Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

tak jest tam hu nieregulowany

pod koniec lutego mają być u krakmana (zdowniłem bo kuzynowi sie spodobał i chciał kupić )

zasięgu znowu nie zmierzyłem ........ zapomniałem :/

 

jak sie odciągnie zamek to można lufą poruszać do przodu i tyłu ... ach ta realistyka :) nie wpyła to na celność bo nie rusza sie na boki ( tylko przód i tył )

 

warte to 35zł ale ani grosza więcej

Link to post
Share on other sites

ja mam tego glocka i jestem zadowolny -> w metalowej żaluzji zostawił dziure z odległości 4 m kulkami 0,2 - mi pasuje :D

 

jak myslicie, czy to jest dobra broń przyboczna, taka na dobitke? bo chce kupić wella r-6 mam kase tylko czekam na okazje na allegro (licytacje) i tego glocka bym używał jako broni podręcznej..

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...niska-cene.html

 

Czyżby rozchodziło się o to :)?

 

Bastekkk powiedz mi czy opłaca się go brać?...Potrzebuję broni bocznej,ale nie chce wydawać 115 zł na pistolet sprężynowy (np. TM'ki ;])...Jak z zasięgiem i żywotnością?...

 

Chciałbym coś od zaraz a tu nadarza się okazja...;]

Pzdr RuryK

 

ja mam to "cudo". jeśli mógłbym sie wypowiedzieć to jest tak. lot kulki 15 metrach leci ładnie ( 0,2 g) po czym zaczyna lecieć parabolicznie w dół mimo tego jak w płot sąsiada wale (który leży gdzieś 25 metrów od miejsca wystrzału) to słychać "dzyń" i kulka odbija sie jeszcze w bok i gdzieś tam leci. narazie (po wystrzeleniu prawie całego 600-kulkowego opakowania kulek 0,2g) miałem problem tylko z magazynkiem - jak gun spadł z metra na podłoge, to spód magazynka pękł i odpadł :/ tu mi pomógł poxipol i wszystko jest cacy [z tymże juz nie będe mógł sobie otworzyć maga]

 

jak masz jakieś pytania to wal

Link to post
Share on other sites

wiesz, ten glock ma hop-up, ale jest po prostu... słaby? tak , jest za słaby żeby coś komuś zrobić z tych podanych przez producenta 25 m. co innego jeśli chodzi o broń boczną, no to chyba da się to jakoś pogodzić , no bo jak ci sie skończy ammo czy coś wyciągasz glocka i kończysz. oczywiście przyjmując wariant optymistyczny , że przeciwnikowi też sie skończy ammo :P ( akcja jak w szeregowcu ryan'ie pod koniec - to sie możecie hełmami pobić )

Link to post
Share on other sites

Rozumiem cię co do tego..ale gdyby chodziaż by 2 góra 3 lata temu ktoś powiedział,że CYMA robi dobre produkty...po prostu by go wyśmiali...za 35 zł skuteczny zasięg ok.15-20 M? Moim zdaniem i tak dobrze ;]...

 

(A co do akcji z hełmami w rayan'ie to wyobraż sobie jakby przeciwnik miał hełm a ty nie ;] )

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No więc tak Panowie. posiadam ową replikę, i udało mi się ją rozebrać bez uszkadzania żadnej części. szczerze mówiąc dość pomysłowo zostało to całe mocowanie rozwiązane.

 

lufa jest full metal ale długości ma tylko 8 cm. i właśnie tu kieruje moje pytanie: jak dorobić prec rurke z castoramy do tego, i czy to ma sens wogóle? chodzi mi konkretnie o to żeby lufa była dłuższa, napewno to polepszy osiągi.

dodam tylko że zespół komory hopup i lufy jest połączony, i to chyba na stałe. wygląda jak to:

lufa zew. na machinegunie

czy mam po prostu odciąć lufę? i jak przymocować prec rurke? no i czy to ma sens?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tego Glocka kupiłem w sklepie z zabawkami za 6,90 bez dodatkowych "klamotów" mni: bez drugiego magazynka, nakładki na lufę itp

Jak na pistolet ma dość dobry zasięg 15-20 m. szybko się psujue.

Mój po miesiącu użytkowania jako broń boczna się zepsół.Siadły sprężyny.

Moim zdaneim lepiej kupić coś droższego,ale lepsze, niż kupywać tandety.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Qpiłem za punkty na airsyfguns.pl i nie żałuje wali lepiej niż Glock HG TM sam sprawdzałem i porównywałem... Co prawda trza było hopa przekręcić (minuta roboty) na 0.2 strzela jak marzenie... Aha i ta cena :strach: 35 zł myslałem że to szmelc ale okazał sie swietny...

Zobaczymy jeszcze jak z zywotnością...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Konkretny. Co zrobiłeś z tym hopem? Czym mierzyłeś odległość na której strzelaleś? krokami? Ah, to jednak 25m.

:poddanie:

wstawiłem coś w rodzaju dystansera nad gumke to coś miało może milimetr hopek ustawiony swietnie. Odległosc mierzona od domku do drzewka... mierzone dokładnie 28m leci spokojnie do drzewka pozniej hopek kręci...

Link to post
Share on other sites

A mi już się złamał spust (a właściwie dzyndzel ciągnący metalową prowadnicę).

Wszystko było by pięknie gdyby był zrobiony z metalu ... ale nie jest :/

 

Da się to jakoś naprawić jedną śrubką ale co awaria to awaria.

 

Gun wywalił z 1500 kulek.

Edited by MaxXxi47
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...