie było wiatru, leciaaaaały i leciaaaały ;P ).

 

Nie wiem co jeszcze warto napisać. W razie pytań piszcie. Moge wrzucic szczegółowe zdjęcia jeśli ktoś bardzo chce. Ogólnie za tą cenę (279zł na allegro) karabin jest siebie wart :) W ten weekend przejdzie chrzesto bojowy - napewno coś o tym skrobnę.

 

Pozdrawiam,

Czaps.

Link to post
Share on other sites

Kupiłeś to od tego ziomka z nowego dworu? Też planuję zakup ale narazie mam całej kasy, jakieś 7zł :D ale czekam na większy przypływ gotówki. a co do kolby to prawie napewno jest tam miejce, nawet sporo bo widziałem na jakiejś stronie że ktoś włożył tam miniaturowy pistolet, także z dociążeniem nie powinno być problemu

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, ostatnio na cybergunie znalazłem snajpe Sauera S92, któryma 120 m/s p.wylotowej, czyli około 500 fps ZA 300 zł. W czym tu haczyk?

PS: Jeśli powtarzam temat to przepraszam, szukałem na forum ;]

 

 

hmm, jsli mas podana predkosc wylotową w m/s to mozesz na kalkulatorze obliczyc (w przyblizeniu) predkosc w FPS. Wiadomo ze nie to samo co chronomer, ale tez dziala;) ta replika ma 393fps..

 

a ta replika ma podobno kijowy zasieg, okolo 40metrow celnego ..

 

Jeśli nie zaczniesz poprawne pisać; z polskimi znakami, zdaniami; z dużymi literami i bez błędów, to następne takie posty będą usuwane.

Znudziło mi się zwracanie Ci uwagi.

[Promant]

Edited by Promant
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

to jak?? wie ktos jaki jest ich skuteczny zasieg kulkami 0.2?? bo mam zamiar go sobie kupic!!

 

kuli 0.2 w ogóle się do tej repliki nie nadają. Hop Up podkręca je w kosmos. Ja strzelam 0.28 i jest dobrze.

 

a ta replika ma podobno kijowy zasieg, okolo 40metrow celnego ..

 

Niestety nie moge temu zaprzeczyć, bo nie miaerzyłem osobiście zasięgu. Wiem tylko że na ciężkich kulkach, mimo pewnych niedociągnięć repliki (skręcanie kulek prawo) nauczyłem się celnie strzelać z większych odległości.

 

A tak ogólnie do przyszlych posiadaczy - polecam tą replikę każdemu, kto jeszcze nie bawił się karabinem typu bolt action a czuje, że jest to jego powołanie :):):D Jeśli poczuje zew natury to bez żalu sprzeda i kupi sobie prawdziwą snajperkę.

A jeśli komuś się nie spodoba, to też nie będzie dużo płaczu, bo sprzęt stosunkowo niedrogi.

 

Pozdrawiam,

Czaps.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Czy jeżeli chciał bym sobie poprawić skupienie strzału i zasięg repliki wstawiając tą lufe http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2571

ta chyba na długosc jest dobra, nie? to czy przekroczył bym magiczną granice 70m na kulkach 0.20g? czy kupienie samej tej lufy wystarczy czy musze jeszcze z czymś kombinować np. gumka hop-up czy coś, jeśli możecie to prześlijcie mi linka z odpowiednimi częściami w które musiał bym sie zaopatrzeć. Mam zasięg 60m na 0.20g ale to jest strzał na loterii odchylenia zędów 3m mam nadzieje, ale moze sie łudze żebym z 70m trafił w tułów człowieka po tiuningu...

Link to post
Share on other sites

IMO łudzisz się ;). Bez zerotriggera, wymiany sprężyny i paru hocków-klocków, to to-to nie będzie strzelało na sensowne odległości.

Sam czasem zgrzytam zębami jak dostaję serię z jakiegoś elektryka trochę bardziej "stokowego", gdzie zaczynam mierzyć, bo pierwszy strzał był pudełko ;). Latam z tym tylko z przyzwyczajenia w sumie i dlatego, że mi się niemożliwie wręcz podoba z wyglądu. Każdy kto go zobaczy pierwszy raz, od razu pyta się czy to drewno :).

O tym co się w nim rozleciało po 6 miesiącach użytkowania dosyć ostrego, mógłbym już książkę napisać. A z napraw tego chinola wręcz magisterkę ;).

Link to post
Share on other sites

Mam zasięg 60m na 0.20g ale to jest strzał na loterii odchylenia zędów 3m mam nadzieje, ale moze sie łudze żebym z 70m trafił w tułów człowieka po tiuningu...

 

To może spróbuj kulkami 0,12g postrzelać :D.

 

Jak już pisali przedmówcy, kulki 0,28 conajmniej trzeba.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...