Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znowu zadyma z ASG "))


Recommended Posts

Ciastek_siedlce@

 

"...np kto wczesniej slyszal o powaznych pobiciach w szkole?? albo takim traktowaniu innych osob ze szkoly zeby zaraz po powrocie do domu popelnily samobojstwo??"

 

A powiedz mi czy wczesniej był taki dobry dostep do informacji? Miałes internet w latach 70-80?

 

Imo teraz poprostu jest moda na nagłasnianie takich spraw.

 

ps. ofc sam uwazam ze mlodzi ludzie w tych czasach sa coraz gorsi ;x ale bez przesady ;p

Link to post
Share on other sites

Ja bym siętu nei czepial ASG ,bo co te głupie dzieci mają wspólnego z airsoftem??Według mnie takie szmelcowate pistoleciki to nie jest zaden airsoft , a jedynie jego marna imitacja.Wkoncu ASG nie polega na posiadaniu jakiegoś szmelcowatego gówna z odpustu tylko polega na zaufaniu ,współpracy ,odpowiedzialności ...i chociazby zdobywaniu doświadczenia w ASG...Dlatego jestem głęboko oburzony jeśli ludzie zwalają takie incydenty na ASG.Wina tu leży tylo w wychowaniu .A tak z drugiej strony to wszystko przez to ,że rodzice pozwalają swoim małym dzieciom oglądac w telewizji różne brutalne filmy.Według mnie w tym zdażeniu "replikiASG" były czystym przypadkiem ,bo gdyby te dzieciaki miały wtedy zamiast pistolecików na kulki pistolety na strzałki to i tak zrobiłyby to samo...

Link to post
Share on other sites

A tak z drugiej strony to wszystko przez to ,że rodzice pozwalają swoim małym dzieciom oglądac w telewizji różne brutalne filmy.

 

 

A może poprostu dzieci wzięły przykład z tatusiów obwieszonych złotem niewiadomego pochodzenia i rozbijających się merolami jeszcze bardziej niewiadomego pochodzenia. Niestety są na tym świecie patologie o których się filologom nie śniło i nie mamy na to prawie żadnego wpływu...

Link to post
Share on other sites
A może poprostu dzieci wzięły przykład z tatusiów obwieszonych złotem niewiadomego pochodzenia i rozbijających się merolami jeszcze bardziej niewiadomego pochodzenia.
Skandal. Nawet Cyganie schodzą na psy i zamiast cyganić, to idą na chama... :roll:
Link to post
Share on other sites

Cóż za tą sprawę odpowiedzialni są rodzice! Poza tym miejmy na uwadze wiek tych dzieci. Jeżeli dorośli zawodzą to kto ma sprawować pieczę nad młodymi? Państwo które wypina się na młode pokolenia? Ogólnie rzecz ujmując ludzie dorośli powinni interweniować i nie dopuszczać do takich sytuacji bo będziemy mieli tutaj Afrykę.

Link to post
Share on other sites

Nie wspominając o tym, że te konkretne dzieci zapewne uczą się "fachu" od rodziwców własnie...

 

 

(tak, jestem uprzedzony... I będę... Przynajmniej dopóki mieszkam 100m. od cygańskiej ulicy i takie widoki mam na codzień. Czasem żałuję ze moje M700 ma kaliber 6mm a nie 7,62...)

Link to post
Share on other sites

Coś mi tu zaczyna pachnieć rasizmem. Myślę, że sytuacja i tak została zbagatelizowana zarówno przez policję jak i przez ludzi. Kto by się tam teraz przejmował głupim zachowaniem dwóch łebków. Było minęło i miejmy nadzieję że nie powtórzy się więcej...

Link to post
Share on other sites

Wprowadzenie zakazu sprzedarzy replik dla osob ponizej 18 roku zycia nie oznacza ze 16-latek takiej nie dostanie do reki.

Dokładnie. Jak dzisiaj łatwo dostrzec na ulicy 12 letnie "szkraby" kupującę np. szlugi w kiosku a poza tym: "tato tato kup mi ten karabin i zarejestruj go na siebie..."

Link to post
Share on other sites

pomysł z rejestracją i ograniczeniem od 18 lat jest również moim zdaniem bez sensu, sporo ludzi których znam nie ma tych 18 lat, a uważa ze strzelaniem tak jakby to była conajmniej broń ostra więc nie mam się co obawiać, a to że jakieś zachowanie nieodpowiedzialnych gnojków, którymi się rodzice nie zajmują, ma rzutować na całą społeczność <18 lat to moim zdaniem przesada

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...